Arama sonuçları: *

• Users: Emr.E
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

iPhone Bluetooth Bağlantı sorunu

Arkadaşlar merhaba iPhone 13 var elimde. Bluetooth ile bağlandığım kulaklık , araç multimedyası , hoparlör gibi hemen hemen hepsinde ses yarı yarı yarıya düşüyor . Başka telefonlarda denedim onlarda güzel ses geliyor . Sizce sorun nedir ?
  2. E

DELL G2422HS İLK BAKIŞ

Ürünü dün teslim aldım paketlemesi kötüydü tutacak yeri açıktı ve monitör gözüküyordu kartonun dışından. Kutudan çıkarıp kurdum ekranın dışında herhangi bir koruyucu jelatin yoktu olması gerektiğini düşünüyordum ben. Ekranın altındaki çıtada Dell yazısının olduğu kısımla ekran arasında boşluk...
  3. E

Yardım İPS 1080p MONİTÖR ÖNERİSİ

Arkadaşlar araştırmaktan yorum okumaktan kafayı yemek üzereyim artık bugün bir karar verip sipariş verecem. *Dell G2422HS ; fiyatına değer mi onun dışında bir sorunu duymadım (4300 TL) *ViewSonic XG2405-2 ; 1 MS de parlaklık yarıya düşüyormuş (3800 TL) *Lenovo G24-20 (3600 TL) *Asus Tuf Vg249Q...
  4. E

Gigabyte g24f-2 ÖLÜ PİKSEL

Gigabayte G24F-2 monitörüm elime ulaştı siyah duvar kağıdı yaptım hemen minik bir ölü piksel çıktı , sizce arayıp geri iade mi etmeliyim ?
  5. E

GIGABAYTE G24 F2 Alınır Mı? Monitör Önerisi

Arkadaşlar donanım arşivinin V6 sistemini aldım monitör arıyorum . Oyun ve film izlerim arada . (Asus Rtx 2060 ve i3 12100 f) Gigabyte G24 F2’nin 4.6 K fiyatı var indirime girerse almayı düşünüyorum önerilere açığım
Top Bottom