Arama sonuçları: *

1. E

BlitzWolf BW-KB2 Gateron Optik Switch 773TL

KB3 gateron g pro yellow sipariş verdim bugün ilk alırken görmemiştim tam aradığım klavye boyut, hotswap vs olarak. Default halininde sesi çok güzel geldi, dayanamadım aldım. Custom klavyelere merakım vardı tam uygun duruyor, doğrudan custom toplamak fazla maliyetli gelmişti bana güzel base...
  2. E

Arkadaşlar ben başka klavye sipariş ettim, KB2 biraz boşa çıkmış durumda yellow switch 870 TL direct maile ile ek gümrük vs çıkmazsa aldığım fiyata verebilirim doğrudan almak isteyen varsa geldiğinde haber vererek.
  3. E

Ben uzun zamandır bakıyordum pek bir seçenek bulamadım uygun fiyata tkl de. Yön tuşları ve end, home, F tuşları lazım olduğundan %60 işime yaramıyordu. Ya K552 alıp komple switch değiştircez ki rainbow tr dekiler, o kadar para edecek bir klavye değil. Bu daha iyi duruyor yazılım, rgb, kalite vs...
  4. E

Ben dün akşam sipariş vermiştim yellow switch türkiye direk postaya güvenerek. Kargoya verilmiş hemen ama gelene kadar bu fiyatta kalır mı bilmiyorum. Bilgilendirme yapabilirim gelince.
  5. E

kahhve.com %60 varan indirim

Fiammetta 3 moka pot kaptım bir tane. Geçen aylarda amazon üzerinden alacaktım aynı modeli ancak bu kadar indirime girmemişti diye hatırlıyorum. Teşekkürler bilgi için.
Top Bottom