Arama sonuçları: *

1. seyidos

Yardım VGA Girişine Taktığımda Görüntü Gelmiyor

zaten hepsi aynı görevi görür hocam her hangi bir dönüştürücü alsan olur
  2. seyidos

Yardım VGA Girişine Taktığımda Görüntü Gelmiyor

durum ekran kartın ile alakalı olabilir kardeşim aynısı benim de başıma gelmişti hdmi ile kasayı bağlamayı denedin mi monitörüne dönüştürücü al o şekil de dene vga yı hdmi dönüştürücü ile denersem monitörüne görüntü gelir
  3. seyidos

NASIL BİR SOĞUTUCU ALMAM GEREK

i5 10400 f işlemci kullanıyorum 500 tl civarlarında RGB olan önerebileceğiniz bir soğutucu var mı iyi bir şey ise bütçem 700-800 e kadar çıkabilir
  4. seyidos

Temper li camın vidası çıkmıyor

kanka baktın olmuyor kasanın ön kısmını sök öyle tak
  5. seyidos

3200 mhz olan ramin yanına 3600 mhz eklersem sorun olur mu ?

Şuan h510m h anakartım var https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-8gb-1x8gb-vengeance-pro-rgb-led-ddr4-3200mhz-cl16-single-ram.html ŞUAN BU RAMDEN 1 ADET VAR AYNI RAMİN 3600 MHZ OLANI ARKADAŞIMDAN ALACAM UYGUN FİYATA HER HANGİ BİR SIKINTI ÇIKARTIR MI ACABA
  6. seyidos

Yeni sistem ekran kartı fanı dönmüyor

kanka yeni ekran kartlarının çoğu böyle belirli bir dereceye gelince kendisi çalışıyor zaten biraz zorla çalışır
  7. seyidos

NVIDIA Driver Güncellemesi Sorunu

şimdi o güncellemeyi yaptım güncellendi bir sorun da olmadı ama dün akşam ekranımı baya karanlık tutmuştu benim de
  8. seyidos

büyük ihtimal olabilir şimdi tekrar o sürüyücü kurmayı deniyorum bakalım tamamen bitsin bi
  9. seyidos

Valla dün bende de bir güncelleme geldi kurmaya çalıştım bi anda ekranım simsiyah oldu hiç açılmadı reset atmak zorunda kaldım bilgisayara güncellemede başarısız oldu
  10. seyidos

1 TB M2 SSD Önerisii

Merhaba m2 ssd almak istiyorum 1500 2000 arası bir bütçem var sağlam hızlı bir şey istiyorum 1 TB olsa benim için iyidir tavsiyeler de bulunur musunuz forumda ki eski konulara baktım fakat orada bahsedilen ssd ler şimdi 5k ları bulmuş H510M H ANAKARTA SAHİBİM
Top Bottom