Arama sonuçları: *

1. G

odamda internet çekmiyor ne almalıyım

https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-ac1200-867mbps-wifi-sinyal-genisletici-guclendirici-xiaomi-turkiye-garantili-p-136916071?boutiqueId=61&merchantId=106931&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:consumer-electronics_...
  2. G

500 600 belki biraz üstünü de zorlarım ama zorlamamak tercihim
  3. G

gösterdiğin access point eski sanırım bir problem olur mu bu anlamda. Biraz baktım 5ghz desteklemiyormuş. Destekleyen bir şey lazım bana.
  4. G

Merhaba arkadaşlar dubleks evdeyim wifi alt katta benim odam üstte odamda internet hiç gözükmüyor bile bu sorunu ne ile çözebilirim. Fp olarak ne alsam sorunum çözülebilir. Marka model olarak öneri yapabilirsiniz. Xiaomi mi wifi pro var fakat 5ghzlik interneti algılamıyor 2.4 olanını algılıyor...
  5. G

Dell G15 5515 1 yıllık cihazın ederi

Arkadaşlar bende başlıktaki cihaz var. R7 5800h işlemci rtx 3050 16gb ram 512gb ssd si mevcut 1 yıl da dell garantisi devam ediyor yani yeni cihaz. Kasa almak istiyorum bu yüzden satacağım sizce ne kadara satabilirim.
  6. G

LG Ultra Gear 24GN65R-B Monitör

Tamamdır sağolasın 😄
  7. G

LG Ultra Gear 24GN65R-B Monitör

Arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum nasıl bu fiyat bandında daha iyi bir monitör bulabilir miyim Ips düşünüyorum oyun oynayacağım ve adobe programları kullanacağım görüntü kalitesi önemli bu yüzden...
  8. Samsung Odyssey G5 34”

Samsung Odyssey G5 34”

1 yıl vatan garantili. 1ms 165hz 2k kavisli monitörümü satıyorum. Tertemiz sorunsuzdur. Alıcısına hayırlı olsun.
  9. G

Dell teknik servis ürün sıkıntısı

Dell laptobumu servise yolladım. Sorun benden kaynaklı değildi. Eğer parçası pcden kaynaklı problemiyse ve değişilecekse ürünün yenisini talep etme hakkım var mı yoksa parçasını değiştirip geri mi yollarlar
  10. G

Öneri Razer Mouse Önerileri?

500e razer mamba wireless verebilirim. Ama dongle kaybolduğu için kablolu kullanılıyor sadece
  11. G

Asus Switch değişimi nasıl yapılır

Arkadaşlar asus rog klavye switch değişimi için switchi lehimle mi sökmemiz lazım yoksa çıkarma aparatıyla çıkıyor mu
  12. Asus Rog Gladius 2

Asus Rog Gladius 2

Arkadaşlar 2022 kasımda itopyadan alındı ürün. Garantisi bulunuyor. Hiç bir sorunu yok kutusu switchleri vs. bulunuyor. Almayı düşünen olursa beklerim.
  13. G

Çözüldü✓ Razer mouse kutusu açılmış gibi

Tamamdır teşekkürler
  14. G

Çözüldü✓ Razer mouse kutusu açılmış gibi

Merhaba arkadaşlar aldığım mouse kutusu biraz değişik gibi sanırsam garanti kağıdını yan tarafına sıkıştırmışlar kutu açılmasın diye yapıştırılan bant da yamuk açılmış mıdır sizce
  15. G

Çalışmayan telefondan fotoları alma

asus zenfone 3 laser
  16. G

Çalışmayan telefondan fotoları alma

Arkadaşlar telefonumu düşürdüm ve bir daha açılmamaya başladı bozuldu. İçinde fotoğraflarım var bu fotoğrafları telefoncuya götürdüğümde kurtarabilir mi veya evde herhangi bir şekilde pcye bağlayıp kendim kurtarabilir miyim (telefon android)
  17. G

Çözüldü✓ Logitech G703 mü SteelSeries Rival 650 mi almalıyım?

Ürün geldi ve gayet güzeldi paraya ihtiyacım olduğu için geri gönderdim ama alacak olan varsa eğer çok iyi mouse tavsiye ederim.
  18. G

Kumaş Oyuncu Koltuğu Önerisi

teşekkürler
  19. G

Hawk fab v1 & Xdrive 15li kumaş oyuncu koltuğu hangisini almalıyım

Böyle hir model de buldum atak olarak geçiyor bir tık pahalı sizinde önerdiğiniz modeller varsa beklerim 1668079829 Bu v1 v4 falan aralarında sadece renk farkı mı var
  20. G

Hawk fab v1 & Xdrive 15li kumaş oyuncu koltuğu hangisini almalıyım

Hangi modelini kullanıyorsunuz
Top Bottom