Arama sonuçları: *

1. TheDayOFDooM

⚽️ Konyaspor 0 - 0 Fenerbahçe ⚽️

Fenerbahçe 0 - 0 Diğerleri
  2. TheDayOFDooM

rtx 2060 modellerinde sıkıntı mı var ?

Gigabyte 2060 kullanıyorum. Sıçak çalışan bir kart. soğutması iyileştirilmiş modelide var ama oda aynı fark yok. Diğer markaları bilmiyorum ama asus msi nin kartları soğutması iyidir diye düşünüyorum
  3. TheDayOFDooM

cs2 kapanma sorunu--

Laptop kullanan birisi cevaplasın ben çok bilmiyorum. İllaki fark eder ama kaç derece fark eder bilmiyorum
  4. TheDayOFDooM

cs2 kapanma sorunu--

Bilmiyorum . Laptop eskiyse temizlik macun değişimi yapılabilir. Ben kendimde ki sorunun nasıl geçtiğini yazdım . Sende geçip geçmeyeceğini bilmiyorum soğuk alanda daha geç oyundan atıyor mu bunu değerlendirmesini yapabilirsen belki yön gösterebilir sana
  5. TheDayOFDooM

cs2 kapanma sorunu--

Ben cs de atmaması için öldüğüm vakitlerde alt taba geçiyordum o zaman ısı düşüyordu atmadan öyle oynuyordum :ROFLMAO: Dene bakalım inşallah sorunun budur da düzelir
  6. TheDayOFDooM

cs2 kapanma sorunu--

Kusura bakma biraz geç bakabildim. Bios da -Gelişmiş frekans ayarları onun içinde Advanced CPU Settings var. Ona girdikten sonra orda CPU Saat hızı var ordan hangi hızda calısmasını istiyorsan +- tuslarına basarak ayarlayabiliyorsun ben 3.6 yaptım. Ayrıca altta da Core perfoırmance boost...
  7. TheDayOFDooM

cs2 kapanma sorunu--

ryzen 5 3600 kullanıyorum cs girdiğimde 4.2 yapıyordu hızı otomatik otomatik boost vardı onu kapattım kendımde sabit 3.6 ya sabitledim öyle. anakartım gigabyte b450m Sorun teşgil etceğini sanmıyorum. Benim böyle düzeldi hiç sıkıntı yok . Stok fan kullanıyorum. termal macun da mx4
  8. TheDayOFDooM

cs2 kapanma sorunu--

Ben işlemci hızını sabitledikten sonra oyunlardan atma sorunum çözüldü muhtemelen ısındıgı için atıyordur bende ki gibi.
  9. TheDayOFDooM

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 ısınma sorununu nasıl çözerim?

Termal macun değişimi yap. Birde turbo boost açıksa kapatabilirsin yada sınırlayabilirsin
  10. TheDayOFDooM

razer cobra RZ01 alınır mı

Ben aldım çok güzel mouse ama elime baya küçük kaldığı için rahat kullanamadım. O yüzde eli küçük bir arkadaşıma verdim 😂
  11. TheDayOFDooM

🔥İndirim Cem Oto Bakım Set 12'li 129₺🔥🔥

Yorumları çok iyi değil ama bilemedim. 130Tl ye de ne beklenir kii :D
  12. TheDayOFDooM

Yardım amd işlemci valoda 90 derece

Termal macun sahte olabilir. Çok az yada çok fazla sürmüş olabilirsin. İşlemci fanını tam oturtamamış da olabilirsin. Hareket etmediğinden emin olurmusun Birde işlemci boost acıksa da ısınabilir
  13. TheDayOFDooM

❌İndirim Bitti! Kingston 1tb ssd 1889tl

Dramlı degil ben aldım daha önce dram yokmuş diye iade ettim
  14. TheDayOFDooM

🔥İndirim Özdilek Floretta Pamuklu Battaniye 100TL

Sim kart blokesi yüzünden alamadım şimdide kupon bitti alamadım ya . Birde ben bugün simkart blokesini kaldırmaya çalıştım bana simkart blokesi yok diye uyarı geldi...
  15. TheDayOFDooM

Dramli 2Tb M2 SSD Önerilerinizi bekliyorum

Tamamdır teşekkürler :D
  16. TheDayOFDooM

G3 Sistem Oyunlardan atıyor

Bu 2 işlemide aynı anda mı yapması lazım :D Kardeşimi aradımda uyuyormuş nöbetten çıktı bugun uğraşamam dedi 😅
  17. TheDayOFDooM

Mavi Ekran BU GECE TEKNİK SIKINTILARINIZI ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUM YAZABİLİRSİNİZ

https://forum.donanimarsivi.com/konu/g3-sistem-oyunlardan-atiyor.846716/#post-7831154
Top Bottom