Arama sonuçları: *

1. ozanekinn

Yardım Lastik değişim tavsiye

Herkese merhaba, 175/65/14 Goodyear Eagle Sport yazlık lastiklerim var. İzmir'de yaşıyorum. 40 bin km kadar kullandım ve 2018 üretimli. Dün vizeden tekte geçti araç, diş ve tırnakları sağlam sayılabilir. Lastikleri değiştirmek için Falken'in yazlık bir modelini aldım. Lastik değişim fiyatları...
  2. ozanekinn

❌İndirim Bitti! 9246 TL !!! İ5 12.Nesil 16gb ram 512gb ssd %47 indirim

yarim saat geçmedi, düzeltmişler fiyatı 16 bin TL evet..
  3. ozanekinn

❌İndirim Bitti! 9246 TL !!! İ5 12.Nesil 16gb ram 512gb ssd %47 indirim

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15--g3-iap-82tt008ptx-i5-1235u-16gb-512gb-ssd-156-fdos-p-HBCV000044M467?magaza=NetmatikElektronik&url_src=and-product-detail 12.nesil i5 işlemci 16 gb ram 512gb ssd bu fiyata mükemmel. Tek eksisi TN panel ama eğer fiyat hatası yoksa çok güzel düşmüş %47...
  4. ozanekinn

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

600 TL fesih odedim Turkcellden gecerken... geri getirmeyecek sonuçta. malesef çalıştığıniz yeri korumak zorunda hissediyorsunuz belki bilmiyorum ama rezalet hizmet anlayışı
  5. ozanekinn

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

reziller, 3-4 gün yüksek hiz internet kullandim. 60-70 mbps. sabahtan beri hizim 700 kbps yi geçmiyor. böyle boktan işte güvenip geçtik Turkcellden belki bir seyler düzelmiştir artık diye. Ucuz etin yahnisi anca bu kadar
  6. ozanekinn

umarim pisman olmayiz 15 yillik Turkcell kullanicisiyim ama bu kampanya olağanüstü avantajli geldiği için geçtim. 40 gb + sınırsız sosyalin yanina 24 ay tivibu go süper paket + 3 ay youtube premium, her ne kadar kullanmayacak olsam da 24 ay muud premium üyelik.. bunlar çok büyük avantaj geldi...
  7. ozanekinn

ben de dün 40 gb sınırsız sosyal medya paketine geçtim. ama göreceğiniz üzere hiçbir yerde sınırsız sosyal medya belirtmiyor. sınırsız konuşma var ama. kullanimlari karsilastirinca sanki paketten yemeye devam ediyor gibi. birkac kiside daha duymustum sosyal medyaları da paketten yiyor diye...
  8. ozanekinn

🔥İndirim Vatan Bilgisayar Seçili Bilgisayar Parçalarında %20 indirim

fiyatlari uçurup azaltmış gibi göstermişler ama hala yüksek. hiç yakışmayan bir indirim vatana
  9. ozanekinn

15000 TL İş icin notebook önerisi

Merhabalar, iş kullanımı için 15 bin bütçe ile notebook arıyorum. Aklımda bu model var...
  10. ozanekinn

Oyun için Hoparlör tavsiyesi

Herkese merhabalar, Bilgisayarımda oyun oynarken kullanacağım, dizi film müzik de dinliyorum tabii ki. Fakat gecikme olmayacak şekilde özellikle Lol cs gibi rekabetçi oyunlarda gecikme yapmayacak hoparlör arıyorum. bütçem 500 TL. önerisi olan var mıdır acaba? Kablolu kablosuz farketmez...
  11. ozanekinn

🔥İndirim EVGA 3090 2399₺ Şansını Denemek İsteyenlere

Vatandan 432 TL'ye MSI A750GL 750W 80+ Gold Full modüler psu aldım 2-3 ay önceye. Piyasası 4.5 civarı normalde. Önce bi iki kez yanlış adres vs diye iptal etmeye çalıştılar. Uğraştım müşteri hizmetleriyle ve aynı gün kargoladilar 😅 1696329785 tabii bu vatan in çok kurumsal bir firma olmasından...
  12. ozanekinn

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

evet onu alsam mi diye çok düşündüm rx 6600 kullaniyorum hali hazirda ama 8 gb kart icin yukseltme yapmak istemedim cok iyi fiyatti 1689336055 Finish power vardı gecen gün 200 tane tanesi 1.85 ten. Biraz pahalı gibi sanki bu hocam
  13. ozanekinn

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

https://www.amazon.com.tr/dp/B09YHWCNCH?ref_=cm_sw_r_apan_dp_C4TQKHW3JYS9GNQ7GPK9 ekran kartı arayanlar inceleyebilir
Top Bottom