Arama sonuçları: *

1. Zirzopp

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

Kankam o zaman güzel bir soru sorayım erdoğan gitsin istiyormusun istemiyormusun ?
  2. Zirzopp

🔥İndirim Hikvision 3200 MHz ram 459tl

Bir buçuk senedir 2 adet m2 ssd sini kullanıyorum sıfır problem. https://www.hepsiburada.com/hikvision-hs-essd-t200n-std-256g-256gb-450-400mb-s-portable-external-tasinabilir-ssd-p-HBCV00000ZCH21 Bundan 2 adet almıştım bimden indirimliydi ikisini bu fiyata almıştım hatta söküp direk anakarta...
  3. Zirzopp

30.000 TL'ye laptop önerisi.

Arkadaşlar teşekkürler önerileriniz için farkeden bir şey olmadı kendi aklına yatanı aldı :) https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-monster-tulpar-t7-v20-5-6-i7-12700h-32-gb-1-tb-ssd-rtx3060-17-3-full-hd-notebook-fiyati,2044606122.html
  4. Zirzopp

30.000 TL'ye laptop önerisi.

Bir arkadaşım laptop almak istiyor ben bir kaç tane baktım ama sizlerinde fikrini sormak istedim önerilerinizi nelerdir ?
  5. Zirzopp

41500 TL ye topladığım sistem sizce nasıl

Valla 41500 e daha iyi bir sistem toplayabilir yada alabilirsin. Sıfırmı olması gerekiyor ? Sonrasında değiştirmeyi yada yüksseltmeyi düşünüyorsan bence sıfır alman biraz saçma.
  6. Zirzopp

🔥İndirim 💢 XYZprinting da Vinci Jr. 1.0 3D Yazıcı 3.699 TL (Şaka Gibi Fiyat!) 💢

İncelediysen görmüşsündür fdm ve reçine arasındaki fark benim açımdan reçine amelelik yaptırıyor çok uğraştırıyor ama çok kaliteli baskı veriyor.
  7. Zirzopp

Valla fiyat şuan creality ender 3 v2 serisine göre sadece 1000 TL ucuz ve orjinal filament bitme,farklı filamentle çalışmama gibi bir sürü şey var. Siteye giriyosun indirimsiz fiyatı 12 bin falan yazıyor pek inandırıcı gelmedi. İkince el creality almak daha mantıklı başın ağrımaz.
  8. Zirzopp

Bunu söyleyebilmek için iki yazıcıyada sahip olmak lazım. Neye göre iyidir diyebiliyorsun ?
Top Bottom