Arama sonuçları: *

1. imamim

📞📞 AMAZON'DAN IMEI VE TC'Lİ FATURASI GELEN VARMI? 📞📞

Sağolun teşekkürler hocam insAllah😄
  2. imamim

Hepsiburada'dan aldığım telefon için ben hala beklemedeyim. Açtığım talep için gün aşırı beklemem üzerine mesajlar atıyorlar. Açıkçası ilgileniyorlar ve çözeceklerini düşünüyorum. İnşAllah en kısa zamanda çözülür
  3. imamim

Hepsiburada müşteri hizmetleri bana da hala Aralık içerisinde dönüş yapılacağını söylüyor. Başta da 1 hafta içerisinde değişilecek demişlerdi. @Abdullah Hacıgül senin verdiğin linkten aldık abi biz bu telefonları sorun olmaması gerekiyordu diye düşünüyorum
  4. imamim

Henüz değil hocam, yetkili kişi süreci takip ettiğini en kısa sürede dönüş sağlayacaklarını söyledi 6-7 Aralık'a kadar beklemeyi düşünüyorum telefonu 8 Kasım'da almıştım. İade süreci 14 gün diyor ama ben telefonu hiç kutusundan çıkarmadım Amazon'da bu süre 30 günmüş. İade alırlar mı sizce eğer...
  5. imamim

Hepsiburada hocam burası pardon belirtmemişim
  6. imamim

Ben de dün görüşme sağladım, talep oluşturdular ve 3 iş günü içerisinde dönüş sağlayacaklarını söylediler. Talep başlığı da şu "Vergi iadeli cihaz alımı hakkında bilgi almak istiyorum/sorun yaşıyorum". Şimdi baktım hatta geri dönüş sağlamışlar, böyle bir durumda olan arkadaşlar eğer talep...
  7. imamim

Doğru bir bakış açısı mı bilmiyorum ama çözeceğiz diye söylüyorlar, eğer sürecin başından beri bu sorununa çözüm bulabilen yoksa o zaman bir sıkıntı olduğundan bahsedebiliriz. Telefonu aldık elimizde patlayacak yoksa, iade etme ihtimaline karşı paketi açıp kullanmıyoruz da
  8. imamim

Peki ne olur sizce işin sonu ne düşünüyorsunuz, beklemeli miyiz iade mi yapmalıyız ? Hepsiburada gençbiz sayfasında da resmi olarak bulunuyor mağdur etmemeleri lazım.
  9. imamim

Bu konu hakkında bir gelişme yaşayan oldu mu ? Ben de Hepsiburada üzerinden M34 satın almıştım ama faturada TC Kimlik NO yazmıyor. 2 kere iletişime geçtiğimde bunun için çalışmalarımız devam ediyor deyip geçiştirdiler 1 haftayı geçiyor ilk talebimi vereli. Bir sonuç alabilen oldu mu ?
  10. imamim

Kasım İndirimlerinde Telefon Vergi İndirimi Kullanımı Oluyor mu ?

Merhabalar iyi forumlar herkese. Benim ufak bir sorum var. Abdullah abi Hepsiburada vb. yerlerden Kasım indirimlerini duyuruyor ve bunların içerisinde güzel telefon indirimleri oluyor. Malumunuz öğrencilere vergi indirimi konusu da gündemde (henüz kullanıma girdi mi bilmiyorum). Bu vergi...
  11. imamim

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥Asus Dual Rx 6750 Xt 8648 TL Nays İle 8398 TL🔥🔥🔥

Yani al satçı birisi değilim 10kya bile bıraksam oluyor yani geri ödemesi de var sonuçta
  12. imamim

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥Asus Dual Rx 6750 Xt 8648 TL Nays İle 8398 TL🔥🔥🔥

Ekran kartı ihtiyacım yok ama elimde bir miktar para mevcut anlık alıp uygun fiyata isteyene buradan vermek mantıklı bir tercih olur mu sizce ?
  13. imamim

TG YAMA ÜCRETLİ OLMUŞ !

Konuyu hortlatıyorum ama merakımdan soruyorum. Oyunçeviri ekibi vardı zamanında. COD Mw3'ün TR dublajını yapıp ücretsiz yayına koymuştu. Tamam emekleri var isterse ücretli koyar ama bu adamların yaptığı işten sonra ücretli TR yama görünce biraz garipsedim açıkçası. Kendimi bildim bileli TR...
  14. imamim

Masaüstü Düzeniniz ve Arka Planlarınız Nasıl?

Masaüstünde çok fazla uygulama var ve biraz da kişisel o yüzden gizledim
  15. imamim

Yardım Asus TUF VG279Q1R 27" Fiyat İyi mi ? 3726TL

Şuan 3736TL'ye düştü. Ben de bu fiyata aldım hocam, eğer çok fazla tabana yakın değil ise problem oluşturmaz diye ümit ediyorum. Masam yüksek çünkü biraz. Biraz düşündürdü ama yine de
  16. imamim

Yardım Asus TUF VG279Q1R 27" Fiyat İyi mi ? 3726TL

Acil şuan trendyolda bu fiyatta, bir sıkıntı olur mu ...
  17. imamim

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Evet ben şahsen biraz daha inse almayı düşünüyordum ama başka indirimler kovalamayı tercih ettim kendi adıma
  18. imamim

Önceden böyle değildi, bitip kendini bozmayan ne kaldı merak ediyorum
  19. imamim

Şaka gibi indirimler ya :D Piyasa fiyatına indi TUF monitör.
Top Bottom