Arama sonuçları: *

• Users: Gjhnffkfv
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Gjhnffkfv

Kürek Kemiği Çıkıntısı Nasıl Geçer?

Arkadaşlar bundan 7 ay önce sol kolumu geriye zorladım o günden beri kürek kemiğim o zamana göre az ağrıyor ve bir çıkıntı hissediyorum. Yatağa yattığımda sol kürek kemiğimin daha dışta olduğunu ve sırtıma battığını hissediyorum. Sizce bu neden olmuş olabilir ve ameliyatsız geçer mi fizik tedavi...
  2. Gjhnffkfv

İphone SE 2020 Ne Kadar Eder?

7 aylık çiziksiz ve kusursuz hiç bir sorunu olmayan iPhone SE 2020 Siyah 64 GB cep telefonum var! Sizce 2.el olarak bunu maximum kaç paraya satabilirim? Pil Sağlığı: %89 Garanti Süresi: 2024 Mayıs
  3. Gjhnffkfv

Monitör ve Çözünürlüğü Kaç Olmalı

(Bütçe 5000 TL) Merhabalar, ben oyun ve yazılım için bir monitör alacağım. Sizce 23,8” yeterli midir yoksa 27” ilk mi alayım? Birde 1920x1080 çözünürlüğünde mi mantıklı olur yoksa 4K’mı?
  4. Gjhnffkfv

Asus Monitör Tavsiyesi (5000 TL Bütçe)

Arkadaşlar; 27” IPS panel 120 hz veya üzeri 1920x1080 FULL HD 5000 TL Bütçeli Oyuncu Monitörü önerisinde bulunur musunuz?
  5. Gjhnffkfv

Evde Kol Kası Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar ben sadece evde şınav mekik ve dambıl ile çalışarak biceps ve triceps kol kası nasıl yapabilirim? Boy: 180 cm Kilo: 65 KG Yaş: 16. yani şu an zaten çok az kas var ama çok az derecede yani. Yani düzenli olarak 5 kg dambıl kaldırıp şınav ve mekik çekerek kaç ayda baya bir kol kası...
  6. Gjhnffkfv

Kürek Kemiği Kas Yırtılması Nasıl Geçer?

Arkadaşlar 6 ay önce sol kolumu esneme amaçlı hızlıca geriye doğru salladım ve o günden beri sol kürek kemiğim biraz ağrıyor ve sol kolumu geriye kaldırınca garip bir his oluşuyor ve sürtünme benzeri bir şey oluyor. Bu nedenle de doktora gittim ve kürek kemiği ve omuzu bir birine bağlayan kasta...
  7. Gjhnffkfv

Tendon Kopmuş Olabilir mi?

Selam Arkadaşlar! 6 ay önce dışarıdayken gerinme hareketi olarak sol kolumu çok hızlı ve çapraz bir şekilde yanlışlıkla geriye doğru salladım ve tam o an çok az kütürdeme sesi gibi bir ses çıktı ve aşırı derecede ağrı hissettim. Şimdi ağrı azaldı neredeyse yok denecek kadar ama mesela uykudan...
  8. Gjhnffkfv

Sol Kürek Kemiği Ağrısı Neden Olur?

Selam Arkadaşlar! 6 ay önce dışarıdayken gerinme hareketi olarak sol kolumu çok hızlı ve çapraz bir şekilde yanlışlıkla geriye doğru salladım ve tam o an çok az kütürdeme sesi gibi bir ses çıktı ve aşırı derecede ağrı hissettim. Şimdi ağrı azaldı neredeyse yok denecek kadar ama mesela uykudan...
  9. Gjhnffkfv

Sizce Bu Pc Oyun ve Yazılım İçin İyi mi?

Merhabalar! İnce Hesaptan Güzel bir hazır sistem buldum. Fakat bu sistem ile oyunda yüksek ayarlarda iyi kalitede oynamam mümkün mü? Birde Yazılım için iş görür mü? https://www.incehesap.com/neron-6600-v2-oyuncu-bilgisayari-fiyati-50681/
  10. Gjhnffkfv

Bana Bilgisayar Toplamada Yardımcı olur musunuz?

Merhabalar! Ben 25000 TL (Monitör Hariç) Bandında hem oyun gende yazılım için bir güçlü sistem arıyorum! Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim! İstediğim Özellikler: AMD RYZEN 5 5600H veya Intel Çörek İ5 12700 RTX 3060 veya RTX 3070 16 ya da 32 GB RAM 1 TB NVME2 SSD
  11. Gjhnffkfv

Sizce Benim Laptobum Ne Zaman Satılır?

Merhabalar! Ben Masaüstü PC Toplayacağım İçin HP Omen 15 Gaming Laptopumu Satıyorum! Fakat İlandaki Ürünüm Ne Zaman Satılır ve Gerçekten Satılır mı Yardımcı olursanız sevinirim! İlan Linki...
  12. Gjhnffkfv

Sizce GAMİNG Laptobumu Nerede Satabilirim?

Merhabalar yakında masaüstü PC toplayacağım için HP OMEN 15 Gaming Laptobumu satacağım! Sizce en iyi ve en hızlı internet üzerinden nerede satabilirim? ÖZELLİKLER: AMD RYZEN 5 5600H RTX 3060 1 TB SSD 16 GB RAM
  13. Gjhnffkfv

MacBook Air İçin Kaç GB SSD İDEAL?

Selam! MacBook Air Alacağım sizce oyun ve Yazılım için kaç gb ssd yeterli olur? 256 GB SSD mi yoksa 512 GB SSD mi uygun olur?
  14. Gjhnffkfv

Sizce Bu Laptop Ne Kadar Eder?

Merhabalar, AMD RYZEN 5 5600H RTX 3060 - MAX 16 GB 3200 MHZ RAM 1 TB NVNE 2 SSD IPS 15’6 FULL HD EKRAN HP OMEN 15 OYUNCU DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR. Sıfırı 30 TL Civarından Başlıyor Bende 3 Ay Önce Aldım Daha Hiç Düzgünce Kullanmadım Masaüstü PC Alacağım İçin Satıyorum Dizce Maximum Ne Kadar Eder...
  15. Gjhnffkfv

2. El iPhone SE 2020 Ne Kadar Eder?

Merhaba Arkadaşlar! Elimde 2. El iPhone se 2020 64 GB Kusursuz Sıkıntısız Cihaz var. İphone 11 alacağım için satacağım.! Sizce Maksimum Be kadar eder ve iphone 11’e geçmeye değer mi? Pil yüzdesi %95 16 ay garantisi var
  16. Gjhnffkfv

Sizce Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar size bir şey soracağım. Benim Yapmış Olduğum Web Sitemin domain adresini Chrome ile açınca güvenli olmayan bir bağış reklam sitesine yönlendirdi beni! Sizce Bu neden oldu ve bu sorunun önüne geçmek için Nasıl bir önlem almalıyım? Yardımcı Olursanız sevinirim! 🙂 Web Sitesi
  17. Gjhnffkfv

Sizce Bu Laptop Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar Elimde Bir Laptop var onu satıp biraz daha iyisini alacağım fakat değeri nedir laptopun sizce? Daha 2 ay önce aldım çok az kullandım! HP OMEN 15 AMD RYZEN 5 5600H RTX 3060 16 GB DDR4 RAM 3200 MHZ 1920 x 1080 FHD IPS PANEL 1 TB NVME 2 SSD 15.6 İNÇ EKRAN 6 ÇEKİRDEK 12 THRED
  18. Gjhnffkfv

Sizce Bu Laptop İyi mi?

Arkadaşlar ben bir laptop almayı düşünüyorum kullanım amacı oyun ve yazılım içindir. Sizce bu linkteki laptop çok iyi mi yani fazlasıyla işimi görür mü? https://www.vatanbilgisayar.com/omen-by-hp-16-c0034nt-5-nesil-ryzen-7-5800h-16gb-1tb-16-1inc-rx6600m-8gb-w11.html
  19. Gjhnffkfv

Oyun Hakkında Görüşlerinizi Bekliyorum!

Merhabalar! Java programlama diliyle geliştirmiş olduğumu savaş stratejisi oyunumu deneme sürümünü sitesinden indirip oynarsanız ve nasıl bulduğunuzu yazarsanız çok sevinirim! NOT: PC OYUNUDUR!!! Official Site: https://www.superweapongame.com/trial-version.php
  20. Gjhnffkfv

Ac Motor mu Yoksa Dc motor mu?

Arkadaşlar ben bir oda vantilatörü projesi yapmak istiyorum! Fakat Raks, Rubenis vb. Markaların Kullandıklatı motor tipi AC (Altarnetif Akım) motor mu yoksa DC (Doğru Akım) motor mudur? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim! Not (Elektronik Projeler Üzerinde Çalışmayı Seven Birisiyim!)
Top Bottom