Arama sonuçları: *

1. F

KT-1081C gamepad titreşim sorunu

No rest for the wicked için gamepad olarak kontorland KT-1081C ürününü aldım. Driverlarını zar zor bulup yükledim. Aygıt Yöneticisi'nden oyun kolu ayarlarına girince titreşimi görüyorum çalışıyor. Ancak oyuna girince herhangi bir titreşim yok, neyle aktif ediliyor oyunda bilen var mı? Ayrıca...
  2. F

BitDefender mı Kaspersky mı?

Kaspersky al internet koruması çok iyi çalışıyor.
  3. DA G9 alınır

İstanbul DA G9 alınır

Arkadaşlar sistemi kaçırdım ama alıp satan varsa 23 den alabilirim bana ulaşın. Bütçem budur.
  4. F

Arctis prime ses kartı

Hocam siparişi vermişim ses kartı önerisi istiyorum neden g1 alayım ?
  5. F

Arctis prime ses kartı

Kullandığım ana kart b450 mh modeli. ALC887 ses kartı kullanıyor. bugün arctis prime siparişi verdim ama anakart sesi iyi olmadığı için uygun fiyatlı 500-800tl bandına harici veya farklı iyi fark yaratabilecek ses kartı önerisi istiyorum. bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
  6. F

max 7k ya tv önerisi

Arkadaslar paneller karısık geliyormus bazı modellerde bana sıkıntı yasamıyacagım düzgün panelli bi 4k tv tavsiye eder misiniz ? d-smart uydu baglayıp nat geo wild - natıonal g.- discovery - haber falan izliyicem. internet baglantısı vs ıle ısım olmaz buyuk ıhtımalle oyle amaclarım yok.
  7. F

Sys fan ve cpu fan girişleri

Egzoz + ön 2 adet pwm 4pin fanı sys fana çoklayıcı ile takınca işlemciden bağımsız kontrol edebilir miyiz ? Öbür türlü çoklayıcı ile hem cpu hemde 2 adet fanı cpu fan soketine takarsak, fanlar cpu sıcaklığına göre mi çalışacak hep ?
  8. F

Montaj sonrası kapanan pc

Hocam değerler böyle. Anakarta 2 adet arctic f14 pwm pst fan bağladı çoklayıcı yoktu artık nasıl taktı bilmiyorum birbirine baglayip öyle taktı sanırım. 1 adette f12 pwm egzoz fan taktı. Anakarta 2 adet fanı taktiktan sonra bunlar oldu. Çıkarınca hatayı vermedi. Ama oyundayken cpu ve ekran kartı...
  9. F

1680732523 Hata verdi tekrar cpu uçuşa geciyor
  10. F

Bu değerler normal mi 1680731847 Parça çalınması ile alakası yok hocam yanında durdum adamin sadece fan montaji yaptı anakarta birde anakartin vidalarını taktı
  11. F

Gigabyte 3060ti oc r5 5600 16 ram 500 ssd Bios resetledim tekrar açtım şuan normal çalışıyor ama tekrar aynı yere götürmek istemiyorum.
  12. F

Arkadaşlar bugün bilgisayarcıya kasa götürdüm eski kasamdaki tüm sistemi baska bir kasaya geçirdik. Yeni fan taktık ek olarak. Eve getirdim PC'yi sıcaklık değerleri normaldi. Dying Light 2'ye girdim CPU ve GPU sıcaklık normalken bir anda mavi ekran verip kapattı sonra bu ekran çıktı. Neden oldu...
  13. F

B450mh Pst fan bağlama

B450m h gigabyte anakarta 2 adet 4 pin arctic f14 pwm pst bağlanabilir mi ? Sadece 2 fan takıcam başka fan yok. Çoklayıcı almam gerekir mi?
  14. F

Arctic f14 + f12 bağlantıları

Bugün corsair spec 01 kasam için 2 adet öne arctic f14 pwm pst - 1 adet egzoz için f12 pwm model fan aldım. Malesef titreşim önleyici ped falan göremedim sitesinde motorun kendisinde var olduğunu yazıyor galiba. Pst olayını tam anlamadığım için soruyorum arkadaşlar. Egzoz fanını cha_fan portuna...
  15. F

Arctic f12 fan fiyatları

Siz kullanıyor musunuz önerdiğiniz modeli ?
  16. F

Arctic f12 fan fiyatları

3 ön 1 arka fan takmam lazım. Mevcut fanlar direk psu ya bagli 3 ü farklı 1 i farklı ses çıkarırsa kötü olur
  17. F

Arctic f12 fan fiyatları

Noctua önermenizin sebebi nedir ? Ses değeri f12 ile aynı gibi duruyor
  18. F

Arctic f12 fan fiyatları

Max 800 bütçe hocam 1680538133 Destekler mi bilmiyorum rampage reaction kasa kullanıyorum 3 adet 120mm takılı 1680538148 Pwm değil maalesef
  19. F

Arctic f12 fan fiyatları

F12 PWM modelini alacağım 200₺ şu an tek uygun yer Teknobiyotik gibi duruyor. Daha ucuza bulabilir miyim F12 PWM modelini? Yoksa alayım mı? (P12pwm modeli 170₺ amazonda ama rpm değeri çok yüksek ve statik basınç yani radyatörler için daha uygun. ve geç geliyor o yüzden almadım)
Top Bottom