Arama sonuçları: *

1. Mechanical Engineer

Gtx 820m Sürücü Güncelleme Sorunu

Tüm forum üyelerine selamlar arkadaşlar, Son günlerde bir sorunla karşılaştım ve her ne kadar nette ve forumlarda araştırsam da nihai bir çözüme ulaşamadım ya da ben yapamadım. Problemden bahsetmem gerekirse normalde masaüstü kullanıcısıyım fakat. 2. elde oldukça uygun fiyata sayılabilecek bir...
  2. Mechanical Engineer

144 hz almak cok gerekli mi

Rekabetçi oyunlarda gerekli olduğu kuşkusuz fakat hikaye tabanlı oyunlarda bütçe zorlanacaksa gerek yok.
  3. Mechanical Engineer

powerboost kasa

Kullanıyorum, pişmanım ve asla tavsiye etmiyorum. Powerboost büyük pişmanlıktır. Psu sorun çıkarmasa bile malzeme kalitesi rezalet. Sadece donanımlarımı güvenle içerisinde tutsun diyorsan. Çalışan eski model kasaları 50 liraya alabilirsin.
  4. Mechanical Engineer

Oyun programlama bilgisayar önerisi

Java sql c+ python gibi dillerde kesinlikle donanıma ihtiyacın yok fakat unity kullanacaksan ağırlıklı olarak işlemcinin güçlü olması gerekir. Yeni bilgisayar alacaksan bunu göz önünde bulundurmalısın.
  5. Mechanical Engineer

Ekran Kartım Bozuk Yaptırmalımıyım ?

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yeni kartlara yönelmelisiniz.
  6. Mechanical Engineer

ekran kartını yüksek alıp işlemciyi düşük almak

Hayır bu yüzden crash yemiyorsun. Dar boğaz yapacak bir ikili değil bu bileşenler. Senin sorunun sistem özelliklerinin yetmemesi, virüs tabanlı veyahutta hdd yavaşlamasından olabilir.
  7. Mechanical Engineer

Steam İade Almıyor

Ne yazık ki etmezler dostum. Yalnızca oynanışın 2 saatin altında kalması gerek iade için.
  8. Mechanical Engineer

Elektrik Kesintisi

Zarar verme ihtimali dahilindedir. Özellikle de veri saklama merkezlerini bozabilir. Nadiren de olsa elektrik kaçakları yaratabilir. Şahsi görüşüm ups cihazları çok pahalı olduğundan dolayı, elektrik kesintilerini çok sık yaşamıyorsanız almamanız yönünde çünkü nispeten sessiz ve uzun süre idare...
  9. Mechanical Engineer

Rainbow Six Siege [4-0xFFF0BDC0] HATASI

Dostum tavsiyen için teşekkür ederim. Sorunum ortadan kalktı . <3
  10. Mechanical Engineer

Çok mantıklı teşekkür ederim. Deneyip sonucu bildireceğim...
  11. Mechanical Engineer

2.el Monitör alınır mı

Alınabilir fakat kontrollerin düzgün yapılması lazım - Ölü piksel yoksa - Işık süzmesi yoksa - Bağlantı portları sağlamsa ve fiyatı uygunsa neden olmasın?
  12. Mechanical Engineer

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır online olarak oynadığım ve emek verdiğim söz konusu olan oyunda bağlantı hatası aldım. Ardından yerli veya yabancı kaynaklarda sorun belirtilmemiş veyahutta ben bulamadım. Çözümü bilen veya tavsiyesi olan biri var mı?
Top Bottom