Arama sonuçları: *

• Users: Scorp!on
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Scorp!on

Yardım benim engellemediğim numara engelli gözüküyor

aarkadaşlar numara engellemedim ama telefonu engelledim yazıyor telefon engellenenlerde de gözükmüyor yardım eder misin
  2. Scorp!on

Eyüp b AYT mat alınır mı

arkadaşlar ayt mat kaynaklarım 3d 345 ve orjinal orjinali tekrar için aldım ama çözülmüyor sizce eyüp b almalı mıyım ?
  3. Scorp!on

geçmeyen öksürük nasıl geçer

arkadaşlar bir öksürük var geçmek bilmiyor kuru başladı sonra balgamlı gelmeye başladı doktora gittim ateşim yükselmişti serum yedim soğuk algınlığı için geçti fakat öksürük duruyor bir de oruç tuttuğum için su ilaç içemiyordum gün içinde bundan dolayı boğazım sanırım tahriş olmuş siz ne...
  4. Scorp!on

Yardım gta 5 online gözükmüyor

arkadaşlar pc yi sıfırladım tekrar indirdim gözükmüyor sadece story var
  5. Scorp!on

masaüstü öğelerim gözükmüyor

arkadaşlar masüstümde oyunlarım vb birçok şeyim kayboldu revo kullandıktan sonra böyle oldu program kaldırdan her şey gözüküyor ama masaüstü ve windows arama çubuğunda yok yardım eder misiniz
  6. Scorp!on

Öneri toyota corolla 2023 vs cherry omoda 5 2023

arkadaşlar sizce ne almalıyız corolla ve cherry omoda 5 bandına önereceğiniz arabalara da açığım
  7. Scorp!on

3000 TL fiyat bandında taşınabilir projeksiyon önerir misiniz?

arkadaşlar 3000 TL bandında taşınabilir projeksiyon lazım önerileriniz bekliyorum
  8. Scorp!on

İnternet servis sağlayıcısı önerir misiniz

Arkadaşlar min 100mbps indirme lazım ne önerirsiniz
  9. Scorp!on

hangi formayı almalıyım

arkadaşlar bu 100. yıl forması 1700347790 sizce hangisini almalıyım
  10. Scorp!on

Kaçak android telefon önerisi

Arkadaşlar 6 7k bandında ne önerirsiniz
  11. Scorp!on

cs2 m_rawinput var mı

arkadaşlar bu konsol komutu kalktı mı
  12. Scorp!on

cs2 gelmemesi saçmalığı hakkında

arkadaşlar bu valve ne yapmaya çalışıyor 1.5k saatim var üstüne 270 win var ve bir ton madalyam var seçkin hesabım var aylardır girmiyordum dün girdim bir de bu gün bu beta bana gelmedi geçen sefer de aynısı oldu 70 saati olan adamalara geldi bize gelmiyor sizce sebep ne
  13. Scorp!on

7000 TL bandında telefon önerileri

arkadaşlar annemin telefonu bozuldu ona bir telefon alacağım 7k civarı telefon lazım sadece kamerası ve depolaması önemli onun için ve mümkünse mediamarkt teknosa veya turkcell vodafone vb yerlerden olsun şimdiden teşekkürler
  14. Scorp!on

yönetim bilişim sistemleri okunur mu

arkadaşlar sayısaldan 2 ay kala ea geçtim mat 10 net yaptım tarihle coğrafyayı fule yakın yapıyordum ama sınavda bunu başaramadım edebiyatta da denemelerde 20 civar falan bırakıyordum sınavda 17d 4y bıraktım hukuk istiyordum sizce mezuna kalıp hukuk mu okuyayım yoksa yönetim bilişim sistemleri...
  15. Scorp!on

cs go maç bulmama sorunu

arkadaşlar sabahtan beri maç bulamıyorum süreler çok uzun oyun içi güncelleme falan mı var bir şeyler mi gelcek acaba
  16. Scorp!on

açık dünya tarzı hikayeli oyun önerisi

arkadaşlar xbox game passte olan açık dünya tarzı hikayeli oyunlar var mı
  17. Scorp!on

gamepower mei alınır mı

arkadaşlar kulaklık arıyorum maks 750 TL olacak şekilde fps oyunları için kullanacağım en önemli kısım mikrofonu önerir misiniz veya başka ne önerirsiniz bir arkadaş razer falan önerdi onlar aklımda ama bütçemi biraz aşıyor bunu önerir misiniz 1687950582 jbl quantum 100 de olabilir hangisi iyidir
  18. Scorp!on

maks 700 TL kulaklık önerisi

arkadaşlar genelde fps oyunları oynayacağım mikrofonu kaliteli olursa çok iyi olur ve mümkünse kumaş pad olsun 1687946872 750 ye kadar yolu var ama üst sınır 750
  19. Scorp!on

nays ile trendyolda nasıl indirim yapılır

arkadaşlar nays ile nasıl alışveriş yapabilirim
  20. Scorp!on

700 TL türkçe red switch klavye önerisi

arkadaşlar astra silver aldım iade ettim kulaklık parasını klavyeye vereceğim 700 TL civarına maks 750 ye red switch türkçe önerin lütfen
Top Bottom