Arama sonuçları: *

1. B

Yemeksepetinde mayıstan eylüle kadar çalışmak

Herkese merhaba arkadaslar a2 ehliyetimi yeni aldim kuryecilik yapmak istiyorum motorum yok univerdite okuyorum ama mayistan eylule kadar bos vaktim olacak o arada calisip cikabilirmiyim dusundugum firma yemek sepeti motor verirlermi ? tecrube isterler mi ? sonraki sene tekrar basvurabilirmiyim...
  2. B

İngilizce hazırlık yarı dönemde bitirme

İngilizce hazirlik okuyorum ve cok agir universitede calismak istiyorum ama dersler yogun oldugu icin calisamiyorum ingilizce seviyem c1 seviyesinde bilerek hazirliga kaldim "hafif" olacagini dusunerek yanilmisim yari donemdeki muafiyet sinavina girmek icin devamsizlik sart mi 1697901422 yani...
  3. B

Yardım Ryzen 5600 Undervolt Degerler normal mi?

isidan kaynakli oldugunu sanmiyorum stok sogutuculu olanlardan da kotu 1693670895 5500 bile 10700 skor almis
  4. B

Yardım Ryzen 5600 Undervolt Degerler normal mi?

cinebench yuk altindayken bazi yerlere bakiyorum stok hali bile daha iyi islemcinin ben undervolt yapmama ragmen maksimum 10300 gormustu hic undervolt yapmadan ise 9200 lerde bu kadar az olmasi normal mi? islemci bosta 50 derecede calisiyor yuk altinda 75 derece m200 snowman kule tipi var
  5. B

Yardım Itopya kulaklik iadesi alir mi ?

olabilir oyuzden istemiyorum kulakligi da begenmedim hissiyati vesaire
  6. B

ama urun kullanilmis yani tozluydu jelatin yok birsey yok itopya kutusunda herhangi birseyde gozukmuyordu koruyucu kutu saglamdi ama icindeki delikti
  7. B

FiFine H6 oyuncu kulakligini almistim ancak kutunun ustunde kucuk bir delik vardi dedim cokta muhim degil icini actim kulakligi elime aldim metalin uzerinde yapiskan tarzi bise vardi ve baya tozluydu temizlemem gerekiyordu temizledim sonra pedlere baktim pedler kullanilmis gibiydi yeni kulaklik...
  8. B

Kasa ARGB Fan pini takacak yer yok

anakartim b550 prime mk ve o pin gitisinden yok herhangi bi yere takamiyorum oyuzden fanlar calismiyor bunun icin adaptor aradim bulamadim varmidir 4 pinden 5v 3 pin donusturme aparati falan?
  9. B

Bilgisayar ekran tasarruf moduna gecer gecmez geri aciliyor

uyku modundan bahsetmiyorum sadece ekran kapaniyor bilgisayar calismaya devam ediyor ama ekran kapandigi gibi geri aciliyor tasaruf moduna giremiyor kisacasi
  10. B

PCBUDUR Güvenilir mi?

ekran kartini aldim paketlemesi vesaire asiri iyiydi kart sapa saglam testteki degerlerle ayniydi sonuc olarak pcbudur gayet guvenilir biyer sahibi cok ilgili nazik anlayisli ve yardim sever eger istediginiz ikinci el urun varsa kesinlikle goz atmanizi tavsiye ederim kutu @PCBudur
  11. B

Yardım Ramler 3600 mhz geçmiyor

tamamdir deneyim 1689789099 sen adamsın 1689789115 parti kur oy verelim baskan 40 sene dusunsem aklima gelmez
  12. B

b550 4400 mhz destekliyor ramler 3600 mhz 1689788556 biosuda guncelledim
  13. B

ne denesem boyle oluyor save and exit diyorum safe modda baslatiyor degisiklik yapmama izin yok 1689785713 boyle kaliyor
  14. B

Yardım Boşta duran ryzen 5600 ısınıyor

kanka el derken minnacik bitane tornavida onla 1689784824 tamamdri tesekkurler undervoltta yaptim pbo2 tunerla performans artisi oldu baya ama sicaklikta pek oynama yok
  15. B

derecesi hala yuksek 1689780539 1689780652 kanka macun iyi olmasi lazim m200 snowman videosuna bak yani bu kadar yuksek olmamasi lazim en azindan 1689780982 suan bosta 55 derece
  16. B

kullandim ama baya kucuk bi tornavida sonuna kadar sıkılmadigina eminim
  17. B

elimle siktim ama cok degil daha fazla sikmayi denerim simdi 1689771006 snowman icinden cikiyo cok baski yapiyor ama islemciye bisi olurmu
  18. B

bu fazla mi
  19. B

İşlemci boşta 50-60 derece arası

cpb nasil kapatiliyor bende yeni bilgisayar aldim bosta 55 60 derece
  20. B

ben az diye dusunuyordum tam olarak su kadar surdum 0.1 kullandim 1689768724 yardim edebilirseniz cok sevinirim yani daha az once topladim ve bu sicakliklari gormek uzdu
Top Bottom