Arama sonuçları: *

1. K

ROG AZOTH GEÇ ALGILAMA

ARKADAŞLAR MERHABA YENİ ROG AZOTH ALDIM 1 HAFTADIR KULLANIYORUM VE YENİ TUŞLARA BASINCA GEÇ ALGILAMA SORUNU BAŞLADI MESELE OYUN VS YAZI YAZARKEN BASIYORUM 2 SANİYE SONRA BASIYOR SEBEBİ NEDİR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ DONANIMSAL İSE İADE EDECEĞİM YAZILIMSA İSE YARDIM LÜTFEN
  2. K

ÜST SEVİYE OYUNCU KOLTUĞU ÖNERİSİ

Malesef 1711478827 İnceliyorum hocam teşekkür ederim
  3. K

15000 max
  4. K

ÜST SEVİYE OYUNCU KOLTUĞU ÖNERİSİ LÜTFEN YARIN ALICAM KULLANANLARIN TAVSİYESİ ÜZERİNE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM BÜTÇE MAX 15.000
  5. K

Cloud 2 Wi̇reless Ses Tekerlerği̇ Düzensi̇z Çalişma Sorunu Cizirti Sorunu

EVET VAR AMA ULAŞAMIYORUM 1705681611 KİM AÇMIYOR TELEFONU FİLAN AMAZONU ARADIM THH YE VERİN DİYOR
  6. K

Cloud 2 Wi̇reless Ses Tekerlerği̇ Düzensi̇z Çalişma Sorunu Cizirti Sorunu

ARKADAŞLAR CLOUD 2 WİRELESS ALMIŞTIM 1 SENEDİR İLK DEFA SES TEKRLEĞİNE BAKTIM AMA ÇALIŞMIYOR SAĞ TARAFTAN PIT PIT SES GELİYOR GARANTİSİ HP BİLGİSAYAR B TÜRLÜ ULAŞAMADIM AMAZONU ARADIM HP NİN YARDIMCI OLMASI DİYOR NUMARA VEREMİYOR ARAMADIĞIM YER KALMADI YARDIM
  7. K

HyperX Cloud II Wireless Ses Tekerleği

hocam çözümü buldunuz mu aynı sorunu yaşıyorum
  8. K

AC VALHALA DİYALOG SESLERİ HOPARLÖRDE GELMİYOR KULAKLIKTA GELİYOR YARDIM LÜTFEN

hocam ALLAH RAZI OLSUN SAYENDE ÇÖZDÜM SORUN ANLATTIĞINIZ GİBİYMİŞ TEŞŞEKÜR EDERİM
  9. K

AC VALHALA DİYALOG SESLERİ HOPARLÖRDE GELMİYOR KULAKLIKTA GELİYOR YARDIM LÜTFEN

YARDIM LÜTFEN PC DE KULAKLIĞA ALINCA KONUŞMALAR GELİYOR AMA NORMAL HOPARLÖRE ÇEKİNCE SADECE ÇEVREDİ KONUŞMALAR GELİYOR MOYUN ORCİNAL VE YAMA FİLAN YOK DOSYALARI DOĞRULADIM
  10. K

WİNDOWS 11 E ŞUAN GEÇİLİR Mİ ?

WİNDOWS 11 STABİL HALE GELDİMİ
  11. K

İŞLEMCİ RYZEN 5 5600 SICAKLIK

Yeterince temas etmiyormudur hocam
  12. K

İŞLEMCİ RYZEN 5 5600 SICAKLIK

PC BOŞTAYKEN 50 derece sıcaklık var cpu soğutma olarak 360 sıvı soğutma mevcut mx-6 termal macun yeniledim ama hala aynı
  13. K

WİNDOWS 11 YÜKLENLENMELİ Mİ?

Windows 11 e geçiş yapılır mı?
  14. K

Uygulamalarda Resi̇m Gi̇bi̇ Si̇mge Çıkma Sorunu

Valla hıcam çok uygulamada var 1681697954 çözümü sizce nedir hocam tecrübelerinizden yardım edin lütfen
  15. K

MAVİ EKRAN HATASI ALIYORUM ACİL YARDIM LÜTFENN

DOYALARI EKLEYEMİYORUM YARDIM EDEBİLCEK VARMI
  16. K

ASUS ANAKART RGB FAN LEDLERİNİ SENKRON ETMİYOR

ANAKART kasanın ve sıvı soğutmanın fanların ledlerini görmüyor 3 pin 5 v çıkışına bağladım ama görmüyor acil yardım
  17. K

Bi̇zde Hesapli.com Güveni̇li̇r Mi̇??

Arızalı yada açılmış ürün gönderiyorlarmı
  18. B550 -x570 ANAKART ALINIR

B550 -x570 ANAKART ALINIR

BAŞLIKTAKİ
Top Bottom