Arama sonuçları: *

• Users: Vitorrs
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Vitorrs

Turkcell Superbox Fesih İşlemi Nasıl Yapılır

18.01.2024 tarihinde superbox aboneliğini başlattık. 31.01.2024 tarihi 23:30 saatin de E-devlet üzerinden abonelik fesih başvurusu yaptım. Fesih işlemleri nasıl devam ediyor ve cayma bedeli öder miyim, bilgisi olan var mı?
  2. Vitorrs

Ücret karşılığı fiber altyapı

Yaklaşık 50M yakınımız da cadde üzerinden fiber altyapı geçiyor, caddenin diğer tarafında altyapı bulunmakta. Binamıza özel olarak altyapı çektirebilir miyiz, çektirebilirsek yaklaşık ne kadar maliyet çıkar?
  3. Vitorrs

100 metre internet kablosu çekilirse ne olur?

Binamız yeni olduğu için alt yapı yok fakat 100metre yakınımız da komşumuzun evi var 2 port bulunmakta ve 1 portunu kullanıyor oraya internet bağlatıp kendi binamıza çekebilir miyiz, çekersek ne olur.
  4. Vitorrs

Minecraft oyun modu gibi bir şey bilen var mı

Minecraftta önceden oynadığım bir şey vardı böyle gemileri kaleleri falan basıyordum ağacın bir gövdesini kırınca hepsi kırılıyordu onun adını bilen var mı
  5. Vitorrs

Öneri PSU'suz Kasa Önerisi

Merhaba, ikinci bir sistem topladığım için şuanki kasamı ona koyacağım ve yeni bir kasa arayışındayım f/p olarak güzel mesh bir kasa arıyorum, önerilerinizi bekliyorum. Sistemim;
  6. Vitorrs

Aoc 23.8 / 165 Hz monitör 4.699 TL

https://amzn.eu/d/0fg2BzM
  7. Vitorrs

XPG S40G SSD inceleme

Yaklaşık 2-2.5 yıl kullandım ve ömrünü doldurdu. Vaadettiği hıza yakın bir hız veriyordu. RGB aydınlatması oldukça fazla parlak kasamda farklı bir RGB aydınlatma olmamasına rağmen kasanın içini ışık dolduruyordu. Yoğun render vb. diski zorlayacak işlemler yapmıyordum bu kadar kısa sürede ömrünü...
  8. Vitorrs

❌İndirim Bitti! Getir yemek 50 TL kod 13:30' a kadar

Kod: PAZARTESI
  9. Vitorrs

Getir 400 TL ye kadar %50 indirim

Ürünlerden 1 tane alınıyor bazı ürünler ucuza geliyor bazıları marketin bir tık altında kalıyor bakabilirsiniz
  10. Vitorrs

Blazing Sails 4 kişi nasıl oynanır

Blazing sails de 4 kişi nasıl oynayabiliriz kendi sunucuları kalkmış sanırım serverlere giriliyor fakat orada takım oluşturamıyoruz aynı takımda nasıl oynayabiliriz bayrak atınca crew full yazıyor
  11. Vitorrs

C750 PSU iade etmeli miyim?

Babama bilgisayar topladığım için C750 model PSU alıp kendimde bulunan ZM600-LE model PSU'yu babama verecektim. Eski bilgisayarımda bulduğum 300W PSU yeterli olduğu için kararsız kaldım sizce C750'yi iade mi etmem daha mantıklı olur, ya da ZM600-LE ile değiştirmem mi daha mantıklı olur?
  12. Vitorrs

❌İndirim Bitti! Fairy Platinum Plus 84 adet 202 TL

Fairy Platinum Plus Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü/Tableti 84 Yıkama Limon Kokulu 1693916928 302 TL olarak gözüküyor ama sepette 202 TL ye düştü bende 302 TL olarak da uygun 202 TL bedava
  13. Vitorrs

Öneri PSU'SUZ KASA ÖNERİSİ

C750 PSU aldım kasa arıyorum şuan elimde zalman z3 plus var 2. Bir sistem hazırladığım için sadece kasa eksik önerilerinizi bekliyorum Ekran kartım: tuf rtx 3060 12 GB Ana kart: tuf b450 gaming plus
  14. Vitorrs

❌İndirim Bitti! iPhone 14 pro 1 TB 65.799 TL

İPhone 14 pro
  15. Vitorrs

Kablonet Kampanya önerisi

Evimde kablonet 100mbps akıllı sınırsız tarifesi mevcut taahüt sürem bitmek üzere kablonet üzerinden önereceğiniz kampanya var mı? Download 100 Upload 5 mbps alıyorum şuan akşam 19:00-00:00 arası downloadım 25 mbps'ye düşüyor Diğer internet sağlayıcılarına da geçebilirim fakat bina da sadece...
  16. Vitorrs

Getir Uygulaması Magnum nays ile 15,6 TL

Tanesi 15,60 a geliyor ve kampanya kuponlarıyla daha ucuza geliyor stok yapmak isteyenler stoklayabilir ben 300 TL üzerine 100tl indirim kuponuyla aldım tanesi 10,60a geldi
  17. Vitorrs

Yardım SSD sadece bios da gözüküyor

BIOS da RAM frekanslarını 2666 MHz'den 3600MHz'ye yükselttiğimde monitöre görüntü gelmemeye başladı internetten biraz araştırdım ve statik elektrik sorunu varmış sanırım o şekilde çözdüm fakat bilgisayarı açtığımda kurtarma 0xc000000e hatası aldım o yüzden format atacaktım fakat format yerinde...
  18. Vitorrs

Çözüldü✓ Monitöre görüntü gelmiyor

Bios dan ramleri 2666 MHz den 3600 MHz yaptım kaydet ve çık dedim monitöre görüntü gelmedi birdaha normalde monitördeki ışık beyaz yanıyordu kırmızıya döndü dp veya HDMI kablosunu çıkartınca geri beyaz oluyor monitörüm aoc c24g1 Bios pilini çıkart tak yapıp çalıştırmayı denedim olmadı
  19. Vitorrs

Yardım Kaportacı ne kadar alır

2012 model Jetta resimde görünen 2 parçadan kaportacı ne kadar alır
Top Bottom