Arama sonuçları: *

• Users: enesgencyk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. enesgencyk

CPU Led Beyaz Yanıyor

Merhabalar Sistemi yeni topladım ilk açtığımda bios geldik ram mhz yükselttim sonrasında pc açılmadı. Şuan CPU Led Beyaz yanıyor sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
  2. enesgencyk

Bios üzerinden RAM Mhzlerini ayarladıktan sonra ekran gelmedi

merhaba sıfır topladığım kasanın ramlerini doğru mhzlere çektikten sonra ekranıma görüntü gelmiyor sebebi ne olabilir
  3. enesgencyk

Bilgisayarım titriyor?

Selamlar Sanırım sıvı soğutmamdan gelen bir ses ancak tam olarak nereden geldiğini tam anlayamadım, kasadan arada sırada titreşim sesi geliyor bunun sebebi ne olabilir?
  4. enesgencyk

İşlemcimi değiştireceğim işlem sırasında dikkat etmem gereken konular nedir?

Selamlar İşlemcimi değiştireceğim tüm sistemi sökmeme gerek var mı? veya işlemcinin macununu nasıl temizlemem gerekir?
  5. enesgencyk

Asus Prime B550M-K sıvı soğutmama uyumlu mu?

Merhabalar prime b550 m-k 5600x 3060ti MSI MAG 100m kasa Elimde olan msi coreliquid 240mm sıvı soğutmayı bu sistemde kullanabilir miyim? Anakart olarak Asus Rog Strix B550 F Gaming almama gerek var mı çok fark yaratır mı?
  6. enesgencyk

MSI MAG Forge 100m Kasa ve sıvı soğutma.

MSI MAG Forge 100m Kasanın üst paneline 240mm soğutma sığıyor mu?
  7. enesgencyk

BitFenix Nova Mesh Sıvı soğutma sorunu

BitFenix Nova Mesh kasaya 240mm sıvı soğutma sığıyor mu? Kullanan var mıdır?
  8. enesgencyk

ASUS Rog Strıx B550-F Gaming için kasa önerisi

Selam herkese ASUS Rog Strıx B550-F Gaming için kasa önerisi alabilir miyim? Kasanın üst tarafına 240mm sıvı soğutma takılacak.
  9. enesgencyk

Sıvı soğutmamın içine sığacağı bir kasa tavsiyesi.

Elimde MSI CoreLiquid 240 sıvı soğutma var elimdeki kasama uygun değil (VG 10F) bu sıvı soğutmaya uygun bir kasa var mıdır? Kasa Vento VG 10 F Anakart Asus B550 M K
  10. enesgencyk

Asus B550M K ve MSI MAG CORELİQUİD 240R V2 için kasa önerisi?

Elimde MSI MAG CORELİQUİD 240R V2 modeli var ve şuan ki kasama (Vento Vg10F) sığmıyor kasa anakartıma uygun kasa öneriniz var mı?
  11. enesgencyk

Sıvı soğutmam ana kartıma ve kasama uygun değil.

Elime MSI Mag CoreLiquid 240R V2 sıvı soğutma geçti elimde ki mevcut kasa ve ana karta uygun değil (ramlerime çarpıyor). Sıvı soğutmaya uygun kasa ve anakart almak istiyorum. Mevcut sistem: 5600x 3060ti asus b550m k kasa vg10f Yardımcı olursanız sevinirim.
  12. enesgencyk

Ofis işleri için hızı yüksek bilgisayar Oyun oynanmayacak

Günlük ofis işleri için oyun oynatmasına gerek yok ağır programlarda çalıştırmayacağız kendimizde toplayabiliriz hazır sistemde alabiliriz öneriniz var mı?
  13. enesgencyk

Yardım ASUS Prime B 550 M-K Anakartım var MSI Mag 240 sıvı soğutma nasıl takılır.

Merhaba prime 550 mk anakartımın arka kısmında soketleri yerleştirebileceğim delikler çok farklı şekilde. Sıvı soğutucu montajını nasıl yapabilirim.
  14. enesgencyk

5600x düşük fps sorunu

Merhaba 5600x 3060ti 32 gb ram sistemimde valorantta normalde 400 500 fps alırken bazı fightlarda 180 fpslere kadar düşüyorum sebebi ne olabilir?
  15. enesgencyk

VALORANT Hesabım ne kadar eder?

Asil Classic RGX Classic Oni Frenzy Afet Ghost Yağmacı Ghost Fatih Ghost İyon Sheriff Yağmacı Sheriff Anomali Sheriff Yağmacı Spectre Anomali Spectre RGX Spectre Oni Bulldog RGX Phantom İyon Phantom Yağmacı Phantom Asil Phantom Oni Phantom RGX Vandal Oni Vandal Yıldız Muhafızları Vandal...
  16. enesgencyk

Acil TH 360 ARGB montajı.

Dostlar acilen th 360 montajından anlayan var mı? Biraz acil durumumuz.
  17. enesgencyk

2500 TL bütçe mouse önerisi

2500 TL ye kadar tercihen kablosuz mouse önerilerinizi alabilir miyim? (fps oyunları oynanacak)
  18. enesgencyk

5600x 3060ti fps sorunu

Selamlar sistemimde valorant'a girince fps sorunu yaşıyorum cs, apex gibi oyunlarda sorun yok ama valorantta bazen 190 200 fpslere kadar düşüyor sebebi ne olabilir. 5600x 3060ti 16 ram
  19. enesgencyk

Kullanılmış SSD yi kasaya takmak.

Halihazırda laptopumda kullandığım SSD mi kasama transfer edeceğim. Yapmam gereken ince bir ayar var mı?
  20. enesgencyk

Yeni aldığım kasamda düşük fps alıyorum.

Daha yeni aldığım kasamda kurulumları yaptım ve VALORANT'a girdiğimde ortalama 180-200 fpsleri görüyorum sebebi nedir? Sistem: 5600x 16 ram 3060 ti
Top Bottom