Arama sonuçları: *

• Users: Fatih_123
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Telegram Not Coin Nedir

Arkadaşlar selam Telegram'da not coin diye bir zımbırtı var coine bastıkça coin miktarınızı artırıyorsunuz 10milyon oldu mu da çekebiliyorsunuz gerçek paraya vs. benim bildiklerim bu kadar benden daha detaylı bilen var mı bu konuyu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Telegram'da not coin nedir ne...
  2. F

Windows 11 yapay zeka güncellemesi yapılmalı mı?

Arkadaşlar sizce Windows 11 Copilot güncellemesini yapmalı mıyım? Copilot gerçekten de faydalımı ve bu güncellemeyi yaparsam hatalarla vs. karşılaşır mıyım ara yüz de gereksiz takılmalar donmalar ekran yırtılması vb. gibi, bu güncellemeyle windows baya hızlandı diyorlar doğru mudur? son olarak...
  3. F

Windows 11 yapay zeka güncellemesi

Arkadaşlar sizce bu güncellemeyi yapmalı mıyım? güncelleme zorunlu değil gibi Kasımın ortalarına doğru bu güncelleme zorunlu olmayacak mıydı yoksa ben mi yanlış biliyorum. Arkadaşlar bu güncelleme sizce nasıl bu güncellemeyi yaparsam hatalarla vs. karşılaşır mıyım örneğin oyunlarda fps düşüsü...
  4. F

Vergisiz telefon sistemi nasıl

Arkadaşlar bu vergisiz telefon muhabbetini tam olarak anlamadım biri beni aydınlatabilir mi? Şimdi bu vergisiz telefonlarda max sınır 9500 9500tlnin 1tl bile üzerindeki telefonlar vergisiz telefonlara dahil değil değilmi birde bu vergisiz telefonlarda hükümeti belirlediği telefonlar yani...
  5. F

Amd 23.9.4 sürümü nasıl

Arkadaşlar sizce Amd'nin 23.9.4 sürümü ne zaman çıkacak bu sürümde bütün problemler (durduk yere kasma donma problemi de) çözülecek diyorlar
  6. F

Windows 11 yapay zeka güncelleme

Arkadaşlar selam, Windows'un Copilot güncellemesini yükleyeyim mi sizce nasıl bir de eski Windows 11'e göre daha mı stabil yani RAM tüketimi vs nasıl şimdi yapay zeka güncellemesi diye +%50 RAM tüketmesini istemiyorum sistemin eskiye nazaran.
  7. F

AMD ekran kartı sürüm kaldırma

Arkadaşlar ben şimdi AMD ekran kartında 23.9.2 sürümündeyim ve bu sürümde hatalar olduğu için bir önceki sürüm yani 23.9.1 sürümüne geçeceğim o sürümde hata almıyordum bunun içinde DDU yöntemini kullanacağım (ilk defa kullanacağım ve acemiyim ve de korkuyorum) şimdi ben DDU yöntemini kullanıp...
  8. F

AMD Cleanup Utility vs DDU

Sizce AMD ekran kartı sürücüsünün bir önceki versiyonunu tekrar yüklemek için hangisi
  9. F

Amd ekran kartı sürücü kaldırma

Arkadaşlar benim bilgisayarımda takılmalar yaşanıyor ve bunun ekran kartı sürücüsünden kaynaklandığını anladım ve sürüm düşürmek istiyorum şu anki sürüm AMD 23.9.2 ben 23.9.1 düşürmek istiyorum ama bu konuda endişeliyim DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp daha eski sürücü kuracağım bunu...
  10. F

Bilgisayarım anlık takılıyor

Arkadaşlar öncelikle selam ; Gerçekten bu konuda sizin yardımınıza ihtiyacım var çünkü bu durum benim çok canımı sıkmaya başladı.. Benim bilgisarım anlık takılmalar yaşıyor bütün sürücüleri güncel Windows, bios, ekran kartı vs hepsi güncel ama en son ekran kartı güncellemesi yaptım ekran kartı...
  11. F

Razer blackshark v2x uygulaması

Arkadaşlar ben yakın zamanda yani 2 ay önce Razer Battle Bundle seti aldım kulaklık kullanmak için bu kulaklığın uygulaması var Thx Spatial Audio diye ama ben bu uygulamaya giriş yapamıyorum kullanamıyorum çünkü bende anahtar kod istiyor ama ben bu kodu hiç bir yerde bulamadım ne kutuda vardı ne...
  12. F

Yeni sıvı soğutucum sizce iyi mi yoksa kötü mü ?

Arkadaşlar işlemcim AMD Ryzen 5 5600X yükte 95 dereceleri gördüğü için bende yeni sıvı soğutucu aldım kasaya monte ettirdim sizce hayırlı olsun güzel sıvı soğutucu mu yoksa geçmiş olsun bir an önce iade et mi? (sıvı soğutucuyu bilgisayarcı test etmiş Full yükte hatta 2 tane işlemciyi %100...
  13. F

Kasanın bulunduğu yeri kitaplarla yükselttim

Arkadaşlar bilgisayarcı şöyle bir şey dedi kasan ne kadar yüksekte olursa olsun (masaya koyarsan daha iyi olur dedi) kasanın toz alması daha az olur dedi doğru mu ben de masamda yer olmadığı için kasayı kitaplarla yükselttim sizce nasıl (bu beni biraz idare etsin yeter belki ileride küçük masa...
  14. F

Hangi sıvı soğutucu ve kasaya sığar mı ?

Arkadaşlar Thermaltake th, water 3.0 ve SilverStone pf 240mm sizce hangisi hepside 2800-3000 TL arası sıvı soğutucu son olarak bu parçaların hepsi anakart kasaya sığar mı? Anakart: ASUS Prime B550M-A Wi-Fi II. Kasa: MSI MAG Forge 101M İşlemcim ise: AMD Ryzen 5 5600X. ( Sıvı soğutucu gereksiz...
  15. F

TT th 240 vs TT water 3.0 240 vs SilverStone pf240

Arkadaşlar 2 saate bunlardan birini almam lazım sizce hangisi Thermaltake Water 3.0 Thermaltake th240 Silverstone Pf 240 sizce hangisi son olarak bu sıvı soğutucular benim kasaya anakarta uyumlumudur kasam Msi Mag Forge 101M Anakart Asus Prime B550M-A WiFi II bu soğutuculardan birini aldığımda...
  16. F

Bf1 vs bf5 harita ve silah çeşitliliği

Arkadaşlar sizce en iyi oyun hangisi BF1 mi BF5 mi görsellik atmosfer olarak demiyorum zaten atmosfer görsellik olarak BF1 daha iyiymiş harita ve silah çeşitliliği olarak sizce hangi oyun daha iyi BF1 de çok oyunculu da kaç harita var BF5 de çok oyunculu da kaç harita var yine BF1 de kaç silah...
  17. F

Çözüldü✓ PC kapalıyken kulaklık takılı olması

Arkadaşlar ben kulaklığı daha yeni dün aldım ve ona adeta bebek gibi bakmak istiyorum bilgisayarı da yeni aldım ve aynı şekilde bilgisayara da bebek gibi bakmak istiyorum uzun lafın kısası sorum şu ben bilgisayar kapalıyken kulaklığı bilgisayara takılı şekilde bırakıyorum bilgisayarı açıkken de...
  18. F

Battlefield 1 revolution kaç gb

Arkadaşlar ben bilgisayara Battlefield 1 yüklüyorum da Battlefield 1 revolution yazıyor bu nedir Battlefield 1 oyununun üst paketi gibi bir şey mi yoksa yanılıyor muyum son olarak Steam de indiriyorumda 60 GB falan indiriyor halbuki oyunun kendisi 81GB değil mi niye böyle yazıyor.
  19. F

Yıldırım düşmesi bilgisayara zarar verir mi

Arkadaşlar evin yakınına Yıldırım düştü gözlerimle gördüm çok gürültülü şimşekler çakıyor ama bilgisayar açık internetten indirme yapıyor sizce bilgisayarıma ve internete zarar verir mi?
  20. F

Steam üzerinden oyun indirme

Arkadaşlar Steam üzerinden oyun indiriyorum Bf1 ama indirmeye başlamadan önce nereye ineceğine dair bir şey söylemedi bu steamden inen oyunlar nereye iner belli bir yere mi iner çünkü ben müdahale edemedim şuraya şuraya indir diye
Top Bottom