Arama sonuçları: *

• Users: naso
  • Order by date
  1. N

Öneri SteelSeries Arctis Pro Kablosuz

8 bin TL eder mi yoksa 8 bine daha iyisini bulur muyum hocam?
  2. N

Öneri SteelSeries Arctis Pro Kablosuz

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz Hala alınır mı? Yorumşarınızı bekliyorum
  3. N

Yardım Corsair H100 RGB 2400 MM vs DeepCool LS520 SE RGB 240 MM

Merhabalar arkadaşlar "Corsair H100 RGB 2400 MM vs DeepCool LS520 SE RGB 240 MM" arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim Şimdiden teşekkürler.
  4. N

Öneri r5 5600x Sıvı soğutucu önerisi

https://www.tebilon.com/deepcool-ls520se-a-rgb-fanli-siyah-240mm-sivi-sogutma/?ref=akakce&v=1.46.1 site olarak güvenilir mi hocam pek bir bilgim olmadığı için soruyorum
  5. N

2,5k bandında hocam
  6. N

Merhabalar arkadaşlar malum amd çok ısınıyor, "CORSAIR H100 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu" almayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum
  7. N

Yardım AMD RYZEN R5 5600X SIVI SOĞUTMA ÖNERİSİ

üstüne biraz daha para ekleyip sıvı soğutma almak daha mantıklı değil mi hocam
  8. N

bütçe olarak ısınma sorunum geçsin yeterli hocam
  9. N

Merhabalar arkadaşlar, r5 5600x için sıvı soğutma önerisi verebilir misiniz. Kendi stok fanlarını kullanıyorum ama çok ısınıyor. Fotoğrafta görüldüğü gibi ısınma değerleri tavsiyelerinizi bekliyorum
  10. N

Isınma problemi sizce normal mi?

Evet stok fan
  11. N

Isınma problemi sizce normal mi?

Merhaba arkadaşlar pek bir bilgim olmadığı için size danışıyorum. Kasaya dokunduğumda sıcaklık fazla geldi bu programda ısı değerleri sizce normal mi? ( R5 5600x ) Tj max 95 CPU 85 Min 85 max 87
  12. N

Rtx 2060 + R5 5600x Performansı nasıl olur?

Rtx 2060 + R5 5600x Performansı nasıl olur? Yayın açmayı düşünüyorum, oynadığım oyun valorant tarzı oyunlar düşüncelerinizi bekliyorum
  13. N

Yardım Logitech G G435 vs Hyperx cloud 2 wireless

Ayrı mikrofonum var, rahatlık ve performans açısından farkonı merak ediyorum
  14. N

Yardım Logitech G G435 vs Hyperx cloud 2 wireless

Merhaba arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım yardım edebilir misiniz? Logitech G G435 vs Hyperx cloud 2 wireless
  15. N

Yardım Razer Deathadder V2 X Hyperspeed alınır mı?

Merhabalar Razer Deathadder V2 X Hyperspeed mouse almayı düşünüyorum. Kafamı karıştıran nokta pilli olması her hangi bir gecikme sıkıntı yaşar mıyım şimdiden teşekkürler
  16. N

Razer Deathadder V2 x Hyperspeed

Merhaba arkadaşlar, Razer Deathadder V2 x Hyperspeed alınır mı? Aklımdaki tek soru işareti pilli olması, şimdiden teşekkürler.
  17. N

Yurt Dışından PS5 almak

Haklısın hocam gümrük bu ne yapcakları belli olmuyor
  18. N

Yurt Dışından PS5 almak

Kutusundan çıkarttırdım köpüğü kaşacaksadecd o da kırılmasın diye. Bir sorun çıkmaz inşallah
  19. N

Yurt Dışından PS5 almak

Merhabalar arkadaşlar, annemler Almayadan ps5 getirecek gümrükte her hangi bir sıkıntı olur mu bilgisi olan var mı? PS5 DİGİTAL versiyon
Top Bottom