Arama sonuçları: *

1. polat_syd

Ramazanda İzlemelik Dizi Önerisi

The Walking Dead. gece güzel gider
  2. polat_syd

Maksimum 15k olan laptop önerileri

arkadaşlar fazla kafamı bunaltmak istemiyorum f/p olan maksimum 15k olan dizüstü bilgisayarları önere bilirsiniz.
  3. polat_syd

pc'de başlangıç uygulamaları görünmüyor

Bilgisayarım sadece açılışta değil her zaman açıp kontrol ettiğimde artık böyle görünüyor. Başlangıç uygulamalarım görünmüyor. ( Görüntülenecek başlangıç öğesi yok ) yazısı var.
  4. polat_syd

pc'de başlangıç uygulamaları görünmüyor

Bilgisayarım sadece açılışta değil her zaman açıp kontrol ettiğimde artık böyle görünüyor. Başlangıç uygulamalarım görünmüyor. 1707609289 Bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. polat_syd

Çözüldü✓ 400TL BANDINDA OYUNCU KULAKLIĞI ÖNERİSİ

VİDEOYU İZLEYİP İZLE Bİ İSTERSEN
  6. polat_syd

Çözüldü✓ 400TL BANDINDA OYUNCU KULAKLIĞI ÖNERİSİ

VİDEOYU İZLEYİP İZLE Bİ İSTERSEN
  7. polat_syd

Sıvı soğutucu önerisi

İYİ GÜZEL TERCİH GİBİ. FAKAT KASANA UYUMLU MU DİKKAT ET. VE BU ARADA AKAKÇE İLE ARAŞTIRMAYI DENE KENDİNE DAHA UYGUN BULABİLİRSİN DE. PEK FAZLA ANLAMAM YAKIN Bİ ZAMANDA BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ARŞTIRIRIM ALACAĞIM SIRADA. SDCE FİKİR VE GÖRÜŞLERİMİ SANA BİLDİRDİM. *PERFORMANS ÖNEMLİ FAN SAYISI...
  8. polat_syd

SSD Kullanımı Hakkında Yardım

1Tb m2 ssd bulunuyor kasamda fakat yeterli bulamıyorum gibi. Sizce? Unreal Engine indireceğim ama sdd'mi kullanmam iyi olrmu bilmm. Bunun hakkında bilgileriniz varsa görüşlerinize açığım.
  9. polat_syd

YENİ PC SİYAH EKRAN MONİTÖR

Yeni aldığım hazır sistem kasa var mükemmel bence. Fakat bende olan monitör eski vga girişli ekran kartında ve anakartta girişi olamadığı için dönüştürücü aldım. Bunu anlatmak istedim belki bundan olabilir. Olay şu ki bazen arada (pc açılışında) ekran birkaç defa siyah ekran geliyor tamamen...
  10. polat_syd

ALACAĞIM SİSTEM NASIL SİZCE?

https://www.gaming.gen.tr/urun/27478/ultima-tuf3060ti-amd-ryzen-5-5600-asus-geforce-rtx-3060-ti-tuf-gaming-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  11. polat_syd

HANGİ SİSTEMİ TERCİH ETMELİYİM?

Aynn sabretmekten bıktım be. Hem gelince stok sıkıntısı oluyor hep :/
  12. polat_syd

Aynn ben halen kararsız kaldım ilk kez alacağım ve alacağımın en iyisini almak isterim. Sonradan "keşke o olsaydı"demek istemem
  13. polat_syd

Aga gamegaraj gördüğüm en iyi sistem seçenekleri çok bulunuyor ama tek takıldığım ekran kartının inno olması Asus olmasını tercih ederdim. Hem inno 3060ti bile Asus 3060dan ucuz ndn mrk ettim. Markalı diye mi aradaki fiyat farkı?
  14. polat_syd

Önere bilir misin acaba?
  15. polat_syd

İki sistemide f/p açısından bakabilirsiniz. 1. Sistemde anakart 4 slotlu sonradan ramları satmadan ekleme yapabilirim. Kasa eğ işte iyi sayılır. ( İşlemciyi 5600 yapacağım) 2. Sistemde anakart 2 slotlu fakat kasa çok iyi gibi geliyor bana ve işlemciyi yükseltmeye gerek yok gibi 1.SİSTEM...
  16. polat_syd

15-19K arası Nvidia hazır sistem öneri?

Render ve oyun için Nvidia daha iyi gibime geliyor ondan dolayı bulabildiğiniz sistemleri önerir misiniz. 3060ti ekran kartı var aklımda
  17. polat_syd

Ulti̇ma Si̇stem Fi̇yati Artmiş Mi?

Aga bu kadar artmaz demek istediğim. 4-5 saat önce 16k civarında biseydi
  18. polat_syd

Ulti̇ma Si̇stem Fi̇yati Artmiş Mi?

Arkadaşlar tamam anladık f/p fakat aniden bu kadar fiyat artışı mi olur? Saçmalık. Sitede 3070 sistem daha ucuz kalmış. Şuanda 25.757₺ olmuş.( Yada bende öyle görünüyor)...
  19. polat_syd

20K KADAR BÜTÇEM VAR NVİDİA HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ??

Genelde hep 3060 ve 3060ti sistemleri buluyorum fakat şimdi indirimde tam net bişey bulamadım. Stokta bitmeyen ve indirmi gayet iyi olan sistem önerir misiniz?
  20. polat_syd

20k civarı sistem önerisi

20k gördüğün varmı böyle hazır sistem. Kaparım hmn
Top Bottom