Arama sonuçları: *

1. S

İtopya Garanti Servis

Hocam DDU İle silip tekrardan driver kurdunuz mu, ve ayarlar ultra da mı? 1080p de mi ayriyeten. 1727454189 Sıcaklık değerleriniz nasıl?
  2. S

İtopya Garanti Servis

Sisteminin özellikleri nedir?
  3. S

iPhone 15 sıfır alınan garanti başlangıcı

Hocam sizin adınıza ne zaman fatura kesildiyse o zaman başlar.
  4. S

iPhone 15 sıfır alınan garanti başlangıcı

Sen bu ürünü, ne zaman aldın ve hangi gün aldıysan, aldığın günün faturasından itibaren garanti sürecin başlamaktadır.
  5. S

Wireless oyuncu kulaklığı

Arkadaşlar selam kredi kartına taksitle alacağım, Max 3,5 4K olsun çok fazla faizi de olmasın, Razer BlackShark V2 kablolu kullanıyorum Wireless kulaklık arıyorum artık yardımcı olursanız sevinirim, hem FPS hem de hikayeli oyunlar için çok iyi ses kasabilen olsun. Mikrofonlu olsun.
  6. S

Sistemim ne kadar eder?

2 monitör ile birlikte 40 a falan gider o zaman 2k monitör var çünkü bir tane bir tane de 1080p monitör var.
  7. S

Sistemim ne kadar eder?

Yok satacağım için değil de öyle fiyatı kaç vereceksiniz diye merak ettiğimden hocam. Gene de teşekkürler yorumunuz için yukarı da ki arkadaş 25k demiş en düşük 25'e koysam 50 kişi aramazsa adam olmayayım :D 1727280536 Monitörsüz, kaça gider?
  8. S

🔥İndirim gece fırsatı sistemi 17.499 TL

Ve hala bitmemiş.
  9. S

37k hazır sistem alınır mı?

4070 süperli sistem 36kdı bitti mi o ya
  10. S

Sistemim ne kadar eder?

Ekran kartı = RTX 4070 Galax 2X 12 GB. İşlemci = Ryzen 5 7600. Anakart = Gigabyte B650M S2H. RAM = Corsair Vengeance CL40 16x2 32 GB RAM. Kasa = Vento VG20a kasa. PSU = FSP 650W PSU Bronze sertifikalı. Monitör 2.=ASUS TUF VG27AQ1A 2K 170Hz 1 ms IPS ekran. Monitör 1.=ASUS TUF VG249Q1A 165 Hz 1ms...
  11. S

ASUS VG27AQ1A çıt çıt sorunu

2-3 saattir yapmıyor kapatmamama rağmen.
  12. S

2 dakkika da bir değil, yani sorun yok o zaman
  13. S

gsync var hocam, eğer sorun teşkil etmiyor ise kapatmayacağım.
  14. S

Ekran açıkken de. 1727268028 Sorun mu acaba bu onu bilmek gerek.
  15. S

Monitörden çıt çıt sesler geliyor hep açık olduğu zaman ve kapalı olduğu zaman bir zarar var mıdır? Panel ekran patlar mı?
  16. S

İtopya siparisiniz bulunmaktadir

arayın.
  17. S

İtopya siparişim kayboldu

Kartınız da ödediğinize dair belge var, bir şey çıkartırlarsa sorun gibi onu öne sürebilirsiniz.
  18. S

RYZEN 5 5600 - RX 6600'LÜ PC Ne Kadara Satardınız

çok pahalı 15k hocam bilginiz olsun.
  19. S

Yardım Mediamarkt telefon iade alır mı?

Yok harbi, sen sorunlusun ben sana anlatamadım. O 14 günlük iade hakkı olmuyor diyen arkadaşada kapak olarak bu konuyu atarsınız artık şu yazdığın yazıya güldüm komik ne var bunda? en kısa zaman da psikiyatriye görünmeni öneririm hocam.
  20. S

Yardım Mediamarkt telefon iade alır mı?

Kardeşim, ben açıklamamı yapmışım o yazıya güldüm attım dedim, normal yani bunda bir şey de yok, seni ilgilendirebilecek bir şey de yok, çok kafaya takıyorsun, biraz üslup öğren.
Top Bottom