Arama sonuçları: *

1. furkangorur

deluxe m800 pro da bu özellikler ne işe yarar?

Mouse LOD Height nedir? 1mm yaptıgımda mousepadsizde çok iyi kullanıyorum ama mousepad ile kaç olmalı? 1000hz ile 125hz arasında ne gibi farklar var? daha önceki 3 farem steelseries Rival 3 wireless di böyle özellik yoktu. birde bu nedir kaç olmalı?
  2. furkangorur

Delux M800 Pro yu nasıl bilirsiniz?

Arkadaşlar bunu aldım ürünü denemedim daha. 2 tane yedek şey çıktı işte fare altına koyuyorsunuz biri cam diğeri normal. Benim anlamadığım nokta bu fare wireless ama pil takacak yeri bulamadım. Kablosu ile mi şarj oluyor? Birde USB çevirici çıktı kullanım amacı nedir bu fare için?
  3. furkangorur

5600 için kule tipi hangisini alayım?

Öneriniz max 1500₺ bütçe
  4. furkangorur

23k ya bu sistem alınır mı(5dk ya sipariş çıkacağım)

Gaminggen de Asus markalısı vardı 1k fiyat farkı ile. Fakat 12ay taksitte 8k faiz eklenirken bu site de sadece 3k faiz ekleniyor
  5. furkangorur

Bu monitörden daha iyisi var mı?

bu fiyatta veya daha uyguna daha iyisi var mı gözden kaçırdığım? https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-tuf-gaming-vg249ql3a-1ms-180hz-full-hd-ips-freesync-g-sync-gaming-monitor.html
  6. furkangorur

30k bazında fp kasa önerisi?

Selamlar eski sistemim de 4070 ve rx6700xt vardı. Bazı oyunlarda 2K çözünürlükte rx 6700xt daha fazla fps verince 4070i iade etmiştim (örnek cod mw2) Ondan sonra sistemi sattım. Şimdi sistem almayı düşünüyorum Ekran kartı amd rx7800xt sistem yok sanırım bu fiyata. Var mı öneriniz? Sistem de...
  7. furkangorur

Netflix için 1 kişi arıyoruz

2019dan beri aktif kullanıyoruz. Aylık 70₺ İletişim pm den wp no bırakın yazarım. (Netflix kısıtlanmadı mı? Diyorsanız sorun yok. 14 günde bir ben onaylama yapacağım.) Ayrıca gelmeyi düşünen kişiler varsa aboneliği alınca eşe dosta vermesin yoksa sürekli onay ister.aynı konumdan 2-3...
  8. furkangorur

Fp dip anakart önerisi?

Ryzen 5 5600 ve rx 6700xt ile kullanılacak. Kuzene dipten sistem toplamaya çalisiyorum sadece knight oynuyor. Bios sorunu, amd sikintisi falan olmasin da sonra başımın etini yer. Birde miniatx olursa kasa alırken boyut sorunu yaşamayalım çünkü daha önce atx alıp mini atx kasa alınca...
  9. furkangorur

❌İndirim Bitti! 🔥Paribu hesabını doğrula 1000₺ kazan🔥🔥

Güncelleme: Paribu’nun sayfasında kampanya süre sınırı için 24 saat belirtildi. Meğer 8000 kişi ile sınırlıymış (bence daha fazla zarar etmemek için erken sonlandırdılar) 4 btc dağıtmışlar 8 milyon TL ediyor ve 8000 kişiye vermişler. Güncelleme: Kampanyamız sona ermiştir. 4. halving’i 4 Bitcoin...
  10. furkangorur

Gamepass artık max 13 ay alınabilecek (geçmiş olsun)

Gamepass’in süresi Türkiye dahil 8 ülkede maximum 13 ay alınacak alınabilecek şekilde kısıtlandı. Diğer ülkelerde 36 ay alınabilecek.(a)
  11. furkangorur

Türkiye’de Apple Pay Kullanmak (REHBER)

Uygulama ismi: RedotPay Hong kong merkezli bir firma. Türkçe dili var. Kullanmaya başlamadan önce kripto ile para göndermeyi bilmeniz lazım. Yoksa olmaz. AppStore den redotpay indirip uygulamayı açıp normal bir şekilde kayıt oluyoruz. ref no eklerseniz 5$ veriyor (en altta ref no mevcut ) (ne...
  12. furkangorur

🔥 Dolar Artık 32,60₺ Oldu! 🔥

Uçuyoruz. Almak istediğiniz bir ürün varsa tam zamanı. Taksitle alsanız bile 6 ay sonraki fiyattan daha uyguna almış olursunuz.
  13. furkangorur

Mi box s 4K 2. Nesil disney hakkında

1 aydır kullanıyorum. Amazom, Netflix, Apple TV dahil 4K içerik izleyebilirken disney de 1080p açıyor. Sebebi nedir?
  14. furkangorur

Millenicom kullananlara 30₺ indirim

millenicom kullanan varsa 'Fesih Başvurusu Oluştur' kısmında 'Zam şikayeti' seçeneğine tıklarsanız karşınıza 'Sonraki 3 ay faturanıza 30₺ indirim ister misiniz?' diye seçenek çıkıyor. Evete tıklayarak 3 ay 30₺ indirimli kullanabilirsiniz.
  15. furkangorur

Çok mu şanslıyım? İade ettim

Amazon’dan Acer monitör aldım 7.5k₺ Mediamarktan gigabyte nvidia 4070 aldım 24k₺ Daha sonra sistemimi satmak zorunda kaldım bu yüzden acer ve 4070 i iade etmek istedim. 20 gün kullandığım monitörü Amazon iade aldı 4 saat kullandığım nvidia 4070 ekran kartını Mediamark iade aldı. Ekran...
  16. furkangorur

Redmi Pad alınır mı?

Önümüzdeki 6 ay her gün YouTube ders falan için kullanılacak. Yine film/dizi de izlenecek. 7k fiyatı var 300₺ ye 128gb Samsung sd card 400₺ ye stand aldım Mantıklı mı?
  17. furkangorur

4070 için en düşük anakart?

4070 var işlemci ryzen 5 5600 olacak ve 32gb ram ekleyeceğim. Anakart iyi de kötü de olsa performansa pek etki yapmıyor diye biliyorum pcie 4 ekran kartı destekli en ucuz anakartı alacağım Öneriniz?
  18. furkangorur

bu sistemi 21kya sattım iyi mi?

İşlemci: Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci Anakart: Asus TUF GAMING B660M-E D4 B660 5333 MHz DDR4 LGA1700 Micro ATX Anakart Ekran Kartı: Asus RX 6700 XT DUAL-RX6700XT-O12G 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı Sıvı Soğutucu: Team T-Force Siren ARGB GD240E...
  19. furkangorur

4070 aldım nvidia studio yok?

4070 aldım şuan pcde takılır. Driverleri kurdum fakat nvidia studio kuramıyorum nasıl kurabilirim
  20. furkangorur

Kargo fiyatları feci zamlandı!

Batuhan Bozkan; ''0 desi kargo ücreti 110tl+KDV'' olduğunu söyledi.
Top Bottom