Arama sonuçları: *

1. Ö

apple telefondan hangisini almalıyım

bir önceki mesajda demek istediğim şey niye hayır yazmak zorunda diyorum almayacağı markayı biri yazsa boş laf kalabalığı olur diyorum da neyse boş verelim konu sahibi de zaten yok
  2. Ö

niye konu sahibi buna yazmak zorunda kalıyor? alacağı marka belliyse hayır diyecek sonuçta ki belli zaten? boş laf kalabalığı.
  3. Ö

olm dalga mı geçiyon? alacağı marka belliyse niye başka marka öneriyor diyorum bir sıkıntı mı var?
  4. Ö

bende diyorum ki adamın alacağı marka belli adam gitmiş 'ben olsam samsung alırdım' diyor mantık var mı sence burda?
  5. Ö

konu başlığına bak boş yapma
  6. Ö

adam apple yazmış brom alacağı marka belli olan konulara niye başka bir marka öneriyorsunuz anlamıyorum
  7. Ö

Sürat kargo adrese teslim yapmıyor mu?

Pınarbaşı mahallesini yazmışlar sadece ne şube ne başka bir yer sadece mahalleyi yazmışlar ne saçma bir kargo şubesiymiş
  8. Ö

Şubeyide bulamadım ki ankara merkez şubesi diyor haritada yok
  9. Ö

Ben sokak daire ve no'yu yazdım 1706434824 Sorun çıkarmaz ya önemli şeyler görünmüyor sonuçta. 1706435015 Sonuç olarak gelrcek yani? Ama hala dağıtıma çıkmamış 1 gündür bekliyorum resimler düne ait
  10. Ö

Bir ürünü sipariş verdim ve bana Ankara merkez şubemizden kargonuzu teslim alabilirsiniz mesajı geldi. Adrese teslim yapmıyor mu?
  11. Ö

Günde her gün 8 saat aç kalıyorum kas kaybı vs yaşar mıyım?

2 Öğün yemiyorum 4-5 öğün yiyorum şöyle okuldan eve geliyorum yiyorum 1. Öğünü yiyorum sonra pirinç unu yiyorum onu öğünden saymıyorum ama sonra spora gidiyorum geliyorum 4 saat sınırım var o 4 saat içerisie 4 öğün sığdırıyorum bazen 3 olduğu oluyor tabi ama genelde 4 öğün tabi şuan bulk...
  12. Ö

Günde her gün 8 saat aç kalıyorum kas kaybı vs yaşar mıyım?

Sabahları okulda gidiyorum ve saat 4.15 civarı de eve gelmiş oluyorum ilk öğünümü de 4.15 de yapmış oluyorum yani 8 saatten fazla aç kalmış oluyorum yemeklerimi yedikten sonrada spora gidiyorum eve gelince yemeğimi yiyip yatıyorum yarın sabah yine aynı döngü başlıyor yani sabah 8 saat aç kalmak...
  13. Ö

Citrulline malate antrenmandan kaç dakika önce kullanılmalı?

Citrulline malate antrenmandam kaç dakika önce kullanacağım?
  14. Ö

Hiq cutrilline vs grizzone cutrilline?

Hangi markanın citrulline malate ürününü alayım arasında hemen hemen 100tllik bir fark var. https://takehiq.com/products/hiq-citrulline-malate https://grizzone.com.tr/grizzone-citrulline-malate-2-1-300gr-100-servis-crystal-seri-pure-
  15. Ö

Citrulline malate önerisi

Citrulline malate almayı düşünüyorum bütçem 300-350 arası.
  16. Ö

arjinin kalıcı olarak mı damarları genişletiyor?

damar belirginleştirmeyle işim yok yağ oranım yeteri kadar düşük damarlarım belirgin fakat arjininin damar genişlettiğini duyunca her kullanımdan sonra kalıcı olarak bir tık genişliyor mu yoksa bir süre sonra sürekli eski haline mi dönüyor onu sormuştum amacım kalıcı olarak genişletmekte
  17. Ö

arjinin kalıcı olarak mı damarları genişletiyor?

Arjinin kullanımında damarlar genişliyor fakat bu her kullandıkça bir tık daha kalıcı olarak mı genişliyor yoksa anlık olarak mı? Mesela 1 aylık arjinin kullanımında damar genişliğin kalıcı olarak bir tık daha mı genişledi yoksa her arjinin kullandığında genişledi ve bir süre sonra aynı...
  18. Ö

Pct testi hangi bölümde yapılır?

Herkese selam ben ilk defa pct testi yaptıracağım sorularım şunlar: devlet hastanesinde yapılıyor mu? Yapılıyorsa hangi bölümde bu test yapılıyor? Ve herhangi bir ücret edeyecek miyim? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
  19. Ö

Nescafe 3 ü 1 arada sütlü köpüklü kahvede kaç mg kafein var?

Ne kadar kafein vardır arkadaşlar?
  20. Ö

e okul nakil yapamıyorum

Teşekkür ederim hocam.
Top Bottom