Arama sonuçları: *

1. F

Telegram Not Coin Nedir

250 dolar mı iyiymiş emin misin 250$ olduğuna çünkü ben Notcoine baktım 10milyonu 0.06 TON bu da 4 dolar ediyor diye gördüm 1710941755 Ah be keşke o günlere dönüp bitcoin işine asılsam deli para kazanırdım
  2. F

Telegram Not Coin Nedir

Arkadaşlar selam Telegram'da not coin diye bir zımbırtı var coine bastıkça coin miktarınızı artırıyorsunuz 10milyon oldu mu da çekebiliyorsunuz gerçek paraya vs. benim bildiklerim bu kadar benden daha detaylı bilen var mı bu konuyu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Telegram'da not coin nedir ne...
  3. F

Windows 11 yapay zeka güncellemesi yapılmalı mı?

Evet yaptım bir problemle karşılaşmadım güncellemede gayet başarılı copilot olsun sesli komut olsun vs
  4. F

Windows 11 yapay zeka güncellemesi yapılmalı mı?

Arkadaşlar sizce Windows 11 Copilot güncellemesini yapmalı mıyım? Copilot gerçekten de faydalımı ve bu güncellemeyi yaparsam hatalarla vs. karşılaşır mıyım ara yüz de gereksiz takılmalar donmalar ekran yırtılması vb. gibi, bu güncellemeyle windows baya hızlandı diyorlar doğru mudur? son olarak...
  5. F

Windows 11 yapay zeka güncellemesi

Arkadaşlar sizce bu güncellemeyi yapmalı mıyım? güncelleme zorunlu değil gibi Kasımın ortalarına doğru bu güncelleme zorunlu olmayacak mıydı yoksa ben mi yanlış biliyorum. Arkadaşlar bu güncelleme sizce nasıl bu güncellemeyi yaparsam hatalarla vs. karşılaşır mıyım örneğin oyunlarda fps düşüsü...
  6. F

HDD OYUN İÇİ DONMA YAPARMI

Bu normal bir şey map yüklemede fps 1e kadar düşer çünkü sadece görüntü var yani bir önemi yok zaten map yüklendikten sonra tekrar eski 90fpsine dönüyormuşsun ya SSD sadece oyun açılış sürelerini arttırır
  7. F

WD SN580 VS KİNGSTON KC2500

Kingston Tabiikide SSD konusunda dünyanın en iyi markalarından birisidir kalitelidir
  8. F

Vergisiz telefon sistemi nasıl

Arkadaşlar bu vergisiz telefon muhabbetini tam olarak anlamadım biri beni aydınlatabilir mi? Şimdi bu vergisiz telefonlarda max sınır 9500 9500tlnin 1tl bile üzerindeki telefonlar vergisiz telefonlara dahil değil değilmi birde bu vergisiz telefonlarda hükümeti belirlediği telefonlar yani...
  9. F

Bu pc 20 k bu fiyata iyi mi?

Fena değil ama kasayı değiştirirsen daha iyi adı sanı bilinmedik kasa dandik olabilir
  10. F

19000TL Sistem Önerisi Lazım

9000bin TL'ye bulsan bulsan 2.el 1660ti lı sistem falan bulursun ki bunda bile Rdr2 forza5 i low ayarlarda bile hafif kasalar yaşayarak oynarsınız
  11. F

Amd 23.9.4 sürümü nasıl

Arkadaşlar sizce Amd'nin 23.9.4 sürümü ne zaman çıkacak bu sürümde bütün problemler (durduk yere kasma donma problemi de) çözülecek diyorlar
  12. F

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ve RTX 3070'e 500 W 80 Plus Bronze Psu Yeterli Olur Mu?

Yetmez 650 w al o yeter ama ben derimli 750w al ileride nolur nolmaz diye
  13. F

10-12k Cep Telefonu Tavsiyesi

Honordan Google servisleri var Huaweinin önceden alt markasıydı şimdi tamamen bağımsız bir marka ve telefonda Google servisleri vs hepsi var üstelik telefonun arayüzü de gayet akıcı benim tavsiyem bu fiyatta honor x9a seni uzun süre mutlu eder
  14. F

rx6700 donma ve takılma sorunu

Büyük ihtimalle amd ekran kartı drivir ile ilgili sorun 23.9.2 sürümüne yüklediysen bu sorunu yaşarsın tavsiyem bu sürümü 23.9.1 sürümüne düşür
  15. F

38500 TL ye bu sistem ne kadar iyi? Aciliyeti var.

Güzel ama SSD olmamış kalitesiz
  16. F

Windows 11 yapay zeka güncelleme

Arkadaşlar selam, Windows'un Copilot güncellemesini yükleyeyim mi sizce nasıl bir de eski Windows 11'e göre daha mı stabil yani RAM tüketimi vs nasıl şimdi yapay zeka güncellemesi diye +%50 RAM tüketmesini istemiyorum sistemin eskiye nazaran.
  17. F

10-12k Cep Telefonu Tavsiyesi

Honor x9a
  18. F

AMD ekran kartı sürüm kaldırma

İnşallah öyledir korkulacak bir şey yaşamam bunu öğlen yapacağım zaten pcyi açıp çünkü şu anki sürüm çok can sıkıcı tek korkum ise bir şey yaşamam inşallah çünkü ilk defa yapacağım ve acemiyim bu konuda sadece talimatları izleyip yapmaya çalışacağım bakalım
  19. F

AMD Cleanup Utility vs DDU

Biraz zahmetliymiş peki bu sizin yaptığınız tedbir amaçlı bir şey mi yoksa olası bir hatanın önüne geçmek için mi yapıyorsun
  20. F

AMD ekran kartı sürüm kaldırma

Arkadaşlar ben şimdi AMD ekran kartında 23.9.2 sürümündeyim ve bu sürümde hatalar olduğu için bir önceki sürüm yani 23.9.1 sürümüne geçeceğim o sürümde hata almıyordum bunun içinde DDU yöntemini kullanacağım (ilk defa kullanacağım ve acemiyim ve de korkuyorum) şimdi ben DDU yöntemini kullanıp...
Top Bottom