Arama sonuçları: *

1. toprakhklmz01

Afterburner otomatik ayarlarda fan hızını sıfıra düşürüyor!

MSI Afterburner programına giriyorum, otomatik ayarlamaya basarsam fan hızı sıfıra iniyor. Bunu daha demin fark ettim, ekran kartı yanabilirdi. 100 dereceleri gördüm. Şimdi manuel ayarladım düzeldi ama otomatikte tutmak istiyorum. Çözümü yok mu bu sorunun.
  2. toprakhklmz01

1000tl iyi mikrofonlu kulaklik onerisi

Cooler Master MH752'i tercih ettim, fiyatina gore en iyisinin bu oldugunu dusunuyorum. Yine de cevaplariniz icin tesekkurler.
  3. toprakhklmz01

1000tl iyi mikrofonlu kulaklik onerisi

800-1500 TL arasi butcem var. Kayit icin iyi mikrofonlu olmasi ve 7.1 desteklemesi disinda bir istegim yok. Onerebileceginiz en iyi kulakliklar hangileri?
  4. toprakhklmz01

Yardım Valorant Takım Arkadaşlarımın Derecesini Görme

Eğer geçen sezonun rankını kapat seçeneği işaretlenirse onu da göremez.
  5. toprakhklmz01

SUPERBOX tarifelerinden hangisine geçmeliyim?

Ben köyde yaşıyorum. Burada sadece Turkcell iyi çekiyor. Ayrıca 2023e kadar Superbox tahattütü var.
  6. toprakhklmz01

SUPERBOX tarifelerinden hangisine geçmeliyim?

Suan da 200GB kotali paketi kullaniyorum. Ucu ucuna yetiyor hatta bazi aylar hic yetmiyor, ek paket aliyorum. Ayrica ileride yayinlarda acabilirim, bu yuzden ust pakete gecmek istiyorum. Bunlardan hangisine gecmeliyim: 300gb kotali 4.5G, 259TL (normalde bana 300gb yeter ama yayin acacagim icin...
  7. toprakhklmz01

Beyaz renkli mouse önerisi verir misiniz?

300 TLden fazla olmasın. Beyaz renk şart. Yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  8. toprakhklmz01

Beyaz temalı masaüstü düzenim

Herkes çok göz alır demiş ama ben zaten ekran parlaklığını 40'ın üzerine çıkartmadığım için problem olmuyor. Ayrıca klavye ve farem ile uyumlu oluyor. Ha bir de boş bir konu olduğunu söyleyen arkadaşım, konu dışı bir görsel atmışım sen gelmiş boş konu yazıyorsun. Koskoca forumda bir tek benim...
  9. toprakhklmz01

Beyaz temalı masaüstü düzenim

Sadece bu temayı paylaşmak istedim, konu dışı.
  10. toprakhklmz01

Valorant'ı açıp arka plana geçince fan sesi çıldırıyor!

Muhtemelen oyunun hatası çünkü sadece Valorant'ta oluyor. Ayrıca oyuna girdiğim zaman fan sesinin kısılması, arkaplana aldığımda çıkması çok ilginç.
  11. toprakhklmz01

YouTube'da kanal acamiyorum!

YouTube kanali olusturmak istiyorum ama gorselde gorundugu gibi yukleniyorda kaliyor. Youtube Studio ya giris yapinca farkli bir yer aciliyor. Kanali aca deyince bu hatayi aliyorum.
  12. toprakhklmz01

MSI AMD RX 5500XT 8GB Gaming X Intel i3 10100f 3.60 GHz 6Mb Crucial 8x2 GB Bellek CL15 3000mhz Gigabyte H410m s2h 120GB SSD 500GB HDD
  13. toprakhklmz01

PC'yi alalı 3-4 ay olmamıştır. İçi tertemiz. Valorant'ı açıyorum. En yüksek ayarlarda oynarken bile fan sesi gayet normal çıkıyor ama arkaplanda başka bişeye bakınca hemen ses çıkmaya başlıyor. Oyuna dönünce düzeliyor. Nasıl halledebilirim?
  14. toprakhklmz01

Bu pixelimsi tasarımı hangi programla yapabilirim?

Bu tasarım hangi programla yapılmış? 1614198442 Neyse ben buldum bu makalede yazıyor ilgilenen arkadaşlar için; https://www.3dmadmax.com/ilham_verecek_konular/piksel-sanati-nasil-yapilir/
  15. toprakhklmz01

İlk pc geldiğinde hangi testler neler yapılmalıdır. ( Parçalar geldi hepsi içeride )

Peki şöyle bir şey duymuştum, anakartlarda bilmem ne güncellerken eski işlemci kullanıyormuş, tam ne demişlerdi hatırlamıyorum ama o ne oluyor? Bende Cuma günü sistem montajı ve kurulumu yapacağım, yüzden sordum.
  16. toprakhklmz01

Bafır Adam adlı şahısın ps5 rakibi! Toplama bilgisayarı

Bide PC konusunda bilgisiz, sırf sevdiği YouTuber topladı diye bilgisayarı ölümüne savunan çocuklara deli oluyorum. Bilmediğin konuya bilmiyorum demek çok mu zor? Hadi bilmiyorsun madem, öğren de öyle gel o zaman. Tabi bu konuda aile ve çevre de etkili bir faktör.
  17. toprakhklmz01

interneten para kazanmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum

Ya nasıl çalıştığına ve yaptığın işe bağlı tabi
  18. toprakhklmz01

interneten para kazanmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum

Bionlukta freelancer'lık yap, hemde basit iş
  19. toprakhklmz01

Yardım Turktelekom altyapı sorunu hakkında

2 yıldır Turktelekom kullanıyordum, sonra sıkıntı oldu, 2 ayda düzeltemediler ve bende tahattut sonu geldiği için bir daha abonelik yaptırmadım. Turknet tahattutsuz diye ona geçtim. Arıza, Turktelekom tahattuttunun bitmesine 2-3 ay kala başladı ve o süre içinde düzeltemediler. (gelen hız 1mbps...
  20. toprakhklmz01

Yardım mATX kasaya 120mm ATX PSU sığar mı?

Bu PSU mATX kasaya sığar mı? https://www.hepsiburada.com/sharkoon-shp650-v2-650w-80-120-mm-fanli-atx-guc-kaynagi-p-HBV00000BT3MA?magaza=Techburada Kasa Mini Tower mATX
Top Bottom