Arama sonuçları: *

1. F

wifi bağlantısı sürekli kopma sorunu

arkadaşlar turkcell superonline internete sahibim 1 yıldır kullanıyorum ama son bir kaç aydır sürekli wifiden kopmaya başladım bağlandığım cihazların hiçbirinde sorun yok ve hepsi kopuyor sebebi sizce ne olabilir ?
  2. F

yaz için çalışma önerisi

arkadaşlar merhaba üniversite öğrencisiyim nerelerde çalışabilirim a101 şok bim vs marketler 2-3 aylık parttime eleman arıyor mu yardımcı olursanız sevinirim
  3. F

2.el macbook alınır mı sizce ?

ikinci el macbook air m2 8 gb ram 256 ssd almak istiyorum ortalama 26-27bin bandında alabiliyorum sıkıntı yaşar mıyım dikkat etmem gereken bir şey var mı ve son olarak önerir misiniz macbook
  4. F

25.000 tl laptop önerisi lütfen yardım edin

Arkadaşlar 25.000 tl bandına kendime uygun laptop arıyorum yazılım ile ilgilenmeyi düşünüyorum sizce ne almalıyım, 2.el laptoplara bakmalı mıyım , m2 işlemcili 8 gb ramli 2.el macboklara ne diyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.
  5. F

valorant takılma input lag sorunu

Sorun Valorant'ta input lagın normalde 5 civarı değerlerden 15-20ye fırlaması. Yaklaşık 10 saniyede bir oluyor bu ve FPS düşmesi yemişim gibi bir donma yaşıyorum. BIOS güncellemesi yaptıktan sonra sorun çözülmüştü ama üstünden 2 gün geçti ve hala devam ediyor. Bu sorunu kökten çözmem için yardım...
  6. F

ryzen5 5600 valorant oyun akıcı değil sanki drop yiyorum gibi hissediyorum

düzeliceğini mi düşünüyorsunuz hocam bunu yaparsam sizce denemem bir soruna yol açar mı ?
  7. F

hocam fpsi sabitleyince daha iyi gibi duruyor şu an freesync açık ama çalışıp çalışmadığından süpheleniyorum. 1715961600 hocam sabitledim ama hala çok değişmedi gibi freesyncin buglı olduğundan şüpheleniyorum
  8. F

fps olarak düşük hissetmiyorum ama hocam
  9. F

https://www.tebilon.com/amd-ryzen-5600-gigabyte-radeon-rx-6600-eagle-8g-a520m-k-hikvision-16gb-kioxia-500gb/?utm_source=pchocasitv&utm_medium=youtube&utm_campaign=inceleme 3 gün önce bu pcyi aldım asus 280hz 0.5 ms monitöre sahibim ancak valorant hiç akıcı gelmiyor drop yiyor gibi hissediyorum...
  10. F

18.000 BÜTÇELİ KASA ÖNERİSİ

https://www.tebilon.com/amd-ryzen-5600-gigabyte-radeon-rx-6600-eagle-8g-a520m-k-hikvision-16gb-kioxia-500gb/?utm_source=pchocasitv&utm_medium=youtube&utm_campaign=inceleme Bu kasayı almayı düşünüyorum ne düşünüyorsunuz sizce sorun yaşar mıyım ya da17-18k bandında pc önerebilir misiniz
  11. F

laptopumda display port girişi yok nasıl 165 hz harici monitör bağlayabilirim ?

Paugge USB C To Displayport Kablo - Dp 1.4 Thunderbolt3, Hdr 8k 60Hz 4K 120Hz 4K 60Hz 2k 240Hz Full Hd 240Hz (CDP14-PRO) - Siyah/1,8 m bunu aldım ama görüntü alamadım maalesef bu kabloyla
  12. F

laptopumda display port girişi yok nasıl 165 hz harici monitör bağlayabilirim ?

Lenovo IdeaPad Intel Core i7 10750H 16GB 1TB + 256GB SSD GTX1650Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81Y400D1TX laptopa sahibim ancak display port girişim yok nasıl 165 hz monitör bağlayabilirim
Top Bottom