Arama sonuçları: *

• Users: WoodStars
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Epic gamese giremiyorum

Epice gamese facebook hesabı ile girerken böyle bir hata veriyor çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  2. W

Sanırım ekran kartımın sürümü güncel değil yardımcı olur musunuz

Oyuna giricektim DX11 10.0 sürümüne güncellemelisiniz dedi daha sonra ekran kartım amd olduğu için(RX550) radeon uygulamasını açıp kontrol edicektim güncel mi değil mi diye fakat şöyle bir hata verdi.Tam olarak ne yapmalıyım bilmiyorum format mı atsam ya da yapılabilecek bir şey var mı yardım...
  3. W

Pcye virüs bulaşmıştı lütfen yardımcı olur musunuz

ilk defa pcye virüs bulaşti defender karantinaya alındı ve silindi dedi sonra extradan tam tarama yaptım virüs çıkmadı herhalde silinmiştir diye düşündüm fakat tedirgin oldum da bi sorayım dedim detaylı bilgisi olan varsa söyleyebilir mi yapmam gereken bir şey var mı daha ?
  4. W

Pc virüs bulaşmıştı yardımcı olur musunuz

pcye virüs bulaşmıştı defender karantinaya alındı ve silindi dedi sonra extradan tam tarama yaptım virüs çıkmadı herhalde silinmiştir , tedirgin oldum da bi sorayım dedim detaylı bilgisi olan varsa söyleyebilir mi yapmam gereken bir şey var mı daha?
  5. W

300-330 TL Klavye Önerisi

https://www.itopya.com/gamebooster-gm06b-core-turkce-blue-switch-rainbow-mekanik-gaming-klavye_u16527 şu klavyeyi buldum max 330 TL bütcem var daha iyi var mıdır klavye ya da bu yeterli mi fiyatına göre?
  6. W

Ekran açılmıyor yardım lazım

Monitör 144hz 50hz e çektim ekran siyah giriş bulunamadı yazıyor sadece nasıl düzeltebilirim??
  7. W

Ekran gelmiyor yardım

Monitör 144hz 50hz e çektim ekran siyah giriş bulunamadı diyor nasıl düzelticem yardım edebilir misiniz ?
  8. W

intel i5 9400f mi ryzen5 2600 mü i3 9400f mi oyunlarda?

hangisi daha iyi hangisini almalıyım ekran kartı aynı düşünüldüğünde. 1604231510 i3 9100 yanlıs yazmısım
  9. W

ryzen 3 3100 mü ryzen5 2600 mü

Beyler ryzen 3 3100 lü sistemde rx570 8gb ryzen5 2600 lü sistemde rx580 8gb bulunacak hangi sistemi almalıyım arkadaşıma önericem yeni pc alıyor fakat yayın felan da açmak istiyor hangisi daha iyi yardımcı olursanız sevinirim
  10. W

Laptopa format attım herhangi bi driver indirmem gerekli mi ?

Pek bi bilgim yok yardımcı olur musunuz
  11. W

480gb ssdiye 300 gb oyun indirilirse yavaşlar mı ?

Çok bi yavaşlama olur mu 180 gb kalsa ?
  12. W

200-250 TL arası mekanik kalvye önerir misiniz?

Coronodan dolayı şimdi lmıcağım ama ssini çekip alcam beğendiğimi.
  13. W

75hz iki monitörle çift sistem mi yoksa 1 tane 144hz mi yapayım?

Kararsız kaldım sizce?
  14. W

gamepower ıceberg 120mm soğutma iyi midir ?

sizce alınır mı ?
  15. W

Sizce en iyi f/p ekran kartı nedir?

en fazla 1500 TL
  16. W

Kasa büyüklüğü önemli mi ?

Küçük kasaya fazla fan alınsa büyük kasada ki kadar etkili olur mu ?
  17. W

Sıvı soğutmanın iyi olduğunu biliyorum ama ne kadar ?

Sıvı soğutmayı sadece 'iyi' olarak biliyorum detaylı ve ne kadar etkili söyler misiniz ?
  18. W

RX580 VE RX590 arasında ki fark?

İkisine de aynı işlemciyi aldık diyelim ne gibi bi farkı var ya da çok büyük bi farkı var mı bu ekran kartlarının arasında ?
  19. W

Allah korusun bi deprem olursa napıcaz ? xd

Düşünürken böyle bişi geldi aklıma nerden geldiyse xd
  20. W

Günümüzde ki oyunlar için en iyi f/p pc?

Oyunları kasmadan oynatan f/p sistem önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom