Arama sonuçları: *

1. W

Sürücü Sağlık Raporu Komisyona Sevk

Yürüme bozukluğu var bende fakat raporum yok.
  2. W

Sürücü Sağlık Raporu Komisyona Sevk

Arkadaşlar bilemiyorum bu konu için yanlış forum grubunu seçmiş olabilirim fakat bu kadar büyük camiada illaki bir bilen vardın diye soruyorum. Ehliyet için sağlık raporu çıkarırken doktorlar komisyona sevk etti. Şimdi komisyonun gününe 1 ay var beklemek istemiyorum onun için başka hastanelerden...
  3. W

Çözümü bulamadım zamanım az

Anlayan varsa sürem çok az.
  4. W

1660 super g-sync açma

Destekliyor.
  5. W

1660 super g-sync açma

Msi gtx1660 super ekran kartı g-sync nasıl açılır yardımcı olabilir misiniz?
  6. W

Epic games Gta 5 online oluyor mu?

Maalesef birçok oyun var ve hepsi 100 tl üzeri.
  7. W

Ekstra bir şey yapmam lazım mı hesap vesaire epic hesabı yeterli mi?
  8. W

Teşekkürler efendim
  9. W

Zamanında epic games deki ücretsiz gta 5 i almıştım o zamanlar pc im yoktu şuan var indirmeyi düşünüyorum fakat online oynayabiliyormuyum bilmiyorum onun için kararsızım indirmeli miyim?
  10. W

Çözüldü✓ İ3 10105f stock soğutucu

Bizim ev kutuplar gibi normal o zaman :)
  11. W

Youtube da sadece video izlerken 27 derece. Normal mi?
  12. W

İşlemci fanı ekran kartlarındaki gibi bazen dönüyor bazen dönmüyor olması gereken mi sürekli dönmesi mi gerekiyor? 1669471749 Yeni çıkan siyah soğutucu
  13. W

Itopya 1660 Superli Sistem

Onun fiyatı ne olur hocam
  14. W

İtopya SYTEM-1660 SUPER

Arkadaşlar sevmediğim bir şey olan aldıktan sonra yazıyorum ama sizinde fikirleriniz merak ettim. Sistem parça parça , parçalar indirime girdikçe kendim alacaktım ama bu sistem önüme çıktı kendim toplayınca 10kyı rahat geçiyordu, bu sistemi diğer sitelerden baktım yanlış hatırlamıyorsam...
  15. W

1660 super ekran kartlı pc

Peşin almayacağım param oldukça parça parça toplayacağım. 1668969658 Fiyatlarına bakmayın arkadaşlar 10.000 civarına denk gelicek şekilde parçalar önerin. :)
  16. W

Haklısın ama 12100f pek fiyatı uygun gelmedi 1668967850 Buradaki fiyat pek önemli değil sistem ortalama 10.000 tl civarı parça olarak yardımcı olursanız daha makbule geçer. 1668968334 Parça parça alacağım için 1660s ile sıkıntısız 10.000 civarı toplamayı planlıyorum. Yani o youtube...
  17. W

H410 uyumlu. Ram i çift kanal yapacaktım yanlış ürünü sepete eklemişim.
  18. W

10.000 tl civarı gtx 1660 super li bir bilgisayar toplamak istiyorum fakat hepsini bir anda alacak gücüm yok parça parça alacağım. Bir çok model denedim (intel ryzen) en son bunu dizdim. Böylede çok ayrı markadan parça oldu pek hoşlanmadığım bir durum. Gtx 1660 super ya da bu civardaki AMD...
Top Bottom