Arama sonuçları: *

1. Senna-pro sistem kasasi

Senna-pro sistem kasasi

İtopya Senna-pro sistemle aldığım kasa+psu satiliktir. Kasa gamebooster GB-g060b 4 RGB fanli kontrolculu. 550w gamebooster psu ile birlikte. Kapalı kutu. Sadece kontrol icin açıp geri koydum.
  2. E

(arkadaşım için) 8-12k arası sistem

Rx 6600 i3 12100f demonte kutulu itopya garantili sistem var hocam.
  3. Gigabyte H610m H kapalı kutu.

Gigabyte H610m H kapalı kutu.

Demonte sistem ile birlikte aldığım Gigabyte H610m H anakart. Kapalı kutu. İtopya garantili. Anakartım olduğu icin satiyorum. İletişim : 05050077769 Whatsapptan ulaşabilirsiniz. Elimde ram ve psuda mevcut.
  4. E

AMD Rewards The Callisto Protocol™ - Steam The Callisto Protocol™ - Steam

Aynıları bendede var isteyen varsa haftaya sistem elime ulaştığında rewardstan talep edecem. İsteyen ulaşabilir.
  5. E

İTOPYA SENNA-PRO SİSTEM.

19:00 da hocam. 3-4 sistem birden yüklendi.
  6. E

İTOPYA SENNA-PRO SİSTEM.

Gold ve bronze farkı var ama hocam.
  7. E

İTOPYA SENNA-PRO SİSTEM.

Merhaba arkadaşlar. Belirtilen bütçe ile bu sistemi aldım. Öncelikle düşünceleriniz nedir? https://www.itopya.com/senna-prointel-core-i3-12100fgigabyte-radeon-rx-6600-eagle-8g16gb-ddr51tb-gen3x4-m2-nvme-ssdga_h20323 İkincisi psu değiştirmek istiyorum ilk olarak ama iki psu arasında kaldım...
  8. E

Çözüldü✓ İtopya Senna-pro sistem PSU-KASA

Sharkoon Gold Zero 550W 80+GOLD ATX Power Supply https://www.hepsiburada.com/sharkoon-gold-zero-550w-80gold-atx-power-supply-p-HBV000011FPHR?url_src=ios-product-detail Corsair yada bu psu dusunuyorum hocam.
  9. E

Çözüldü✓ İtopya Senna-pro sistem PSU-KASA

Merhaba arkdaşlar. Aşağıdaki linkteki sistemi aldım. Fakat kasa ve psu dan emin olamadım. Özellikle PSU. kasa hakkında bilgisi olanlar kullananlar yorumlarını paylaşabilirler mi. Ve psu değiştirmelimiyim. Ben verdiğim linkteki psu yi dusunuyorum. Düşünceleriniz nedir ? Teşekkürler...
Top Bottom