Arama sonuçları: *

• Users: Rxsern
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Öneri Gamepad arıyorum öneri lazım

Elimde suan f710 logitech var ama tuşlarını ve analog hissiyatını sevmiyorum kayıyor. PS4 kolu gibi yön tuşları ayrı olan analogu da kenarları çıkıntılı olan bir kol önerisi verebilcek var mı? bluetooth yok pcde o yüzden ya f710 gibi kendi wireless controller ı olması lazım ya da kablolu...
  2. R

Yardım İşlemcim yük altında değilken ısısı normal mi?

Arkadaşlar yeni sistem kurdum ama bilgisiyarcı da toplattım. Sıvı soğutucu çalışıyor mu emin degilim. Fanlar çalışıyor ama pompa sogutuyor mu ondan emin degilim. Yük altında degilken değerler böyle normal midir? i7 13700k - Msi coreliquid c240 sıvı sogutucu
  3. R

Öneri Lian li Lancool 215 modeli için Sıvı Soğutma Önerisi

Kasaya uygun 2x120 ya da 2x140 sıvı soğutma almam lazım. Sanırım 2x140 her model uymuyormuş (arctic freezer 2x140 düşündüm ama kalın kalıyor). Bana kronik arızası olmayan iyi sogutan bu kasaya da uyan bir model önerebilir misiniz? 1500tl-3500tl arası
  4. R

Yardım msi z690-a pro rgb bağlantısı var mı?

rgb girişi var mı bu anakartta arkadaşlar?
  5. R

Öneri Bu kasalardan biri alınır mı?

Lian Li Lancool 215 W Modeli Msi Forge 101M Modeli Msi Forge 100R Modeli Yüksek sistemli bir bilgisayar topluyorum da bu kasalar sizce iyi mi iş görür mü? Kullanan ya da araştıran bilen var mı acaba?
  6. R

Laptopumun ekran kartı mı bozulmuş?

Hiçbir şekilde burdaki değerler artmıyor yüzde 0 hep. sorun nedir. ekran kartı ölmüş mü
  7. R

Sistem topluyorum. Parçalarım uyumlu mu sizce?

Arkadaşlar sistem topluyorum ve olacak sistem şu eksik parça veya yanlış parça (ram, anakart, işlemci uyumu - psu watt yeterliligi) var mı. anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Anakart: MSİ PRO Z690-A DDR4 İşlemci: i7 13700k Ekran Kartı: Asus Tuf Gaming 3080Tİ OC EDITION RAM...
  8. R

Yardım Corsair Rgb pro sl mi Kingston Fury Beast mi?

Arkadaşlar ram alıcam 3600 mhz DDR 4. Sizce hangisini seçmeliyim. Fiyatları birbirine yakın. Birde Pro SL ile Pro arasında farklar nelerdir?
  9. R

Yardım Z170-K ANAKARTIMA 2060 SUPER UYAR MI

Arkadaşlar Asus z170-k anakartım var. Ekran kartım bozuldu 1060 3gb vardı onun yerine 2060 super almayı düşünüyorum. İnternette araştırdım bulamadım. Bilgisi olan var mı?
  10. R

Yardım msi z690-a pro ddr4 3600mhz destekliyor mu?

Arkadaşlar sitesine baktıgımda 3200e kadar yazıyor. Bilen biri var mı acaba 3600 dual ram taksam uygun mu Anakart bilgisi burda: https://www.msi.com/Motherboard/PRO-Z690-A-DDR4/Specification Bu da takmak istedigim ram...
  11. R

Yardım 850w psu sistemime yeter mi?

Arkadaşlar sistemime yeter mi 850w full modüler gold psu acaba 3080ti ---- msi z690-a anakart - 2x16gb 3600 ram ----- i7 13700k ----- 240mm sıvı sogutucu ----- 1 m2 ssd ------ gaming set (kulaklık klavye mouse) ----- 27inç 2k monitör
  12. R

MSI Pro Z690-A dd4 vs Asus Prime Z690-P dd4

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? 3080ti // 1tb ssd // i7 12700k işlemci // 850w psu
Top Bottom