Arama sonuçları: *

1. Mr.who

35k max bütçe ile hazır sistem tavsiyesi alabilir miyim?

Ben de düşünüyorum CorelDRAW programını rahat açabilecek oyun oynatabilecek bir PC arıyorum
  2. Mr.who

Lenovo ekran sorunu...

Sanırım kısa devre tarzı bir şey olmuş
  3. Mr.who

Lenovo ekran sorunu...

Hayır şimdi klavye vesaire çalışıyor tamirde ekranı değişcek dedi
  4. Mr.who

Lenovo ekran sorunu...

Beyler Lenovo oyuncu letopuna type c şarj kablosunu taktım aktarım için tablete taktım diğer tarafı şarj olarak algıladı birkaç kaç kere tak çıkar yaptım ekran gitti ekran görünüyor ama çok düşük bir ışık seviyesinde bilgisi olan acil yardımcı olabilir mi teşekkür ederim şimdiden
  5. rx 6650 xt

rx 6650 xt

daha yeni pc yurt dışına gideceğim için satıyorum henüz 2 aylıktır kutuları duruyor isteyen olursa klavye mouse ve monitörü de dahil edebilir ücreti mukabilinde klavye gamepower ogre mouse steelseries rival3 monitör asus 165 hz 0,5 ms pivot özellikli oyuncu monitörü
  6. Mr.who

Thermaltake Versa T25 Kasa Fanı RGB Çalışıyor, Fan Dönmüyor

hocam ben de aynı kasayı kullanıyorum arkadaşların da dediği gibi reset sw kablosu eksik
  7. Mr.who

2K bütçeye sıvı soğutma önerisi

anladım hocam teşekkür ederim
  8. Mr.who

2K bütçeye sıvı soğutma önerisi

https://www.n11.com/urun/thermaltake-versa-t25-550w-80-tempered-glass-rgb-gaming-kasa-3047418?magaza=dey-elektronik&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel benim kasa 360 destekler mi ya emin değilim
  9. Mr.who

Windows 10 pro OEM key

ben de aldım aşağıya inince nasıl kullanman gerektiğini anlatan bir video var ordan adımları takip ederek başırılı bir şekilde yapabilirsin
  10. Mr.who

Dosya Sistemi Hatası

yeni aldığım bilgisayarda böyle bir sorun ile karşılaşıyorum indirdiğim dosyalarda böyle bir hata veriyor
  11. Mr.who

70*30 mousepad önerisi

Bugün bim de polosmart ın mouse pad ini gördüm 100 liraydı RGB modu da var bulabilirsen bir bak derim
  12. Mr.who

Donanım Arşivi Sistem İnceleme Videosu Ne Zaman Gelecek?

Abdullah abiş beklemedeyiz. 1659187736 Gör bizi
  13. Mr.who

Donanım arşivini yeni f/p sistem

Abi bugün kesin inceleme videosu gelir mi
  14. Mr.who

Donanim Arşi̇vi̇ Yeni̇ Si̇stem Ne Zaman Çıkacak?

İnşallah ben de düşünüyorum almayı hayırlısı
  15. Mr.who

86 Gün Devamsızlık İle Sınıfta Kalır Mıyım?

Müdür kafanı okşamış sende onun kafasını okşamazsın inşallah 1655227813 Şaka bir yana bir şey olmaz silebiliyorlar devlet geriye dönük devamsızlık sildirmenin cezası olduğunu söylüyor ama yapıyorlar işte takma kafana
  16. Mr.who

Gaming Koltuklarda İndirim Olur Mu?

Nasipte varsa
  17. Mr.who

Az kaldı zaten biraz daha sabır yarın saat 17:00 da videosunu atar 2 saat sonra yani 19:00 da sistemi satılmaya hazır hale getirirler
  18. Mr.who

Abdullah abi ve itopya dan başka bilen yoktur diye düşünüyorum
  19. Mr.who

Yardım Telefonum açılmıyor.

Bence servise yolla gitsin
  20. Mr.who

10-15 Bin lira bandında sistem tavsiyesi

Merhaba ben 10-15 bin lira arası sistem toplamayı düşünüyorum bu fiyat bandında önerebileceğiniz sistem varsa yazamanızı isterim teşekkürler.
Top Bottom