Arama sonuçları: *

1. N

Casper hakkında düşünceleriniz neler

Merhaba, Bu ürün çok dikkatimi çekti tam olarak beklentilerimi karşılıyor ama Casper olması beni nedenini bilmediğim bir şekilde rahatsız ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Casper kullanıcısı var mı aramızda? Casper Nirvana
  2. N

Bu laptop alınır mı?

Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?
  3. N

Bu laptop alınır mı?

Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?
  4. N

Bu laptop alınır mı?

Merhabalar, Ürünün fiyatı çok uygun geldi. Arada kucağıma alıp film izlemek arada FM oynamak için bir laptop bakıyordum ve karşıma bu ürün çıktı. Siz ne düşünüyorsunuz? HP Laptop Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
  5. N

7000-9000 arası sistem tavsiyesi

Merhabalar, arkadaşım kardeşine hediye olarak hazır sistem almak istiyor. Bütçe 7000-9000 arası ufak esneme yapılabilir. Genel olarak Forza Horizon 5, GTA V gibi oyunları oynamak istiyor kardeşimiz. Tavsiyelerinizi bekliyoruz, şimdiden teşekkürler.
  6. N

Sizce monitörün sorunu nedir

Merhaba, yaklaşık 2 yıldır kullandığım GamePower marka GPR27C1MS144 model monitörüm 1 aydır bu şekilde açılıyor, monitörü 10-15 dakika açık bırakınca görüntü geliyor. Sizce sorun nedir? İlk açılış anı
  7. N

3060 Ti sistem tavsiyesi

Hocam teşekkür ederim öncelikle, bu sistemi bayağı inceledik. Arkadaşlarla çok fazla konuştuk ettik bir kısım 6700 XT konusunda ısrar ediyor ben ise 3060 Ti alıp rahatıma bakmak istiyorum. Sizin hem bu konu hakkında görüşünüz nedir hem de bu sistemi hemen almalı mıyım eğer öneriniz bu olucaksa?
  8. N

3060 Ti sistem tavsiyesi

Merhaba, bu ay sonu gelmeden 3060 Ti ve R5 5600 işlemcili sistem almak istiyoruz, tavsiye edebileceğiniz hazır sistem vs. var mıdır?
Top Bottom