Arama sonuçları: *

• Users: ahmetcnzlm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ahmetcnzlm

Çözüldü✓ Asus Dual Radeon RX 6600 XT OC DUAL - Alınır mı ?

Gözümü karartıp AMD alayım mı diyorum tekrardan, 1080p oyunculuk üstüne imzadaki sistemi kullanıyorum. Daha önceden sapphire nitro+ 6600xt kullandım, çok fazla hata alıp iade etmiştim. Anakart da asus b560 plus wifi. Sistem daha kararlı ve uyumlu olur mu? diye düşünüp şans veresim geliyor...
  2. ahmetcnzlm

Çözüldü✓ Galax RTX3060 Ti PLUS (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3060Tİ Ekran Kartı ?

Bu ürünü almaya değer mi? Galax markasıyla sorun yaşayan var mı? Link: https://www.teknobiyotik.com/galax-rtx3060-ti-1-click-oc-plus-8gb-256bit-gddr6x-rtx-3060ti-ekran-karti-36ism6md4cpc.html 3060Ti almak istiyorum, alınırsa da gddr6x mi yoksa ddr6 mı alınmalı? 3060Ti önerisi alabilirim. Sıfır...
  3. ahmetcnzlm

Çözüldü✓ 1more comfobuds pro tws için köpük & silikon uç önerisi

1more comfobuds pro tws aldım fakat içinde gelen uçlar hem bir tık bodur hem de çok dirayetli durmuyor. Kulaklık çok hoş ama silikon değiştirmek şart gibi. Bir tık daha uzun ve kaliteli kulaklık ucu arıyorum. Uç girişi de bir tık yatay, buna uygun uç önerisi olan var mı? Fiyat sınırım yok...
  4. ahmetcnzlm

Çözüldü✓ 3060 vs 6600XT? 10k bütçe var.

Sapphire Nıtro+ Radeon Rx 6600 Xt kullanıyordum, yaşadığım wattman ve ekrandaki donma sorunlarından usandığım için garantiye verdim 2 kez. Toplamda 15-20 güne yakın garantide durdu ve nihayetinde iade kararı alındı. Aldığım iade ücreti ile tekrar ekran kartı almayı düşünüyorum. AMD den ağzım...
Top Bottom