Arama sonuçları: *

1. Muhammet yldrm

Fiyat performans yüksek besin değerli yiyecekler

Arkadaşlar artık hayatımı bı düzene sokmak istiyorum ve öğle aralarında evden yapıp getirdiğim hem maliyeti fazla olmayan hem besin değerleri kalorisi yüksek protein degerleri güzel atıştırmalıklar veya hafif yemekler yapmak istiyorum her gün yemelik önerilerinizi bekliyorum dostlar
  2. Muhammet yldrm

Yardım f/p kulaklık önerir misiniz max bütçe 800 TL

arkadaşlar hem sağlam olan iyi uzun zaman götüren çok kulagı rahatsız etmeyen mikrofonu kaliteli gürültü engelleme özelliği olan kulaklık önerir misiniz rica etsem
  3. Muhammet yldrm

blackmesa açarken hemen oyundan atıyor

arkadaşlar black emsa definitive edition yükleddim oyunu oynaya basıyorum oyuna girmeyip oyundan atıyor sorunu anlamadım dosyaları doğruladım başarıyla doğruldndı yazdı bilen biri varsa bu tarz şeyleri yardım lazım da
  4. Muhammet yldrm

Forza horizon 4 de oyun oynarken aniden donma

arkadaşlar sistem r 5 3600 gtx 960 2 gb oyunu mis gibi oynuyorum ben 15 20 dk sürüyorum araba fln sonra bazı geçişlerde felan donuyor oyun sesler geliyor ama ekran sürekli donuk kalıyor çözümü nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Teşekkürler şimdiden
  5. Muhammet yldrm

Yardım gta 5 oynarken bazen oyundan atıyor girerken değil oynarken

arkadaşlar sistemim kaldırıyor hayli hayli ryzen 5 3600 gtx 960 sistemim var fps de bi problemim yok ama gta online da bazen atıyor beni niye bilmiyorum atıyor deiğim direkt oyun kapanıyor yardım edermisiniz 1677661218 Arkadaşlar yardımcı olucak kimse yok mu
  6. Muhammet yldrm

Yardım M2 ssd mi kasaya sabitlicek biseyim yok

Arkadaşlar b450 m k anakartima m2 ssd takicam nasil neyle sabitlicem vidam yok ona uygun
  7. Muhammet yldrm

Yardım İşlemci fani baslatirken bir tur donüp duruyor

Arkadaşlar ekran kartinin gelmesini bekliyordum dedim psu felan calisiyor mu diye baslatiyorum bilgisayari islmeci ve ram takili ilk baslattigimda baya döndü sonra tekrar denedim başlar gibi oluyor sonra duruyor
  8. Muhammet yldrm

Yardım Arkadaşlar stick fan bir vida tam girmedi bakarmisiniz

Arkadaşlar 3 vidasini soktum islemcinin ama bir tanesi tam girmedi fotolari atiyorum caprazlama yaptim sonra diğer iki caprazi yaptim biraz ordan biraz ordan yardim edin sökeyimmi tekrar sökersem tekrar macunlucam ama macunlarim ilk 3 ü ilk fotisaki gibi biri de böyle 1675950554 İyi sıkmamışım...
  9. Muhammet yldrm

Yardım 32 gb f/p usb bellek önerir misiniz

Arkadaşlar ucuz fiyat performans flash bellek lazım Windows yuklicem pc ye ama ilerde kullanırım 1675875000 Hızı iyi olan olursa güzel olur
  10. Muhammet yldrm

Yardım Makarovu. Price dan daha iyi özellikleri neler ?

Arkadaşlar makarovun ozellik olarak güç liderlik felan bunlar gibi özellikler olarak pricedan üstün ne gibi özellikleri var
  11. Muhammet yldrm

Yardım 70 80 e çok iyi bir oyun arıyorum

Arkadaşlar futbol tarzı sevmiyorum daha çok rainbow olsun gta olsun Battlefield olsun o tarz oyunlar fps oyunlari da okeyim ha bu arada orta çağ oyunları çok severim oyun önerir misiniz
  12. Muhammet yldrm

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 stock fan Yeterli mi

Arkadaşlar stock fan kullanmalı mıyım yeterli mi yoksa bana uyguna kule tipi fanlar önerir misiniz
  13. Muhammet yldrm

Çözüldü✓ Arctic mx4 icin hangi site

Arkadaşlar teknobiyotik den mi alayim hepsi buradadan mi biraz acil lazım ve bana göre hepsijet hizli ama teknobiyotiği bilmiyorum parası önemli değil zaten 5 TL fark var sizce ? Bu arada hepsiburadada baktığım ürün orjinal hiç kötü yorum görmedim aksine ürün sahte değil yazan yorumlar gördüm
  14. Muhammet yldrm

Yardım Gametech Freezer Hd2.4 Amd/ıntel Raınbow Işlemci Fanı iyi midir

Arkadaşlar islemcinin yanina bunu alicam ryzen 5 3600 yanina iyi midir? 1675367746 Arkadaşlar kimse yok muu
  15. Muhammet yldrm

Çözüldü✓ Ryzen 3500x ve 3600 farkı ne kadar

Arkadaşlar aralarında öyle çok fark var mi aradaki fark nelerdir ona göre islemciyi alicam
  16. Muhammet yldrm

Yardım 150 160 TL ye 'UZUN VADEDE' en iyi termal macun

Arkadaşlar gram onemli değil islemcime bi de ekran kartıma bir kez surucem 1 gram olsada okeyim 3 4 kullanimlik yeterli
  17. Muhammet yldrm

Yardım Sahibinden param güvende

Arkadaşlar ben param güvende ile ekran kartı aldim baska bir yere gidiyorum konum olarak. Ben adres değiştirmek istiyorum alım islemim icin yapabilir miyim yanı satın aldığım ürünün kargolanacagi adresi degisebilir miyim
  18. Muhammet yldrm

Yardım R5 m330 driver error 184 veriyor

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz driver yukledim ama kurarken baya bi bekliyor sonra da eror 184 diyor sürüm güncellemesi baya yapilmadi ekran kartinin yapamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim
  19. Muhammet yldrm

İ3 7020u r5 m330 ekran karti hp sistem 4 gb ram

Arkadaşlar bu sistem cs go 40 fps felan oynatır mı
  20. Muhammet yldrm

İ3 7020u r5 m330 ekran karti hp sistem

Arkadaşlar pc 4 gb ram islemci ve ekran kartı bu sekilde cs go ets 2 oynatır mı rahat 40 fps raziyim
Top Bottom