Arama sonuçları: *

1. B

Yemeksepetinde mayıstan eylüle kadar çalışmak

Herkese merhaba arkadaslar a2 ehliyetimi yeni aldim kuryecilik yapmak istiyorum motorum yok univerdite okuyorum ama mayistan eylule kadar bos vaktim olacak o arada calisip cikabilirmiyim dusundugum firma yemek sepeti motor verirlermi ? tecrube isterler mi ? sonraki sene tekrar basvurabilirmiyim...
  2. B

İngilizce hazırlık yarı dönemde bitirme

İngilizce hazirlik okuyorum ve cok agir universitede calismak istiyorum ama dersler yogun oldugu icin calisamiyorum ingilizce seviyem c1 seviyesinde bilerek hazirliga kaldim "hafif" olacagini dusunerek yanilmisim yari donemdeki muafiyet sinavina girmek icin devamsizlik sart mi 1697901422 yani...
  3. B

Yardım Ryzen 5600 Undervolt Degerler normal mi?

cinebench yuk altindayken bazi yerlere bakiyorum stok hali bile daha iyi islemcinin ben undervolt yapmama ragmen maksimum 10300 gormustu hic undervolt yapmadan ise 9200 lerde bu kadar az olmasi normal mi? islemci bosta 50 derecede calisiyor yuk altinda 75 derece m200 snowman kule tipi var
  4. B

Yardım Itopya kulaklik iadesi alir mi ?

FiFine H6 oyuncu kulakligini almistim ancak kutunun ustunde kucuk bir delik vardi dedim cokta muhim degil icini actim kulakligi elime aldim metalin uzerinde yapiskan tarzi bise vardi ve baya tozluydu temizlemem gerekiyordu temizledim sonra pedlere baktim pedler kullanilmis gibiydi yeni kulaklik...
  5. B

Kasa ARGB Fan pini takacak yer yok

anakartim b550 prime mk ve o pin gitisinden yok herhangi bi yere takamiyorum oyuzden fanlar calismiyor bunun icin adaptor aradim bulamadim varmidir 4 pinden 5v 3 pin donusturme aparati falan?
  6. B

Bilgisayar ekran tasarruf moduna gecer gecmez geri aciliyor

uyku modundan bahsetmiyorum sadece ekran kapaniyor bilgisayar calismaya devam ediyor ama ekran kapandigi gibi geri aciliyor tasaruf moduna giremiyor kisacasi
  7. B

Yardım Ramler 3600 mhz geçmiyor

ne denesem boyle oluyor save and exit diyorum safe modda baslatiyor degisiklik yapmama izin yok 1689785713 boyle kaliyor
  8. B

Yardım Boşta duran ryzen 5600 ısınıyor

bosta dururken cok isiniyor napicagimi bilmiyorum daha yeni kurdum bosta 50 60 civari takiliyor
  9. B

Antalyada Özel Yurtta internet bağlatabilirmiyim

turknet baglarmayi dusunuyorum ama izin verirler mi?
  10. B

Çözüldü✓ Kenardaki Pinleri Yamulmuş Ryzen 5600 sorun olur mu?

eve gecince daha detayli foto atarim duzeltmeye calisayim mi yoksa sorun olur mu?
  11. B

1.5 yıllık 3070 ti daha ne kadar dayanır

abdullah abinin sistemini beklemeyi dusunuyorum ama bi yandan da istedigim seyler olmaz diye elimdeki firsati kacirmak istemiyorum 3070 ti miningli gozukmuyor degerlerine baktim 1.5 yildir kullanilmis japon kart full msi sistem fiyatina 3070 ti bi sistem alabilirim almalimiyim 3070 ti daha ne...
  12. B

PCBUDUR Güvenilir mi?

Pcbudur dan 3070 ti almayi dusunuyorum fiyatida cok uygun ama cok uygun iste insanin icine suphe dusuyor daha once alisveris yapab var mi ?
  13. B

Donanım Arşivi Sistem Bekleyeyim mi yoksa burdan ikinci el olarak mı toplayayım?

burda gordugum 3070 ti 8 k civarinda ordan ustune guzel bir islemciyle besleyebilirim ama kart cok ucuz ve yari yolda birakir gibi geliyor bi yandan da story deki full msi sistemi bekliyorum butce 17-18k cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim
  14. B

Öneri Mining Yapilmis 3080 Ti alinir mi Garanti Fatura Var

Bilgisayarimi sattim yeni bir pc almayi dusunuyorum ama fiyatlar pahali malum ikinci elde 11 k ya 3080 Ti buldum alinir mi muhtmelen mining li bi bakip yorum yapabilirseniz cok sevinirim...
Top Bottom