Arama sonuçları: *

1. U

Öneri MONİTÖR ALACAK DOSTLARA TAVSİYELER

VA panel pişmanlıktan başka bir şey değildir. Herhangi bir ekrana sahip tüm cihazlarda VA panelden uzak durulmalı. Günümüzde üretilmiş en saçma teknoloji eseridir. Daha aptalca bir buluş yoktur. Para yoksa TN, varsa IPS alınmalı ve kenara geçilmeli.
  2. U

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller 2099TL

harbi çöktü site
  3. U

Çözüldü✓ BU SİSTEMİ ALDIM 22 BİNE. ÜZER Mİ?

Sistem güzel fakat gpu güncellemek isteyeceğiniz zaman üzüleceksiniz. Bir gpu satmak demek yarı fiyatını kaybetmek demek bro. 8gb vram yetersiz kalacak bir zamandan sonra.
  4. U

1000 1500 TL OYUN KOLU ÖNERISI

bence de öyle, itopyada indirimde alabilirsin
  5. U

Oyun arkadaşı arıyorum

tamam haberleşelim o zaman 21 yaşındayım bende
  6. U

Oyun arkadaşı arıyorum

yaşın kaç dostum
  7. U

İNTEL ARC a750 alınır mı 5299TL

herhangi bir ızgara ön panele sahip bir kasa yeterli olur kasa tarafında çok kasma, yazmamım amacı önü kapalı olmasın yeter idi
  8. U

İNTEL ARC a750 alınır mı 5299TL

Fiyatın değer mi değmez misini bilmiyorum ama arkadaşım bu karta sahip. Kendi gözlerimle rx6600'ü kıyasladım. Adamların ilk ekran kartı bile amd den daha stabil olabilir mi ya? Gir kardeş hesap duvarıma bak zamanında açtığım forum başlıklarına amd pişmanlıktır 1 senedir driver'larla uğraşıyorum...
  9. U

Çözüldü✓ Driver sorunu yaşıyorum.

KONUYU ÇÖZDÜM Amd gpu sahibi arkadaşlar, yukarıda yazdığım gibi bir sorun yaşıyorsanız kesinlikle eski bir driver kullanın. Bilgisayar şahlandı resmen.
  10. U

❌İndirim Bitti! AmazonTR 6 Ay Prime Üyelik Hediyesi - Bitmeden Yakala

telefondan giriş yapınca oldu
  11. U

Denedim bu kod zaten kullanıldı diyor
  12. U

Ben uygulayamıyorum ekranıma kod gelmiyor kral
  13. U

Başka kod var mı? ben de alamadım
  14. U

Yardım Overclock yapamıyorum.

Ryzen3 4100 sahibiyim. Snowman t6 satın aldım. Asus b540m-k II anakarta sahibim. İşlemciye ryzen master programı ile o.c atıyorum ama sistem kapanıyor. Voltaj artırımı yapıyorum fakat işe yaramıyor. En stabil 4.3 ghz 1.5v ayarını uygulaybildim ama stress testinde pc kapanıyor. Neden olabilir...
  15. U

Çözüldü✓ Driver sorunu yaşıyorum.

Dediğiniz işlemleri yaptım fakat sonuç aynı, yeni sürüm kullanırsam takılmalar yaşıyorum, eski sürüm kullanırsam istediğim her oyunu açamıyorum.
  16. U

🔥İndirim Anker Soundcord life q10i

Doğrudur kankam benim kafam biraz küçük o çentikleri bile açmıyorum biraz da ağır bir kulaklık haklısın saatlerce kullanıma fazla gelmiyor ama ses efsane.
  17. U

Büyük ihtimalle bass'ları alıp keyif yapabilmek için yüksek sesle dinledin brom, uzun süre yüksek sesle dinlersem Vortex, q10i ve q30 da bana ağrı yapıyor 3 cihaza da sahibim. Kulaklıklar esneyebiliyor bir de, kafama fazla baskı yaptığı zaman hafif esnetiyorum sorun yaşamıyorum.
  18. U

Abdullah abi hikayesinde bir alt modeli olan q10'a çökün diye 1500k ya paylaşmış ama almayın beyler sakın kendisine ulaşmaya çalışıyorum bakmıyor. Q10i o kulaklıktan çok sonradan üretilmiş daha gelişmiş bir model. Kendim de kullanıyorum gayet memnunum...
Top Bottom