Arama sonuçları: *

1. Deniz Üçvet

Çözüldü✓ Renkli Mousepad Önerisi - Bütçe 600tl

Merhabalar ağırlıklı olarak fps oynuyorum. 600tl ve altına siyah harici her renk, kaliteli mousepad önerirseniz sevinirim.
  2. Deniz Üçvet

R9 3900x Max %20 Kullanım

Evet güncelleyeli 1 hafta geçmedi
  3. Deniz Üçvet

Render'da test ettim cuda çekirdeklerini kapadığımda kullanım %65'lere kadar çıktı. Daha önce yaptığım stres testlerinde de %100'leri buluyordu ancak Valorantta FPS sabitleme olmamasına rağmen ve ekran kartı %20 yi geçmemesine rağmen kendisini %20 de sabitliyor. Yine alt çekirdeklerin hiçbiri...
  4. Deniz Üçvet

Ne darboğaz var ne de alt çekirdek darboğazı hiçbir çekirdeğim %100'lük kullanıma çıkmıyor. Sıcaklık da 70-75 derecelerde dolanıyor.
  5. Deniz Üçvet

Render alırken de %20 kullanımı geçmediğini söyledim. Render anında tam performans kullanılması gerekiyor :)
  6. Deniz Üçvet

Merhabalar, bilgisayarımda ryzen 9 3900x işlemci var. Ekran kartım 2080ti ve 16+16gb 3200mhz cl16 ram'lerim var. Psu fazlasıyla yeterli. Termal macun yeni değişti ve 240mm sıvı soğutma takılı. Ama işlemci kullanımım ne render alırken ne de oyun oynarken %20'yi geçiyor. Isınma veya ekran kartı...
  7. Deniz Üçvet

Valorantta FPS Yükselmiyo

Bios update yaptım, maalesef hala daha aynı sorun devam ediyor.
  8. Deniz Üçvet

Tamamdır. Bir de Cap dosyası dışında renamer.exe olarak da bir şey indi bilgisayarıma onu da usb'ye aktarmam gerekiyor mu? 1695384142 Açınca böyle bir şey diyor sanırım dediğiniz gibi yedekleme için ama tam olarak ne olduğunu anlayamadım
  9. Deniz Üçvet

Düzeltme: 4k yüksek ayarlar değilmiş 2k yüksek ayarlarmış ama ben de 4k da düşük ayarlara Düzeltme: 4k yüksek ayarlar değilmiş 2k yüksek ayarlarmış ama ben de 4k da düşük ayarlarda %90'lık ekran kartı kullanımı ile aynı fps'leri almaya devam ediyorum 1695383551 tamamdır hocam bios update...
  10. Deniz Üçvet

Evet benzer, onun ekran kartı benimkinin bir tık altında sadece ve aldığı fpsler normal ama 4k yüksek ayarlarda oynuyor o ayarlara geçiş yaptığımda benim de fps'im aynı şekilde oluyor ancak sorun şu an 1080p düşük ayarlarda da yine aynı fps değerlerini alıyor olmam.
  11. Deniz Üçvet

Dediğim gibi %'lik değerler düşük ancak tüm performans ayarları yapılı ve sınırlayıcılar kapalı. Yani normal koşullarda kullanımı maximuma çıkarıp fps'i yükseltmesi gerekiyor ki benimkinden çok daha düşük sistemlere sahip arkadaşlarım benden çok daha yüksek fps alıyorlar bu sayede ama benim...
  12. Deniz Üçvet

Merhabalar valorant Ryzen 9 3900x işlemci 2080ti ekran kartı 32gb 3200mhz cl16 ram'e sahip bilgisayarım ile valorant oynarken herhangi bir fps sınırlaması olmamasına rağmen bilgisayarım oyun içinde 200-250fps leri görüyor, işlemci ve ekran kartı kullanımı neredeyse hiçbir zaman %30'un üstüne...
  13. Deniz Üçvet

Yardım Satın aldığım RAM'lere test nasıl yapabilirim?

Tabii bu linkte de söylediği gibi Windows'un bellek testi üzerinden yapabilirsiniz ama memtest çok daha sağlıklı oluyor, ram üzerinde ne hata varsa gösteriyor diye biliyorum.
  14. Deniz Üçvet

Yardım Satın aldığım RAM'lere test nasıl yapabilirim?

Memtest86 kullanılıyor. Format atar gibi bir usb belleğe kurup çalıştırmak gerekiyor. 1694562855 Sanırım bu video kullanım için yeterli olur.
  15. Deniz Üçvet

Ana Konu 💥 GELDİ D.A. İMZALI F/P KRALI DDR5 SİSTEM GELDİ 💥

Abdullah abinin yorumlara bakınca ben 45k+ fiyat bandında ddr5'li 4070ti bir sistem gelebilirmiş gibi düşündüm.
  16. Deniz Üçvet

Mavi Ekran WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR

Yaptım sonuç bu şekilde ancak herhangi bir mavi ekran yeme durumu söz konusu olmadı. 1694528033 Ayrıca bugün iki ram'i de ayrı ayrı memtest'e soktum yine herhangi bir sorun çıkmadı ikisinde de sonrasında render alırken (iki ram ile de ayrı olacak şekilde) yine mavi ekran yemedim acaba anakart...
  17. Deniz Üçvet

Şu an kontrol ettim varmış ancak manuel olarak çalıştırmadığım sürece otomatik temizleme yapmıyormuş. Ayrıca mavi ekranın bitmesini beklemem gibi bir durum söz konusu olmuyor kendisi neredeyse belirmeden kayboluyor. Mavi ekran yiyiş hızım burada (herhangi bir şey yapmama kalmadan kendi kendisini...
  18. Deniz Üçvet

Hocam bu klasör bende oluşmuyor oluşmama sebebi olarak windows'da olabilecek bazı ayarlar gösterilmişti onları kontrol ettim onlar da olması istenilen gibiydi. Norton'un antivirüs yazılımını kullanıyorum o siliyor olabilir mi bir de bugün 15 kere falan mavi ekran yedim artık oyunda bile yiyorum...
  19. Deniz Üçvet

Bilgisayarımı yük altına soktuğumda özellikle çoğunlukla render alırken mavi ekran yiyorum mavi ekranda aldığım hata kodu WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR Bu linkteki tüm çözümleri denedim ancak bir şey çıkmadı. Memtest sonucumun fotoğrafını da buraya bırakıyorum. Ne yapmam gerektiğini veya nasıl bu...
Top Bottom