Arama sonuçları: *

1. Arda0016

Sistemimde ki parçaları yenilemek istediğim için önerilerinizi bekliyorum

sanırım şuan senin dediğini yapacağım en mantıklısı bu geliyor çok teşekkür ediyorum önerin için bunun yanı sıra termal macun alacağım fakat sizce m2 ssd için soğutucu almalı mıyım ısınma problemi için birde ssd ye windows kuracağımda dram var diye okumuştum ssd üzmez değil mi kısaca
  2. Arda0016

teşekkür ederim fikirlerini yazdığın için <3 1678026285 önerini dikkate alacağım çok teşekkür ederim. :peepokalp:
  3. Arda0016

çok teşekkür ederim yorumun için düşüneceğim <3
  4. Arda0016

Arkadaşlar ben yaklaşık 3 yıl önce pc hocası gg2 aldım gayet memnunum fakat bazı oyunlar da sistemimin düşük kalmasından dolayı eski parçaları satıp yenisini almayı düşünüyorum. sizce sistemde ki hangi parçayı ve neyi değiştirmeliyim ya da bi 8gb daha ram alsam yeterli olur mu sistem bileşenleri...
  5. Arda0016

Adata kegend 512 gb m.2 ssd

Aynı fiyata Abdullah abinin önerdiği SSD yi almanı öneririm. Link; https://www.hepsiburada.com/team-group-mp33-512-gb-1800-1500mb-s-nvme-pcie-m-2-ssd-disk-tm8fp6512g0c101-p-HBCV00000E6AC3
  6. Arda0016

TEAM GROUP MP33 512GB M.2 SSD TEST DEĞERLERİ NORMAL Mİ?

Herkese merhabalar, arkadaşlar geçen hafta Abdullah abinin önerdiği M.2 SSD yi aldım gerçekten memnunum. Fakat SSD' ye test yaptığım zaman değerlerin anormal bir şekilde düştüğünü gördüm. Açıkcası bu işlerden pek anlayan birisi değilim bu sebeple siz değerli abi-ablalarıma danışmak istedim. Test...
Top Bottom