Arama sonuçları: *

1. M

Yazılım Güncellemeden sonra Kulaklıktan ses az geliyor

Hocam sürücü indirili. Normalde 28 seviyesinde kullanıyordum ses seviyesini ve dediğim gibi en ince sese kadar duyuyordum. Şimdi 50ye alıyorum gene de diplerden geliyor sesler.
  2. M

Yazılım Güncellemeden sonra Kulaklıktan ses az geliyor

Arkadaşlar öncelikler herkese selam. Bundan 4 ay kadar önce indirimden itopyadan asus rog go 2.4 ghz kablosuz kulaklığı aldım. 4 aydır müthiş bir şekilde performans veren kulaklığa geçen hafta bir güncelleme yaptım ve bir şeyler oldu. Tüm oyunlarda sesler daha diplerden geliyor. her ayarım...
  3. M

Klasse Mousepad hakkındaki görüşleriniz nedir?

https://www.hepsiburada.com/klasse-tiger-longteng-huoyun-special-edition-480x400x4-mm-e-sports-oyuncu-mouse-pad-pm-HBC000020Q8D3 bu ürün hakkındaki görüşleriniz nedir? daha uygun fiyata bunun gibi performans verecek mousepad öneriniz var mı?
  4. M

Mpow Air SE vs Rampage Comfort

nereden alınca oluyor bu indirim?
  5. M

1000-1500 TL arası kablosuz gaming kulaklık

1000-1500 TL arası kablosuz gaming kulaklık lazım arkadaşlar. PC odaklı kullanacağım. FPS ve WoW/Diablo oynuyorum. Bu dönemde ne alınabilir güzel? Tr ya da yurtdışı fark etmez sipariş için.
  6. M

Arkadaslar 110 120 kiloyum ve artik kilo vermek istiyorum evde ne yapabilirim

Evden değil ama hayatını değiştirmek açısından değerlendirirsek akupunktur ile zayıflamayı düşünebilirsin. Ben 104 kilo 1.85 boydaydım. 7 haftada 20 kilo verdim spor yok. Sadece hocanın verdiği diyet listesi ve akupunktur iğneleri ile. 1 milim bile sarkmam olmadı 20 kilo vermiş olmama rağmen...
  7. M

Gamesatış last of us alınır mı?

Ben Satışını yapıyorum gamesatış ve itemsatışta. RE4 alınır ama şimdilik last of usa para harcamana gerek yok. Yeni yama gelene kadar oyun leş durumda. Optimizasyon kötü, hesaplara girişte sorunlar yaşanıyor. 2 hafta daha bekle 3 oyun 25 TL şeklinde alırsın yanına bir oyun daha ekleyerek
  8. M

Havit H2002D alınır mı?

Arkadaşlar 2023 Nisan ayı itibariyle hala bu kulaklık alınır mı? Yorumlarınız nedir bunun hakkında? Varsa bu fiyat bandında benzer ürün önerinix yazabilirsiniz. Bana hem mikrofonu hem sesi iyi cihaz lazım.
  9. M

eTail İndirim Kodu Lazım

Arkadaşlar God of War için eTailden indirim kodunuz var mı?
  10. M

Detroit paketi 112TL vs Horizon Zero Dawn 108TL

Hocam detroit bambaşka bir hikayeydi. İlk pc için duyurulduğunda 35 TL'ye epicten ön sipariş vermiştim. Hayatımda belki de harcadığım en verimli paraydı. Horizon pc'de bazı optimizasyon sıkıntılarına sahip ama aman aman etkilemiyor. Onun da hikayesi çok sarıyor sonuçta PS exclusive olan eski ve...
Top Bottom