Arama sonuçları: *

1. teavsen

Bilgisayarım kapanıyor açılmıyor

Merhabalar değerli forum sakinleri, Bilgisayarım oyundayken yada artık boştayken bile kendi kendine görüntü gidiyor no signal hatası alıyorum. Bilgisayar çalışıyor discord üzerinden sesler geliyor ve seslerim gidiyor fakat bilgisayarda ekran gidiyor. Ekran kartı sorun dediler rx6650xt yerine...
  2. teavsen

Bilgisayarda overclock işlemi yapmıştım hala duruyor olabilir mi ?

Bilgisayarımda sürekli sorunlar yaşıyorum ve boştayken bile 4.00GHZ kullanıyor zamanında Amd Master uygulaması üzerinden bir oc denemesi yapmıştım. Sürekli kapanıp duruyor bilgisayarım acaba onunla alakalı mı diye nereden bakabilirim ? not : M2 SSD değiştirdim ve 2 kere pc formatladım.
  3. teavsen

Bilgisayarım kendi kendine restart atıp, ekran kartı driverını kaldırıyor.

sıcaklıklarda herhangi absürt bir durum yok hepsi stabil ilerliyor ama bir anda gerçekleşen saçma bir durum yaşıyorum.
  4. teavsen

Bilgisayarım kendi kendine restart atıp, ekran kartı driverını kaldırıyor.

Merhabalar değerli forum sakinleri, Yaklaşık 1-2 ay önce bilgisayarım kendi kendine restart atıyor probleminden dolayı sizlerden yardım istedim fakat herhangi olumlu bir durum yaşayamadım. Bende garantimin bitmesine son 2 ay varken bilgisayarımı incehesap.com destek servisine gönderdim, Donanım...
  5. teavsen

Ekran kartım yüzünden bilgisayarım kendi kendine restart atıyo

Hocam bazen bilgisayarı açtığımda zaten driverı silmiş oluyor tekrardan yüklemek zorunda kalıyorum. O sebeple sürekli temiz driverlar yüklü bilgisayarda.
  6. teavsen

aynısını düşünüyorum hocam, bios pilini çıkar taktım, ramler belki sorun yatarıyordur dedim tak çıkar yaptım, ekran kartını çıkardım fön makinesiyle soğuk ayarda 1 dakika civarı tozunu aldım. Nafile bir çözüm bulamıyorum.
  7. teavsen

Başka bir psu ile test edemem maalesef ki öyle bir imkanım bulunmamaktadır. Öncesinde zaten bir problem yoktu bir sabah uyandım ve böyle bir sorun yaşıyorum, herhangi bir oyun açıkken kendi kendine restart atıyor bazen ekran gelmiyor vs. sorunlar yaşıyorum.
  8. teavsen

RTX 2080 VE RTX 3070 ile test edebilme imkanım oldu herhangi bir sıkıntı çıkartmadı kartlar her şey sorunsuz oyunumu oynadım.
  9. teavsen

Hocam sorun şurada ekran kartı başka bir bilgisayara takıldığında herhangi bir sıkıntı yaratmıyor. Sadece benim kasamda takılıyken sıkıntı yaratıyor.
  10. teavsen

İncehesap üzerinden satın alımını direkt hazır sistem olarak yapmıştım. 11.09.2022 tarihinde satın alımı gerçekleştirmiştim. Hala garantisi var mı bilgim yok ? @ConquerorXIV
  11. teavsen

Maalesef ki öyle bir imkanım yok komşumdan aldığım ekran kartları ile bir kaç günlük test yapabildim. 1722990618 Bir şey değişmediğini düşünmekteyim ama şimdi tekrar test edeceğim.
  12. teavsen

Cougar CGR-STX-600 600W Power Supply modeli, rtx 2080 ve rtx 3070 ile denedim herhangi bir problem yoktu. 5-6 gün test ettim. 1722990144 Bilgisayara format atmadım, güncel driverların hepsi kurulu bir vaziyette neden böyle bir problem yaratıyor anlamış değilim.
  13. teavsen

Merhabalar Donanım Arşivi Forum üyeleri, Zamanında bilgisayarım kendi kendine restart atıyor diye bir konu açmıştım. Bana psu'da problem olduğu söylendi fakat 2-3 bilgisayarcı gezmem sonucu problemin ekran kartında olduğunu fark ettik. Ekran kartını değiştirince başka bir x ekran kartı takınca...
  14. teavsen

Çözüldü✓ Bilgisayarım kendi kendine restart atıyor

psu kendi kendine kolay bozulan bir şey mi ? Hiç bir şey yokken sadece oyun oynamak ve dizi izlemek için pc kullanmama rağmen böyle bir problem yaşayabilir miyim ?
  15. teavsen

imzada yer almaktadır üstad 1721574497 Psu testini başlattığım gibi sistem kendine restart atıyor üstad
  16. teavsen

Cougar CGR-STX-600 600W Power Supply 1721574124 Cougar CGR-STX-600 600W Power Supply
  17. teavsen

Selamlar değerli forum üyeleri, Bilgisayarım durduk yere oyuna girince yada oyun içerisindeyken kendi kendine restart atıyor. İlk aldığım zaman böyle bir sorunla karşılaşıyordum fakat bi süre sonra bu sorun kendi kendine çözüldü. O zamanlar arada yaparken şu an her gün her oyuna açılırken yada...
  18. teavsen

Çözüldü✓ Bilgisayarım ekran kartını görmüyor

Hocam çok teşekkürler ekran kartı driver'ını kurdum tüm her şey düzeldi.
  19. teavsen

Çözüldü✓ Bilgisayarım ekran kartını görmüyor

Her şey kurulu ve günceldi hocam durduk yere böyle bir sorun yaşadım, 600W 80+ PSU
Top Bottom