Arama sonuçları: *

1. E

Üniversitede Yatay Geçiş Yapmak? (Bölümü Beğenmedim)

Hocam naptınız 4 yıllıktan 2 yıllığa geçiş oluyormuymuş öğrenebildinizmi ?
  2. E

Asus rog gladius 2 alınır mı?

Hangi model hocam link atar mısınız?
  3. E

En ucuz hepsiburadada buldum 625 tl max verebileceğim fiyat o civarlarda zaten 1670435339
  4. E

Arkadaşlar merhaba mouse alacağım paramın boşa gitmesini istemiyorum asus rog gladius 2 alınır mı?
  5. E

laptopum fazla ram kullanıyor

yaptım şuanda 5.6 gb kullanıyor normalmi
  6. E

laptopum fazla ram kullanıyor

laptopum fazla ram kullanıyor sadece chrome'deyken 6 ram kullanıyor. bilgisayarım 16 gb ram çözümü varmı bunun?
  7. E

Yeni aldığım gaming laptopumda performans sorunu yaşıyorum.

Neredeyse hergün 2 saat forza horizon 4 oynadım şarja takılı bir şekilde dün bir sorun yoktu ama bugün nedense böyle bişey oldu masaüstünde bile kasıyordu
  8. E

Ama başlarda sorun yoktuda şimdimi sorun yapmaya başladı masaüstünde kasacak kadar
  9. E

Laptopu yeni aldım 2-3 hafta oldu bu zamana kadar sorun yoktu ama bugün oyunlarda kasmalar (minecraft, rdr2), fps kayıpları, gereksiz fazla ısınmalar ve masaüstünde kasma sorunları yaşadım. Acaba sorun windows 11'den dolayı olabilir mi yardım edin çözümü var mı? Laptopum bu...
  10. E

Laptopu yeni aldım 2-3 hafta oldu bu zamana kadar sorun yoktu ama bugün oyunlarda kasmalar (minecraft, rdr2), fps kayıpları, gereksiz fazla ısınmalar ve masaüstünde kasma sorunları yaşadım. Acaba sorun windows 11'den dolayı olabilir mi yardım edin çözümü var mı? Laptopum bu...
  11. E

Oyuncu kulaklığı önerir misiniz?

Max 1k bütcem var 7.1 oyuncu kulaklığı önerir misiniz?. Işıklı falan olursa iyi olur ama olmasada sorun yok.
  12. E

Gamepower Devour Mouse Alınır Mı?

Önerebileceğin kablosuz bir mouse var mı?
  13. E

Gamepower Devour Mouse Alınır Mı?

Gamepower Devour alınır mı ya da 400 500 Tl bandında önerebileceğiniz kablosuz oyuncu mouse varmı?
Top Bottom