Arama sonuçları: *

1. alestacode

Kingston Kc 3000 1TB 2.799 TL

Hocam hayırlı olsun aynı ssd'den bende kullanıyorum ürün gelince Kingston SSD Manager uygulamasından orijinallik ve sağlık testini yapıp kullanabilirsin. Bi sıkıntı olursa zaten Amazon'da iade konusunda sıkıntı çekmezsin.
  2. alestacode

🔥İndirim Hayvan Çiftliği 28.5TL

Güzel kitap tavsiye ederim.
  3. alestacode

Yardım Otomatik vites ehliyeti hakkında?

Dostum manuel ehliyet almak bence daha avantajlı. Süreceğin araç otomatik olsa bile günün birinde mecburiyetten manuel araç kullanman gerekebilir, bu gibi bi durumda sıkıntı yaşamaman için bence en mantıklısı manuel ehliyet alman. Sınavdan kalırım debriyajı kaçırırım diye düşünüyorsan bence...
  4. alestacode

🔥İndirim ⚠️⚠️⚠️ Haegs Ultralight Katlanır Büyük Kamp Masası 369.90TL

Anasayfadan alınıyor da bu üründe kullanılamıyormuş.
  5. alestacode

🔥İndirim ⚠️⚠️⚠️ Haegs Ultralight Katlanır Büyük Kamp Masası 369.90TL

Kuponla 50 lira daha indirim alınabiliyor. **olmuyormuş:d
  6. alestacode

Rehber Vpn olmadan giriş engeli olan sitelere girme._V2.0

Cloudflare WARP daha mantıklı gibi.
  7. alestacode

❌İndirim Bitti! 🔥Paribu hesabını doğrula 1000₺ kazan🔥🔥

Arkadaşıma parayı yollamışlar. Benimki hala yatmadı ama ilerleyen saatlerde yatar artık.
  8. alestacode

🔥İndirim 116 Parça Hassas Tornavida Seti 117 TL

Ürün elime ulaştı beklediğimden daha kaliteli bi set bu fiyata valla bulunmaz nimet.
  9. alestacode

yeni işlemci alacağım tavsiye

Hocam akakçe genelde en uygun fiyatı listeler. Bazen site içinde de satış yapılıyor daha önce kullandım ve herhangi bi sorun yaşamadım. Bak attığın linkte biraz aşağı in orda Amazon'da satıyor DFS Bilgisayar istersen ordan al. Amazon'un geri iade ve müşteri hizmet politikaları piyasadaki en...
  10. alestacode

yeni işlemci alacağım tavsiye

Mevcut anakartında ve bütçende r5 5600 en iyi seçenek olur hacım.
  11. alestacode

2. RAM slotu çalışmıyor

Yapı malzeme mağazaları veya bilgisayarcılardan bulabilirsin. 50-60 lira civarı bir şey olması lazım.
  12. alestacode

2. RAM slotu çalışmıyor

Kontak sprey sık her derde deva ama yağsız olmalı. Elinde yoksa bi kulak çubuğunu biraz selülozik tinere bandırıp sıkıntılı portu temizleyebilirsin oksitlenme falan olduysa sorununu çözer.
  13. alestacode

🔥İndirim 116 Parça Hassas Tornavida Seti 117 TL

Aldım hocam teşekkürler paylaşım için.
  14. alestacode

Drift L 125 mi? TVS Raider 125 mi ?

İki motor da aşağı yukarı aynı segment, parça bulma konusunda drift l daha avantajlı ama ikisi de genel olarak başlangıç motoru çok bir şey beklememek gerekiyor. Hangisini istersen alabilirsin. Ayrıca fren konusunda tvs kampana demişsin ama iki motorun da ön disk arka kampana.
  15. alestacode

Discord Nitro 27 TL'den 105 TL'ye çıktı?

Geçen ay fiyat değişmeden önce mail ile haber vermişlerdi. Ben de az önce zamlı fiyattan ödemeyi yaptım.
  16. alestacode

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

Linçlesinler arkandayız reis. Yeni driver geliyor bilgisayar takılıp donmaya hatta çökmeye başlıyor. Amd fiyat açısından güzel de driver ve optimizasyon açısından nvidia'ya rakip dahi olamaz.
  17. alestacode

❌İndirim Bitti! Trendyol 300-150 TL İNDİRİM KUPONU 🔥

Normal dostum kimisine öyle göndermişler. Bence öylesi çok daha iyi keşke bana da öyle gelseydi :)
  18. alestacode

❌İndirim Bitti! Trendyol 300-150 TL İNDİRİM KUPONU 🔥

Alacağın ürünü satan yerdeki en ucuz ürünü satın alman lazım.
Top Bottom