Arama sonuçları: *

1. heisenberg3

🔥İndirim Amazon Mangalarda İndirim

beyler nasıl death noteu 350-400 TL bandına getirdiniz ben beceremedim
  2. heisenberg3

aliexpressten sipariş veremiyorum

Denedim hesabınız çevrimdışı tarzında bir uyarı verdi yine etkinleştirmek için müşteri temsilcisiyle görüşün yazıyor. Başka bir hesapta denediğimde ise güvenlik sebebiyle satın alım yapamazsınız diyor.
  3. heisenberg3

yok hocam vpn açık değil
  4. heisenberg3

hocam nerden doğruluyorum tam olarak doğrulamadım
  5. heisenberg3

İlk indirimden yararlanarak sipariş vermeye çalışıyorum hesabınız şuan devre dışı ya da hesabınızdan güvenlik sebebiyle satın alım yapamazsınız tarzında hatalar oluşuyor nasıl çözebilirim veya bu hatalar neden oluşuyor ?
  6. heisenberg3

Kliplerimi izlerken bilgisayar donuyor yardım

Hocam yazılımsal ise yapabileceğim, deneyebileceğim bir şey var mıdır ?
  7. heisenberg3

PSU testini de yaptım ordan da bir şey çıkmadı 15dk sonucunda. Sorunun ya gpu ya da yazılımsal olduğunu düşünmeye başladım fakat yazılımsal ise nasıl anlayabilirim veya ne yapabilirim bir fikrim yok. GPU sağlığı için de furmark mı yapmam gerekiyor?
  8. heisenberg3

Hocam ayar kapalı zaten ona rağmen oluyor maalesef. Arkadaş psu veya gpu olabilir demiş onların sağlığını nasıl test edebilirim acaba ?
  9. heisenberg3

@Emre Zengin hocam var mı bir fikrin
  10. heisenberg3

Hayır yaşamıyorum dediğim gibi sadece bu klip muhabbetinde oluyor bu donmalar.
  11. heisenberg3

Hiç furmark denemedim hocam dediğim gibi oyunlarda problem yaşamıyorum sadece bu klip muhabbetinde var böyle bir şey.
  12. heisenberg3

Hocam çok yok açıkçası başka bir türlü sağlığı test etme şansım var mıdır ? 1708361893 Ek olarak hiçbir oyunda böyle bir şey yaşamadım sayılır ama klipleri izlerken düzenli şekilde oluyor diyebilirim.
  13. heisenberg3

Hocam bir kere format attım ama yanlışım yoksa formattan önce de oluyordu
  14. heisenberg3

r5 5500 rx570 a320m 2x8 ram 500w psu 1708356167 başka bir şey gerekirse onu da yazarım hocam
  15. heisenberg3

AMD softwareden oyundaki kliplerimi alıyorum kısa kısa 30sn kadar daha sonra 6 7 tane izledikten sonra pc kendi kendine donuyor. Güç tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. (Donmasının yanı sıra ram, anakart ve gpu rgbleri de takılıyor tek renkte detay olması açısından)
  16. heisenberg3

Yardım Pcye virüs bulaşmış mıdır ?

tamamdır hocam teşekkür ederim 1707852399 hocam advanced system careden yaptım tarama ama bilmiyorum ne kadar sağlıklı ekstra önerdiğiniz bir program var mı?
  17. heisenberg3

Dediğim gibi hesap sahibinin de böyle bir mesajdan haberi yok kesinlikle onun da pcye bir tarama yapmasını falan önereceğim ama bilmiyorum bulabilir mi bir tehdit
  18. heisenberg3

Şöyle bir mesaj geldi tıkladım fakat hesap falan açmadım virüs bulaşmış olabilir mi ? Bu arada mesaj gelen hesabın sahibinin de haberi yok böyle bir mesajdan
  19. heisenberg3

2K TL Gamepad Önerisi

hocam 2.5kya çıkmam zor açıkçası diğerini de düşüneceğim teşekkürler. 1706812782 ben de onu düşünüyordum fakat göremedim internette kontrol edeceğim yarın
  20. heisenberg3

2K TL Gamepad Önerisi

Pcde FC24, F1 23 ve Forza tarzı oyunlar oynuyorum o yüzden kol ve kolun hassasiyeti, dayanıklılığı çok önemli 2k bütçede ne önerirsiniz ?
Top Bottom