Arama sonuçları: *

• Users: blackpool
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Asker olmak mantıklımı ?

Yaklaşık 3 ay sonra Yönetim bilişim sistemleri bölümünden mezun olucam . Bölümümle alakalı bir işi yapmak istemiyorum yakın zamanda 22 yaşına girdim . Memur veya askerlik mantıklı geliyor . Sizce ne yapmam lazım çok kararsızım farklı fikirler çok önemli , deneyimli olanlar yada ne yapim ne...
  2. B

Bitirme projem için yardım edermisiniz lütfen?

https://forms.gle/2Cub56dmjmxeynLk7 Üniversite son sınıfım bitirme projem için bu formu hazırladım . Teknoloji bağımlılığı ile ilgili. Rica etsem 2 dakikanızı ayırırmısınız. Sorular kısa ve test şeklinde . Çözenlere şimdiden çok teşekkür ederim.
  3. B

Yardım Rx 580 kapanma sorunu yardım lütfen

Problem oyunlara girdiğimde kapanması. Rx 580 sapphire nitro+ 8 gb modeli kullanıyordum , sonra kapanma olayından sonra rafa kaldırdım orda epey durdu. Sonra düzeltmek için ped ve macun yeniledim furnarkta max 75 görüyor. Güç kaynağım 700w fsp hydro onlukta problem yok daha çok enerji çeken...
  4. B

Yardım ACİL 40k ve altı laptop tavsiyesi

Arkadaşlar ilk kez laptop alıcam bilgim sınırlı . 4060 güzel diyolar ne yapiyim ne aliyim lütfen yardım edin. Bugün kararlaştırmam lazım.
  5. B

Xbox series x de eski xbox cdleri çalışırmı

series x almayı düşünüyorum eski cdleri kullanabilirmiyim , xbox one , xbox vs
  6. B

PSP ve PS VİTA alınır mı?

hangi fiyattan alma makuldur cevaplarsanız sevinirim
  7. B

Yardım 45000tl Laptop Önerisi

arkadaşlar lütfen seri gönderin şimdi almam lazım
  8. B

Yardım rog strix scope nx wirelles deluxe 3000tl alınır mı?

yardım edin çok kararsız kaldım
  9. B

kimya mühendisliği sınavı enerji dengesi ücretli yardım

arkadaşlar soruları çok hızlı bir şekilde çözebilecek varmı ücreti mukabilinde 1686308859
  10. B

Öneri yazılım için tkl klavyemi yoksa full size klavyemi?

görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim
  11. B

2. el Playstation 4 standart kasa 4000tl alınır mı? acill

ilk çıkan model yanında 1 tane kamuflaj orjinal kol var kutusu yok alınır mı? sizce 1686096327 parayı göndericem lütfen bilgisi olan yazabilirmi
  12. B

Hayat hakkında tavsiye

Arkadaşlar ben beykent üniversitesinde yönetim bilişim sistemleri 3. sınıf öğrencisiyim 21 yaşım var. Orta seviye ingilizce ve birçok programlama dilinde temel orta seviye bilgim var. Bundan tam 1 sene sonra mezun olacağım son düzlük yani bundan önceki senelerim hep hovarda geçti son seneyi en...
  13. B

Yardım Komşu için ses sistemi

Arkadaşlar üst ve alt komşum sürekli bana rahatsızlık veriyor. Bağırıp çağırmalar yerlere bişeyler vurmalar felan. Konuşsak kavga etsekte çözüm bulamadık. Sizden ricam bir ses sistemi söyleyin yeri göğü inletsin bütçe 3000tl altı artık çok sıktı
  14. B

Öneri apex pro tkl 2700 TL alınır mı??

https://www.itopya.com/steelseries-apex-pro-ingilizce-rgb-mekanik-tkl-gaming-klavye_u9085 bu fiyatlarda önerebilceğiniz klavye varmı tkl olması önemli değil yada bunumu almam daha iyi olur
  15. B

Öneri 21:9 monitör tavsiyesi

bütçe 4000+ yardımcı olursanız sevinirim
  16. B

Öneri hyperx pudding keycap 409tl

sizce alınır mı? veya aşınma olurmu uzun kullanımdan sonra
  17. B

Öneri yurtdışından getirilip satılacak ürünler

Yurtdışından ikinci el alınıp türkiyede satılabilecek sirkülasyonu hızlı olan ürünler ne olabilir? Tavsiye edermisiniz
  18. B

Yardım 30000tl laptop tavisyesi

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-fa507rm-hn052-amd-ryzen-7-6800h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC000022CJTP...
  19. B

Yardım Asus cashback etkinliği yardım

https://promotion.asus.com/tr/tr/gear-it-up-2023 Bu etkinlikten dönüş alan oldumu. Bide kontrol için ne yapmamız lazım bilenler yazarsa çok sevinirim
  20. B

Tableti nasıl ikinci ekran olarak kullanabilirim

samsung tab s7 bilenler yardımcı olabilirmi
Top Bottom