Arama sonuçları: *

1. cavitanil

Rampage FURY X Sol taraftan gelen cızırtı sorunu

Uzun kullanımda rahatsız ediyormu? Çünkü benim önceden kullandığım her rampage kulaklıkta aşşırı bi şekilde başımı ağrıtıyordu
  2. cavitanil

en yüksekte değil hatta kısık bile diyebilirim 1626108857 Şuan ne kullanıyorsun?
  3. cavitanil

daha bu gün elime ulaştı kulaklık kablosuz bi şekilde kullanırken (daha kablolu kullanmadım) sürekli bi cızırtı geliyor sol taraftan bunun için bi çözüm önerininiz varmı?
  4. cavitanil

Öneri Başlasın Oylama !

Ucuz olduğundan dolayı amd tercih ediliyor biz daha çok fiyat performans baktığımız için.Mümkün olduğunca tasarruf etmeye çalışıyoruz.
  5. cavitanil

5000-5200₺ arası Pc Önerisi

Duyar Kasmak :D
  6. cavitanil

5000-5200₺ arası Pc Önerisi

Teknobiyotiğin yaptiğı sistemlere göz atmayi deneyebilirsin ben orda birkaç güzel pc görfum almayı düsünüyorum
  7. cavitanil

Geforce now için ekran kartı

Ekran kartı degılde internetine bakman lazım.
  8. cavitanil

YouTube'a içerik üretmek için ne gereklidir?

Şahsen Türkiyede Clickbait yapmak izlenmenin ve paranın anahtarı. örneğin belgotürkün koronavirüsünü içmesi vs.
  9. cavitanil

James Donkey monitör alınır mı?

Bütçeye göre alacağın marka değişir bence.
  10. cavitanil

Maksimum 1000 TL'ye Monitör Önerisi

Sınırlı bütcen var ise dolarin düşmesini beklemelisin bence hem düşünceye kadar biraz daha para biriktirirsin.
  11. cavitanil

Monitor tavsiyesi

144hz arıyorsan JamesDonkey'in monitörlerine bakmanı öneririm zaten donanım arşivi yt kanalında videosu var oraya bakabilirsin.
  12. cavitanil

50 TL Altı Kulaklık Önerileriniz Neler?

Onun yerine biraz daha paranı biriktirip daha kaliteli kulaklik almanı öneririm hem uzun vadede idare eder seni.
  13. cavitanil

KARANTİNADA İZLENEBİLECEK DİZİLER

Daybreak - Lucifer
  14. cavitanil

Öneri Evde yapılabilecek hobi

Ne kadar yaratıcı insanlar var lan :Dddddd
  15. cavitanil

İnce hesap güvenilir mi?

Güvenilir çoğu youtuber ile işbirliği yapıyor zaten ordan güvence alabilirsin.
  16. cavitanil

Yeni bir yayıncı için şu an en uygun platform neresi?

Bence Twitch. gözlemlediğim kadariyla zaten youtube kanalından dolayı kitlesi olan insanlar facebookda yayın açıyor. ;)
  17. cavitanil

Öneri Evde yapılabilecek hobi

PC dışında edinebileceğim hobiler lazım önerilerinizi alabilirmiyim.PC de bi yerden sonra sıktı.
  18. cavitanil

Film önerin gençler

Dizi olarak Daybreak öneririm.
  19. cavitanil

Şarkı Önerisi

Falling - Trevor Daniel Tam dinlerken gördüm konuyu :)
Top Bottom