Arama sonuçları: *

1. Kisuke

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Kanıtlamana gerek yok, şu an bunu söylediğin için inanıyorum mesela ama burada dikkat çekmeye çalıştığım şey şüpheli hareketler yapıp ben iyice sorana kadar cevap niteliğinde cevaplar vermemen. Ama her şeyden önce bir kaç mesaj önce bana us klavye sattığını söyledin ilk satış mesajlarında...
  2. Kisuke

Okusan daha iyi olur
  3. Kisuke

Ben sadece bu konu hakkında bilgi verdim, bunu kendisi açıklamak yerine görmezden geliyor sadece nays ile gönderdiğim paradan bahsediyor bana başka isimle gönderdiği paradan bahsetmedi. Onun yerine sen açıkladın, federalperin verdiği cevapların genel olarak bir cevap niteliği yok. Bu yüzden...
  4. Kisuke

Alıcı ismi olarak Nays yazdım. Açıklamaya bir kod yazdım ama senin hesabına ait olup olmadığını bilmiyorum. O yüzden parantez içinde suçlama yok bilgi veriyorum dedim. Parayı iade ederken de başkasının ismiyle gönderdin. Noktayı koyuyorum diyorum konu uzamaya devam ediyor. Artık yanıt...
  5. Kisuke

Ben söyleyeceğimi söyledim. Arkadaşın bir dediği bir dediğini tutmuyor. Video atsa bile sorun ortadan kalkmayacak. Şunun da bilgisini vereyim (burada bir suçlama yok sadece bilgi veriyorum) ben federalper'e para gönderirken veya para alırken Alper isimli birine para göndermedim veya almadım...
  6. Kisuke

Foruma attığın screenshotlar öyle değil ama?
  7. Kisuke

US olduğuna emin misin?
  8. Kisuke

Burada da brown switch ve siyah renk klavye satıyorsun? Sattığın klavyeyi mi bilmiyorsun?
  9. Kisuke

Hasarlı klavyeyi yolla demedim. Elinde aynı klavyenin hasarsızı var ve 475 tl'ye satıyorsun yazdıklarımı iyi oku ve ondan sonra yanıt ver :)
  10. Kisuke

Dediğim gibi, klavyenin sorunlu olduğunu kanıtlayabilirsin ama asıl sorun bu değil. Yazdıklarımı iyi oku.
  11. Kisuke

Atabilirsin, ama bu asıl sorunu ortadan kaldırmıyor. Elinde aynı klavyeden varken yüksek fiyata satışa çıkarman etik değil. Ben söyleyeceğimi söyledim. Arkadaşlar, federalper'den klavye alırsanız böyle durumla karşılaşma ihtimaliniz var, inanıp inanmamak size kalmış.
  12. Kisuke

Yırtık olabilir zaten ama yırtık diye tüm tuşları random basmaz. Asıl mesele bu da değil elinde aynı klavyeden var (ki onun 2. bir klavye olduğuna inanmıyorum) ve daha yüksek fiyata satıyor.
  13. Kisuke

Çocuk mu kandırıyorsun? Hem kutusunda hafif yırtık olacak hem de tüm tuşları random basacak :D Elinde başkasına satmadığın aynı klavyeden varken yüksek bir fiyata satışa koyman durumu ortaya koyuyor zaten. Ayrıca screenshot ile kanıtlanacak bir şey değil. Bana sattığın fiyattan satmaya niyetin...
  14. Kisuke

@federalper klavyeleri sipariş verdikten sonra insanlara uygun fiyattan sattı ve parasını kullandı. Siyah, brown switch olanı ben almıştım. Klavye bozuk geldi tuşlar random basıyor bahanesiyle paramı iade etti ve şimdi daha yüksek bir fiyattan satıyor. Bu kişiyle alışveriş yapmayın güvenilir değil.
  15. Kisuke

Durgod K320 TKL veya Durgod Hades Siyah karşılığında Phantom Sirius M + Black Puding Keycap veririm
  16. Kisuke

1:50 civarı sirius m geldi ondan sonra hiçbir şey gelmedi
  17. Kisuke

Hk gaming mouselarını uzun süre kullanmadım ama genelde yeni bir ptfe skatez aldığımda ilk başta kötü hissettiriyor zamanla yumuşaklaşıyor bunlarda da öyle olur belki
  18. Kisuke

PMW3360 sensör, ptfe skatez, finalmouse'un şekliyle aynı, 54gram hafifliğinde bu fiyata bedava
  19. Kisuke

20 tane klavye geldi anında tıklamama rağmen alamadım
  20. Kisuke

Daha üst seviye bir mouse'um var. Yedek olarak amazondan aldım satmayı da düşünmüyorum. Şu anda yüksek fiyattan satılmamasının sebebi sürekli indirime girmesi. İndirimde yakalama fırsatı varken kimse 300-400'den almaz, şu anda satmak hiç mantıklı değil.
Top Bottom