Arama sonuçları: *

1. Uchiha sasuke

Volvo xc60 d4 geri vitese takınca kamera açılmıyor

Geri vitese takınca normalde kamera açılıyordu şuan açılmıyor Volvo xc60 d4 geri vitese takınca kamera açılmıyor
  2. Uchiha sasuke

Geçici ehliyetle ceza yenirse ehliyetin iptal edilmesi söz konusu mu?

Geçici ehliyet ile ceza yenirse ehliyetin iptal edilmesi gibi bir durum söz konusu mu? veya herhangi bir sorun yaşanır mı?
  3. Uchiha sasuke

1.2m TL'ye Alınabilcek Araçlar (Dizel)

Hyundai Tucson VW Tiguan VW Passat düşünüyorum sizce ne olabilir SUV yada sedan bagajı çok küçük olmamak ve 100.000 Km civarı şartıyla bu tarz araçlar bakıyorum önerilerinizi bekliyorum
  4. Uchiha sasuke

Gta online haos workshop nasıl açılır ve para kasma yöntemleri

Arkadaşlar haos workshop nasıl açılır bilen var mı ve para kasma yöntemleriden bahseder misiniz?
  5. Uchiha sasuke

Sağlam dış lastik önerisi

Bianchi cobra 26 jant bisikletim var artık lastik patmasından bıktım adam gibi dış lastik almak istiyorum artık ama maxxis gibi kaliteli kolay patlamayacak bi marka var mı pek bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum
  6. Uchiha sasuke

AUDİ A4 2.0 TDI 190HP bakım maliyetleri ne kadar? alınır mı?

Başlıkta belirttiğim gibi bu araç alınır mı? Ayrıca merak ettiğim birkaç şey daha var quattro ve önden çekiş arasında ne kadar yakıt farkı olur sonuçta 4x4 illa olur, bakım maliyetleri ve masrafları ne kadar olur? Fazla kroniği var mıdır? şimdiden teşşekürler
  7. Uchiha sasuke

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi hakkında bilgi almak istiyorum

arkadaşlar bahsettiğim telefonu işteyken düşürdüm ve ekranın tamamı çatladı 2 yerden darbe aldı ve ekran boydan boya kılcal çatlaklarla doldu dokunmatik gitti desem yeridir kafasına göre basıyor falan ama size sormak istediğim soru şu ben telefoncudan fiyat istedim adam bana ful kasa değişecek...
  8. Uchiha sasuke

Anakartın desteklemediği m.2 ssd alsam sorun olur mu

Anakartım gigabyte b450m-k desteklediği m.2 ssdler dışında ssd alsam sıkıntı çıkar mı
  9. Uchiha sasuke

GTA 5 online çok geç açılması ve arkadaşın bağlı olduğu sunucuya bağlanmama

arkadaşlarla gta 5 oynuyorum direkt gta açılınca onlinedan girersem bazen açılıyor bazen açılmıyor garanti olsun diye story mod açıyorum ondan sonra onlinea geçiş yapıyorum ama arakdaşımla aynı sunucuya bağlanmaya çalıştığımda bağlanmıyor yada çok yavaş yükleniyor bazen onlinea girerken de...
  10. Uchiha sasuke

anlık droplar ve fps düşmesi

anlık olarak drop yiyorum oyunlarda fps düşüyor sistem özelliklerim ryzen 5 1600 af 16 gb ram 3600 mhz ekran kartı sapphire rx 6400 pulse hdd var 3 adet hdden olabilir mi aklıma sadece o geliyor fps oyunlarında özellikle fps düşmesi ve anlık droplar oluşuyor driverlarım güncel daha yeni...
  11. Uchiha sasuke

Gamepower Raijin Rainbow 7.1 Surround pad soyulması ücret karşılığı pad satışı

Oksid bilişime mail attım ve bana dedikleri şey şu ''Kulaklık padleri sarf malzeme olarak değerlendirilmektedir. 6 ay ve üzeri pad aşınmaları kronik olarak değerlendirilmediğinden ücret karşılığında gönderilmektedir. Fatura tarihi itibariyle kontrol etmenizi rica ederim.'' böyle söylediler çoğu...
  12. Uchiha sasuke

Yardım Monitöre güç geliyor 5-10 sn sonra kesiliyor LG Flatron w1945s neden olabilir?

2. monitör olarak kullanmak istiyorum eski monitörüm bayağı bir süre kullanmıştım bunu yatıyor uzun zamandır şimdi güç verdim 5-10 saniye ışıkları geldi sonra gitti telefon şarj adaptörlerden çıkan sese benzer ses çıkıyor çalıştığı zaman güç kesildiğinde seste gidiyor neden olabilir?
  13. Uchiha sasuke

gigabyte anakart bellek frekansları (oc)

3600 mhz ramlere sahibim 3600 mhzde kullanmak istiyorum ama biostan oc ile uğraşmak istemiyorum 3600 mhz için oc yapmam gerekiyor mu ram voltajı falan cas ayarları hiç uğraşmak istemiyorum
  14. Uchiha sasuke

Gigabyte B450m-k belleğe oc yapınca mavi ekran veriyor

Yaklaşık olarak 4 hafta önce Ryzen 5 1600 AF Anakart olarak Gigabyte B450m-k bellek Corsair Vengeance 3600 mhz (8x2) sistem topladım ben anakart 3600 mhz destekliyor sanıyordum ama Gigabyte oc işlerini sevdiğinden oc ile yapılıyormuş 3600 mhz her neyse programından çektim 34xx küsürlü mhz...
  15. Uchiha sasuke

Opel Astra H direksiyon sallanması

Çukurdan vs geçince direksiyon acayip sallanıyor alt takımda bi sıkıntı mı var rot balans ayarı falan mı anlamadık sizce neden olabilir
  16. Uchiha sasuke

Binaya Türk Telekom fiber geldi ne zaman aktif olur?

Binaya fiber kutu gelmiş küçük gri kutu resimlerini koyucam biraz kötü çekmiş olsamda her neyse daha daireye kadar kablo çekilmedi daha yeni geldi zaten ne kadar zaman sonra aktifleşir yapmam gereken başka bir şey var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim
  17. Uchiha sasuke

Garantiye giden kulaklığın durumunu nasıl öğrenebilirim oksid bilişim

Oksid bilişime gönderdim mesaj geldi link vardı oksidin sitesinin linki servis durumunu online bir şekilde görebilirsiniz yazıyordu girdim ama göremedim nereden bakılıyor bilen var mıdır?
  18. Uchiha sasuke

Renault fluence touch paket vs Opel astra sedan H kasa enjoy 111.

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz neden tercih ederdiniz ?
  19. Uchiha sasuke

Çin ram ve taiwan ram arasındaki fark

Çin ramlerini takıyorum aynı model aynı marka ama xmp gelmiyor taiwan olanı takıyorum xmp profile geliyor bu neden oluyor
  20. Uchiha sasuke

Xmp profile gözükmüyor

biosta xmp seçeneği çıkmıyor işlemcim i5 3570 anakart gigabyte ga-b75m-d3h ramlerim kingston genesis ram 12 gb var şuan 4x2 taktım gene olmadı 1670530932 4x2 takarken slotlarıda 2-4 olarak kullandım ayrıca 1333 mhz de sabit değiştiremiyorum 1600 mhz yapmak istiyorum ama o da değişmiyor maalesef...
Top Bottom