Arama sonuçları: *

• Users: corp11
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

3090ti 250w üzerine çıkmıyor

Bu sorun sadece Horizon forbidden West'te var DLSS kalite modunda kart en fazla 250W güç çekiyor DLSS kapatırsam 300 civarına çıkıyor ama FPS düşüyor. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yok aşağıya forbidden West ve RDR2 görsellerini ekliyorum. Bu görsellerde ekran çözünürlüğüm 3440x1440 ayarların...
  2. C

oyun donuyor pc yi kullanabiliyorum

merhaba dün ve bugün elden ring ve civ 6 da başıma geldi oyun donuyor windows tuşu alt tab vs çalışıyor yeni pencereler açabiliyorum ancak ekranda oyun görüntüsü olduğu için bu pencerelere tıklayamıyorum kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor tek çare yeniden başlatmak oluyor driverlar güncel 3090 ti...
  3. C

gamepass oyunları hata vermeden kapanıyor (forza 5 ve wo long)

forza 1-2 yarıştan sonra wo long bi kaç dakika içerisinde kapanıyor hata mesajı da yok. forza tum ayarlar ekstrem 3440x 1440 ayarlarda 175 fps seçili oynuyodum demin 88 fps e aldım 2 saat falan kapanmadı kendim kapattım normal şartlarda 120 fps falan alıyorum. wo longda 120 fps seçmiştim 60 ı...
  4. C

newegg yanlış urun gönderdi

ayın 3 unde lg gn95b isimli monitöru sipariş ettim 5 ocakta tr ye geldi gumrukte takıldı 12 gun falan gumrukte bekledikten sonra ups e verdiğim gumruk vekaleti ile adresime getirdiler ama lenovonun bi monitöru gelmiş destekle konuştum iade etiketi verdi upsle gönderin iade edelim değişim olmuyo...
  5. C

Ramlerim sorunlu mu ?

2 adet 8 GB 4133 MHz ramim var Mentest64 İle 15 dakika test ettim hata bulamadı 2 adet daha aldım numaranızı eskileri çıkarıp onları taktım 6 dk test ettim yine 0 hata ancak 4 Rami birlikte takınca 10 dakika da 80 tane hata buldu iade etmeli miyim ?
  6. C

34 inc 2k mı 27 inc 4k mı ?

27 inc 4k almayı düşünüp itopyaya gittim 34 ekranları görünce çok beğendim ama 144 hz 4k 34 ekran bulamadım 2k var sadece pcyi 4k için topladım 2k almak istemiyorum ama 34ler de çok güzel görünüyo oled televizyonumda 2k ve 4k videolar izlerken arada büyük fark görmüyorum hatta bazı oyunlarda hiç...
  7. C

Yardım kasa fan montajını doğru yaptım mı ?

yeni sistem topladım youtubedan izlediğim yetmez riske atmayıp bilen birini çağırayım dedim o benden beter çıktı fan ve soğutucunun kabloları yanlış bağladı kasa fanı çalışmıyor rgbleri kontrol edemiyordum o gidince netten bakıp yapabildiğim kadar yaptım. 1 egzoz fan 1 adet 360 sıvı soğutucu 3...
  8. C

Yardım N11 stok yok iptal edebiliriz diyor

30 kasımda robot süpürge siparişi verdim onaylandı bugün arayıp stok yok iptal edebiliriz diyolar hakem heyetine başvurup sonuç alan oldu mu satıcı n11
  9. C

🔥İndirim Msi b660m 2248 TL amazon

Fiyat baya uygun gibi MSI PRO B660M-B DDR4 SOKET 1700 DDR4 4600(OC) PCI-E Gen 4,M.2 USB3.2 1x 2.5G LAN mATX https://www.amazon.com.tr/dp/B09QS7QGYM?psc=1&ref_=cm_sw_r_apin_dp_SX29EYBDRVE9J53RX2D3
  10. C

Yardım yurtdışı kapalı kutu sıfır ekran kartı alınır mı

geçen gun konu açmıştım sistem toplamak için burada ki arkadaşların yardımıyla istediğim gibi bi sistem topladım ama bugun sahibinden de gördugum ilan aklımı karıştırdı 24.000 TL ye 1 ay önce amazondan alınmış gigabyte 3090 ti var kutusunu hiç açmadım bandrolleri duruyor dedi aldığım kartı iade...
  11. C

41500 TL ye topladığım sistem sizce nasıl

3070ti toplamak istiyodum modartı beklerken çıkanları kaçırdım modartın sistem de yalan oldu galiba fiyatlar artmadan kendim böyle bişey topladım ekran kartı...
  12. C

Yardım 5000 TL'ye telefon alacağım yardım lütfen

iphone 4 ten beri iphone kullanıyorum androidler hakkında hiç bi fikrim yok elemanlara 2 tane telefon almam lazım mümkünse 5 bin TL yi geçmesin yapacakları tek iş instagram ve whatsapa girmek bu 2 uygulama arasında çok fazla geçiş yaptıkları için seri bi telefon olması lazım yardımlarınızı...
  13. C

🔥İndirim koton sepette %30 %40 indirim

2 urune %30 3 urune %40 indirim 113 e 3 tane tshirt aldım guzel fiyatlar var https://www.koton.com/
  14. C

Yardım Yeni ssd aldım yardıma ihtiyacım var

Başlığa ne yazayım bilemedim ekte olan ssd yi itopyadan 4 bine aldım 6 bine satışa koyucam 2 hafta satılmassa kendim kullanıcam satacağım için kutuyu açmak istemiyorum ama bozuk çıkabilme ihtimalinden de korkuyorum ne yapmam lazım fikir almak istedim
  15. C

İtopya xpg m2 ssd 2gb 4000 TL

Netten baktığım zaman 9-10 bin civarında fiyatlar ama kingstonın 7 bin okuma yazmalı ssd si 4300 bu fiyat iyi mi bilemedim yine de diğer sitelere göre çok ucuz olduğu için paylaşmak istedim 1668611158 Paylaştığım gibi stok bitti
  16. C

n11 sportsfederation mağazasından ayakkabı alınır mı

n11 e hiç ısınamadım arayuzu cok kalitesiz görunuyo sanki bilinmeyen hepsiburada trendyolda tutunamayıp n11 de devam eden mağazalar var gibi hissediyorum hep. bu ayakkabıyı 10 sene falan önce alıp paraya ihtiyacım olduğu için satmıştım ve bu rengi bi daha göremedim şimdi ellerinde tek kalmış...
Top Bottom