Arama sonuçları: *

1. gemiciprofil

10v 470uf yerine 16v 470uf kullanılır mı ?

Merhaba arkadaşlar Ttec marka bir powerbank vardı arızalndı bende pillerini revize ettim ve şarj devresinde baktım ki 10v 470uf kondansatör şişmiş onun yerine 16v 470uf kullansam sorun olur mu ? Forumlarda sorun olmaz denmiş ama bunlar LCD monitör gibi cihazlardı burda pil şarj etmekten...
  2. gemiciprofil

20000 TL civarı telefon tavsiyesi

Anladım hocam, teşekkür ederim işlemci yönünden sorun olmazsa fotoğraf ve ekran kalitesi yönünden tercih edilir diyorsunuz yani fakat bu ois diye bir şey varmış ne olduğunu bilmiyorum o yokmuş ama eis diye bir şey varmış
  3. gemiciprofil

Hocam acaba Honor 90 nasıldır kamera yönünden peki ne düşünüyorsunuz? S22 ile birebir deniyor nerdeyse s21fe den daha iyiymiş sanırım. Fakat çip olarak 7 gen 1 kullanıyor çok mu düşük?
  4. gemiciprofil

Oyun oynamam ben hocam 888 kullanıp yada 778G kullanıp diğer üst işlemci kullanan telefonlardan kamera olarak iyi olan varsa önerebilirsiniz
  5. gemiciprofil

Hocam o kadar çok karşılaştırma baktımki şuan çok emin değilim :) galiba 7+gen2 ve 8gen1 den daha geride bir işlemciydi diye hatırlıyorum
  6. gemiciprofil

Merhaba arkadaşlar, 20000 TL civarında bütçem var. Telefon almak istiyorum fakat hala karar veremedim. 13T hoşuma gitti gibi ama bütçemi biraz aşıyor ve işlemcisi iyi gelmedi ama kamerası güzel görünüyor. Realme GT 2 Pro almak istedim oda alacağım telefoncuda malesef yok. Sanırım bu bütçede...
  7. gemiciprofil

1500 TL PSU Kasa önerisi

Merhaba Linki var mı acaba hocam.
  8. gemiciprofil

1500 TL PSU Kasa önerisi

Merhaba hocam sistemi Solidworks ve Catia programları için güncellemeye çalıştım. Ekran kartım 1050 vardı değiştirdim. İzmire gidince 5900X i uyguna bulabileceğimi düşünüyorum. Oyüzden şuan sıfır almadım zaten bütçem de o kadar malesef yok. Birde sistemi bir kez toplayayım uzun yıllar götürsün...
  9. gemiciprofil

1500 TL PSU Kasa önerisi

Turgut reis parkı diye bir yerin yakınında. Baya ilgili bir satıcı. Sahibinden deki link.
  10. gemiciprofil

1500 TL PSU Kasa önerisi

Hocam İstanbul Esenler de bir firma buldum Rampage bayisiymiş fakat biçok Everest XigmaTek gibi ürünler var elinde. Sıfır fakat Outlet olduğunu söylüyor. Hepsi 2 yıl garantilü kullanılmamış ürünlermiş. Sadece bazılarının kutusu olmuyormuş yada ufak çizik vs varmış. Sizce alınabilir mi ?
  11. gemiciprofil

1500 TL PSU Kasa önerisi

Hocam bunu görmüştüm ama sürekli ışık yanması kötü geldi banada. Haklısınız elimde çok bütçe kalmadı benimde.
  12. gemiciprofil

1500 TL PSU Kasa önerisi

Merhaba arkadaşlar, en fazla bu bütçelere çıkabiliyorum. Biraz yukarı aşağı esneme ihtimalim var. Eğer ki ürüne değecekse. Şuan kullandığım kasam Rampage 79 ufak bir kasa açıkcası. Aşırı kullanışlı değil. Almışken RGB li renk değiştirebileceğim tarzda en azından 550W 600W güç kaynağına sahip bir...
  13. gemiciprofil

Balık ve ölta şeklinde logo önerisi

Anladım teşekkür ediyorum hocam.Sağolun. :)
  14. gemiciprofil

Zotac RTX 3060 Ti 9400 TL

Kanka kartı almıştım zaten zamlanmasın diye artık. O yüzden :)
  15. gemiciprofil

Hocam sayısal bütün değerler sitesinde yazdığı hepsi aynı. Sdece Zotac yazısında ışık var :d
  16. gemiciprofil

Bunun çok az seviyede dönüyormuş hocam ısındıkça yükseliyormuş. 1669677775 Anladım dediğim gibi 4K da bile yeterli deniyor fakat ben oynamam. TV ye falan da bağlamam. Ben yayın oyun ve çizim için kullancağım.
  17. gemiciprofil

Birde aldıktan sonra bu kartın OC modeli olduğunu öğrendim birde o kartta LED olayı var. benim kartta yok. Çok öenmli değilde sadece led olayı için niye böyle bir şey yapsınlar. 1669677694 3060 ile 3060 Ti arasında çok performasns FPS farkı vardı hocam. Fakat 3070 ile 3060 Ti arasında o parayı...
  18. gemiciprofil

Hocam bir abimle galax firmasının garanti olayını araştırdık ta zotac daha bilindik gibi geldi. 1669677565 Hocam sanki tip görünüş olarak diğer kartlara göre kısılmış gibi duruyorda aldım aslında kartı ama içimde kaldı kötümü diye bilemiyorum. İndirimde vatanda anlık olarak 3070 Asus dual vardı...
  19. gemiciprofil

Merhaba arkadaşlar, Zotac RTX 3060 Ti Twin Edge kart aldım. OC modelide varmış sanırım fakat performans açısından sanırım bir farkı olmadığını öğrendim sitesinde sadece beyaz led ışık yandığı gözüküyor. Sizce nasıl karttır baya araştırdım kötü yorum bulamadım. Eski Zotac oyuncu kartları vardı...
  20. gemiciprofil

ASUS GeForce DUAL RTX 3070 OC 8GB Alınır mı ?

3070 almak bu fiyatta 11500 TL ye mantıklımı sizce hocam. Gerçekten üst seviye bir kart mı ?
Top Bottom