Arama sonuçları: *

1. A

apple alışveriş bilgileri sorusu

merhaba resimde gösterdiğim yerde kredi kartı ile ödeme yazıyor ancak ben banka kartıyla yapacağım ne yapmam gerek ?
  2. A

Apple alışverişinde adres kısmına hangi bilgiler girilmeli?

Merhaba resimde belirttiğim adres 1 yerine ne yazmam lazım? Ev adresini yazmam gerektiğini biliyorum ancak sokağı, kapı numarasını veya ili yazmam gerekiyor mu anlamadım.
  3. A

Hangi Banka kartı ?

garanti para card a başka atm den 1000 TL yatırırsam kaç TL kesiyor
  4. A

Hangi Banka kartı ?

günlik hayatta kullanabilceğim (banka Kartı)önerebilirmisiniz ziraat ve vakıfbank dışında
  5. A

Bel mr sonucu nasıl ?

saten öyle yapacağım gitmeden fikir alim dedim
  6. A

Bel mr sonucu nasıl ?

xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxx
  7. A

E nabız mr sonucu açılmıyor

sağolun
  8. A

peki nasıl iletişime geçicem
  9. A

Merhaba. Ben 1 gün önce Çam Sakıra ve şehir hastanesinde Mr çekindim ve bugün e-nabıza girdiğimde Mr sonuçlarımı gördüm fakat resimde belirtdiğim sorun karşıma çıkıyor. Ne yapmalıyım?
  10. A

instegram arama kısmındaki sorun

merhaba ben instegram da arama kısmına mesela s harfini yazınca en başta öğretmenlerim arkadaşlarım felan çıkıyor ben çıkmamasını istiyorum arama geçmişini silseö bile gitmiyor ne yapmam gerek
  11. A

odin kullanırken hata yaptım telefon açılmıyor

Odin'de telefonu rootlarken 1 dosyayı eklemeyi unuttum telefon açılmıyor. Ne yapmalıyım? Şarja takıyorum, hiçbişekilde görüntü titreşim gelmiyor. Telefon Samsung J2.
  12. A

dairemde internet kablosu var ama gözükmüyor

evet var kutudan eve hatta daire 16 nın önünde fiber kablo bile var sadece mesela daire 16 ya abonelik almaya çalıştığımda sistemde daire gözükmüyor
  13. A

dairemde internet kablosu var ama gözükmüyor

şimdi benim 1 dairem var dublex ev daire 13 ve daire 16 2 evinde kendine ayrı internet hattı var aşaĞıdaki kutuda ancak nedense sadece abonelik işlemlerimde daire 13 ü görebiliyorum daire 16 çıkmıyor sadece daire 13 gözüküyor 2 sininde gözükmesi için ne yapmam gerek
  14. A

daire ye internet bağlatamıyorum

merhaba benim evim dublex 2 katlı ve bu evi biz 2 ye bölüp üst katta akrabam alt katta ben kalıyorum ve üst kattaki aktabam eve internet aboneliği almaya çalıştığında sadece benim katım yani daire 13 gözüküyor onun dairesi üst kat daire 16 gözükmüyor bu daire 16 nın gözükmesi için ne yapmam...
Top Bottom