Arama sonuçları: *

• Users: fmo06
  • Order by date
  1. F

Hepsiburada kandırıkcılıgı

Merhabalar Hepsiburada üserinden 23.06.2020 tarihinde bir sipariş verdim ve bu siparişim 7 saat sojnra kargoda yazıyordu son teslim tarihi 29.06.2020 tarihi gözüküyor ve ürün halen gelmedi ve bugün diyorlar ki ürününüz iptal edildi bana diyorlar ki her gün sorduğumda yolluyoruz yolluyoruz büyük...
  2. F

3 bın ve 4 arası bılgısayar toplaya bılırmsın abı dar gelırlerı olanlar ıcın

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9100f-asus-dual-dual-rx580-o4g-prime-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-crucial-8gb.html
  3. F

Fırsatı kaçırmayın F/P

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9100f-asus-dual-dual-rx580-o4g-prime-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-crucial-8gb.html
  4. F

SSD dolarsa bilgisayarım kasarmı?

VEİRLERİNİZİ YEDEKLEYİP YILDA 1 KEREDE OLSA DİSKİNİZE LOW LEVEL FORMAT ATMAYI ÖNERİRİM BUDA SİSTEMİNİZİ HIZLANDIRACAKTIR .
  5. F

HDD format atılmıyor ?

RUFUSLA CEKTİYSEN BİDE MBR ÇEKMEYİ DENEYİP ATABİLİRİSİN BİOSDA İDE DEYSE AHCİ YE ALMANI VE ORDA BOOT KISMINDA UEFİMODUNA ALIP TEKRAR DENEBİLİRMİSİN ?
  6. F

SSD dolarsa bilgisayarım kasarmı?

ŞÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPAYIM MESELA OYUN AÇTIN VE OYUN 4 GB RAM KULLANIYOR BU EŞİK DEĞERİNİ AŞIRTTIN VE RAM BU SEFER KULLANILMAZ OLUR VE SSD DE BİR MEMORY OLDUGU İÇİN ONU RAM AMAÇLI KULLANIR BURDA CPU TAKVİYESİ OLDUGU İÇİN YAVAŞLAR FAKAT BAZI ARKADAŞALAR 50-60 GB LARDAN BAHSETMİŞ Bİ 10 GB BOŞ...
  7. F

HDD format atılmıyor ?

WİNDOWSUN HANGİ SÜRÜMÜNÜ YÜKLÜYORSUN 7- 8.1 -10
  8. F

Öneri Ryzen 5 1600 mü İntel İ3 5. Nesil mi?

İ3 9100F ALMANI ÖNERİİRİM TABİ İKİSİ ARASINDA KALDIYSAN SANA RYZEN ÖNERİRİM
  9. F

HDD format atılmıyor ?

BİOS SÜRÜMÜNLE ALAKALIDIR YANİ SEN UEFİ SİSTEME LAGACY FORMAT ATAMAZSIN BU EŞLENİĞİ AYARLAMAN LAZIM BİDE MBR GBT OLAYI VAR ONU BAHSETMEİYORUM NERDE TAKILIYORSUN BAHSEDERSEN YARDIMCI OLABİLİRM
  10. F

İŞLEMCİNİZ ISINIYORSA BUNU TAVSİYE EDİYORUM .. UNDERVOLT

BÖYLE BİR VİDEO BULDUM UMARIM YADIMCI OLABİLMİŞİMDİR
  11. F

İŞLEMCİNİZ ISINIYORSA BUNU TAVSİYE EDİYORUM .. UNDERVOLT

Undervolt Nedir? Öncelikle tam olarak neden söz ettiğimiz konusunda bilgi vermek gerekiyor. Undervolt; Türkçe karşılık olarak işlemci çalışma voltajını düşürme olarak bilinmektedir. İşlemci voltajının düşürülmesiyle beraber ısınmanın önüne geçilmesi sağlanır. SİZİN İÇİN VİDEO EKLEDİM...
  12. F

Düşük GPU Kullanımı Sorunu

MİSAL YANİ : )
  13. F

YA TAMAM BİLİYORUM BUNU AMA BEN BİRAZ DAHA FANTEZİ GÖZÜMÜĞZ ZATEN EKRANIM 600HZ DE OLSA O FARKI ALGILAMAZ
  14. F

MALESEF İŞLEMCİDE AYNI YÜZDELERİ SEYREDİYOR
  15. F

Öneri Monitör önerisi

BEN OLSAM MÖNİTÖRDEN KISAR İŞLEMCİ ALIRDIM
  16. F

BİLİYORUM ZATEN FANTEZİ AMA MERAK BENİMKİ
  17. F

YA ABARTTI BİR İSTEK FAKAT MERAK EDİYORUM NEDEN %100 GPU KULLANIMI OLMUYOR YANİ DİĞER OYUNLAR KULLANIRKEN
  18. F

LEAUGE OF LEGEND (LOL) OYUNUNDA GPU KULLANIMIM HEP %15-20 ARASINDA VE 200-250 FPS ALIYORUM TAMAM YETERLİ BİR DEĞER FAKAT NEDEN %100 KULLANIM 600 FPS ALABİLİRİM BİLİYORUM BİRAZ FANTEZİ AMA BUNUN NEDENİ VE ÇÖZÜMÜ NEDİR ? BİLEN VARMI GPU : GTX970 CPU : İ5-4570
  19. F

Sınırsız Bütçeye Oyuncu Faresi

BLODDY T5 WİN UYGUN FİYATLI BENCE BEN YILLARDIR KULLANIYORUM EL ALIŞKANLIGIMI BİLMİYORUM AMA BUNU SEVİYORUM BİDE YAZILIMINI ÜZRETSİZ YAPSALAR MÜTHİŞ OLUR
  20. F

Yeni bilgisayar arıyorum bütçe 850012500

ben o fiyatlara cıksam klapto tercih ederdim asusun 1660ti lı asus tuf modeli
Top Bottom